12 چکمه تا زانو برای بالا بردن کمد لباس زمستانی

خوب ، آن زمان دوباره سال است! روزها کوتاه تر می شوند ، درجه حرارت در حال کاهش است و تراشیدن پا بلافاصله به پایین لیست اولویت های مراقبت از خود می رود.

درست است ، زمستان به سرعت در حال نزدیک شدن است و این فقط یک معنی می تواند داشته باشد: فصل چکمه ، عزیزم!

همانطور که به ماه های خنک تر منتقل می شویم ، از پدی معمولی خود غافل می شویم و با آن پاشنه های بند دار و صندل های نسیم خداحافظی می کنیم تا جایی برای انتخاب های دنج تری مانند گره های دنج ، بلیزرها و البته چکمه های گرم کننده انگشتان پا فراهم شود.

هیچ رازی نیست که چکمه مچ پا قابل اعتماد یک کلاسیک محبوب است که هرگز از مد نمی افتد. اما امسال ، سعی کنید سبک خود را تکان دهید ، بازی کفش خود را پا بزنید و کمی ادویه به چرخش لباس زمستانی خود اضافه کنید.

نشنیدی؟ چکمه های تا زانو بسیار عصبانی است و شما بهترین اعتقاد را دارید که ما برای سایه آه شیک بیش از حد زانو زده ایم.

طی ماه های گذشته افراد بی شماری دیده می شوند که وسایل خود را در قسمت های بالای زانو قرار می دهند (ما شما را می بینیم ، خانم بیبر!) و به سختی می توانید از طریق پینترست یا اینستاگرام پیمایش کنید بدون اینکه پاپ آپ سبک بیانیه را ببینید. این که آیا آنها یک مینی دامن شیک و سکسی به تن کرده اند ، بدون هیچ زحمتی از شلوار جین استفاده می کنند ، یا از زیر لباس گلدار مدل می خورند ، کفش ‘It’ این فصل واقعا یک جلوی نمایش است.

بهترین خبر؟ تعداد زیادی از مارک های مورد علاقه ما مجموعه ای زیبا از سبک آسمان را در یک طیف چشمگیر از رنگ و منسوجات به ارمغان آورده است ، به این معنی که شما تضمین می کنید امسال جفت عالی خود را برای دیدن شما در ماه های سرد (و بیشتر از آن!) پیدا خواهید کرد .

از اوج های آسمانی سکسی گرفته تا آپارتمان های کاربردی ، شلوارهای بسته به پوست و چرم کلاسیک ، تضمین می کنیم که تعداد زیادی از زانو برای همه وجود دارد. در اینجا 12 جفت وجود دارد که از نظر زانو ضعیف هستیم!

آیا می خواهید کفش های بد بو بیشتری خریداری کنید؟ این 18 لوفر کلفت که برای زمستان دوست داریم را بررسی کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>