12 نوع مختلف چای برای سلامتی خود امتحان کنید

دوستداران قهوه ، روی برگردانید! این یکی برای نوشندگان چای است!

آیا چیزی راضی کننده تر از اولین جرعه دم کرده مورد علاقه شما وجود دارد؟ چه شما یک چای سیاه باشید ، چه یک فداکار به سمت سبز ، یا هوس خود را با یک ترکیب چای منحنی کنید ، نمی توانید استدلال کنید که صدای کتری که به سرعت در حال جوشیدن است و آماده می شود برای غذای صبحانه شما قلب شما را نمی سازد آواز خواندن.

اما آیا می دانید نوشیدن یک فنجان از مخلوط آماده مصرف شما می تواند به سلامت و شاد ماندن کمک کند؟ چای یک نوشیدنی پیچیده است ، نوشیدنی حاوی طعم های مختلف به دلیل مناطق مختلف کشت و روش های تولید.

در واقع ، هزاران نوع مختلف چای وجود دارد و هر کدام در زندگی ما جایگاهی دارند. چه از کمبود خواب ، نفخ یا استرس رنج می برید (به عنوان یک شروع!) ، چای ها قدرت کاهش مشکلات شما را دارند و ما می دانیم که برای خرید این خوراکی های گیاهی کجا باید خرید کنیم.

راه خود را از طریق صدها ترکیب در T2 مرور کنید و چای ای را که از زندگی خود فراموش کرده اید پیدا کنید. صورتی ها بالا!

چای هایی برای خواب بهتر شب

پرتاب کردن و چرخاندن ، از دست دادن ساعت های ارزشمند شب به شب؟ با این ترکیباتی که به لطف رایحه های با شکوه و عطر و طعم های شیرین و لطیف آنها باعث آرامش می شوند ، به خواب بروید.

شب بپوشه

خواب زیبایی خود را نمی گیرید؟ این دسته از مرهم لیمو ، بابونه ، و فقط نوعی نعناع فلفلی ، با هم مخلوط می شوند و ترکیبی آرام از لالایی را ایجاد می کنند که ارزش رویاها را دارد. چراغ خاموش!

خوب بخوابی

با یک کوارتت هماهنگ بادرنجبویه ، اسطوخودوس ، یاسمن و گل سرخ در رختخواب فرو بروید – بلیط برنده سیم پیچ در غروب آفتاب.

رویاهای شیرین

با استفاده از ترکیب آرام بخش گل بابونه ، سیب ، گل رز و اسطوخودوس ، سرناد خود را به لا لا سرزمین برسانید – نوشیدنی ای که با رایحه های گل شیرین می ترکد.

چای هایی برای کنار آمدن با استرس

نفس بکشید ، نفس بکشید و یک جرعه بنوشید. ذهن و روح خود را با مواد آرامبخش تسکین دهید که به شما کمک می کند تعادل بیشتری داشته باشید و ذن خود را بازیابید.

موج سواری رفته

تا به حال یک موج سوار استرس دیده را دیده اید؟ با این ترکیب آرام بخش از طعم های گیاهی ، گلها و گیاهان از جمله نعناع هندی ، اسطوخودوس و مربا لیمو ، خنک شوید و موجی بگیرید.

آروم باش

از کتاب فرانکی برگ بردارید ، و آرام باشید! تنش را کاهش دهید و ذهن خود را با ترکیبی آرامبخش از بابونه شیرین ، گلاب و اسطوخودوس با نشانه های نشاط آور گیاهان بادرنجبویه و گیاه خارپشت پاک کنید.

ذهن آرام

پنج مورد را بخورید و استرس خود را با استفاده از گیاهان دارویی ، ترکیب شیرین سیب ، گل محمدی ، شاه توت ، بابونه و اوکالیپتوس کنترل کنید. بدون کافئین و به طراوت مرکبات ، آرامش در یک فنجان است.

چای برای انرژی

از رختخواب بیرون بروید ، جستجوی مرحله خود را پیدا کنید و روزانه با ترکیبات بی نظیری که انرژی شما را حفظ می کنند شارژ کنید.

برو برو گوا

با این ترکیب بازیگوش تزریق وانیل که مخلوط ادویه ، پوست پرتقال و دانه های فلفل دلمه ای صورتی است را به مخلوط خود بکشید ، به جاده بروید.

آفتاب صبح

این ترکیب قوی نوعی زنگ بیدار کننده صبح است که نت های قهوه ای و نرم ماسکاتل چای های سیاه آسام ، دارجیلینگ و رواندا را مخلوط می کنند.

واکی واکی

برخیز و بدرخش ، وقت صبح است! نوشیدن جرعه جیر جیر و پر از انرژی yerba mate و چای سبز که توسط زنجبیل ، نعناع فلفلی و گوارانا پشتیبانی می شود ، موتورهای خود را با این کوپا روشن کنید.

چای هایی برای بهبود سلامت کلی شما

از پوست گرفته تا روده ، چای ها می توانند با هر تعداد از مشکلات سلامتی مقابله کنند. با مخلوط هایی که باعث بهبود رفاه می شوند ، راه خود را به سمت شما بهتر بکشید.

سم زدایی

این قطره گیاهی عامل اصلی پرورش خود از داخل است. مخلوط شیرین گیاهان با پیچ و خم شیرین بیان ، شما را درست می کند.

گلوژتر

درخشندگی خود را با ترکیبی از پوست ، گیاه گشنیز ، گزنه ، گلاب و وانیل پر کنید ، مطمئناً به عنوان یک گل مروارید احساس شادابی می کنید!

چای شکم

یک فنجان نعناع از این تیزانه شکم دوست ، و مشکلات شکمی شما برطرف می شود. گل همیشه بهار ، رازیانه ، نعناع فلفلی و ریشه شیرین بیان تعادل رستگاری شیرین را به ارمغان می آورد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>