12 بهترین میخانه های بریزبن برای نشستن و لذت بردن از پارمی مرغ

مخفی نیست که ما در استایل ، یک ناهار بوجی را دوست داریم ، اما چه کسی باید بگوید که ما به همین اندازه یک میخانه میخانه خوب دوست نداریم؟

حفره های آبیاری مورد علاقه ما در بریزبن مطمئناً هنگام ارائه می تواند سهم زیادی را به همراه داشته باشد ، در حالی که هنوز همه غذاهای کلاسیک و طعم دهنده هایی را که دوست داشتیم سرو کنیم (جوجه مرغ ، پیش من بیایید).

در جشن صحنه میخانه که همیشه در حال تکامل است ، در اینجا لیست بهترین بهترین میخانه های میخانه بریزبن است که در سراسر شهر با شکوه ما پیدا خواهید کرد.

مرز | پایان غرب

Boundary از سال 1864 در صحنه میخانه حضور داشته است ، بنابراین ما اعتماد داریم که آنها یک یا دو مورد را درباره یک خوراک خوب میخانه می دانند. پس از انجام یک مرمت و بازسازی شگفت انگیز در سال 2018 ، این مکان نمادین دارای ظاهر و منوی جدیدی است که متشکل از ترکیبی عالی از غذاهای معاصر استرالیایی با طیف وسیعی از کلاسیک های میخانه است.

آکسفورد 152 | بولیمبا

آکسفورد 152 که در میان گردشگران و مردم محلی بسیار مشهور است ، مکانی است که می تواند خانواده را برای یک غذای پر از غذا در طول هفته یا برای استراحت در یک میخانه و آبجو در هنگام صرف وقت در بعد از ظهر جمعه ، بخورد. منوی فصلی ترکیبی از غذاهای معاصر استرالیایی را با همه علاقه های شما در مورد قیمت های سنتی میخانه ارائه می دهد.

هتل آناناس | کانگورو پوینت

هتل آناناس بیش از 150 سال است که غذاهای درجه یک میخانه را برای بریزبانیت های گرسنه سرو می کند. از استیک های امضا گرفته تا پیتزاهای منقوش به چوب ، هتل آناناس دارای خوراک میخانه ای است که متناسب با سلیقه مردم باشد.

هتل شفستون | شرق بریزبن

اگر متوجه شدید که یخچال بعد از آخر هفته شلوغ خالی است ، هتل Shafston شما را با معاملات استیک دوشنبه شب پوشش داده است. متناوباً ، بازدید از این میخانه در شرق بریزبن در روز کوهان کوهی بهترین راه برای از بین بردن هفته کاری در حالی که یک پارمی ارزان و شاد را بدست می آورید ، است.

هتل استوریج پل | کانگورو پوینت

از زمان تاسیس خود در سال 1886 ، هتل Story Bridge با چهار تجربه ناهار خوری منحصر به فرد خود همچنان مردم محلی و بازدید کنندگان را تحت تأثیر قرار می دهد. با یک قدمی فاصله از میخانه های سنتی میخانه ، هتل Story Bridge بیشتر به دلیل لیست گسترده ای از استیک ها شناخته می شود ، اما گزینه های زیادی برای انتخاب منو وجود دارد که فراتر از آن است.

هتل رگاتا | توونگ

برای یک غذاخوری خوب که تجربه غذای میخانه را دارد ، به دنبال هتل Regatta نباشید. از زمان شروع فروتنانه خود به عنوان یک میخانه تک طبقه در سال 1874 ، هتل Regatta اکنون دارای هفت مقصد کاملاً منحصر به فرد برای صرف بازدید کنندگان از میخانه به محل صرف غذا در کنار رودخانه است. در کافه رودخانه آنها گشت بزنید و همچنین طعم های مناسب صبحانه ، ناهار و چای را کشف کنید.

سوت خوک ‘N’ | شهر بریزبن

Pig ‘N’ Whistle غذای کلاسیک میخانه ای بریتانیایی را به سواحل رودخانه بریزبن می رساند. از ماهی و چیپس های معتبر گرفته تا برگرها و پای ها ، Pig ‘N’ Whistle به مکانی ایده آل برای شرکت های بزرگ ، خانواده و دوستان تبدیل شده است تا از یک وعده غذایی غیر رسمی در میان شلوغی شهر بریزبن لذت ببرند. Oink ، Oink ، پوزه!

هتل برانزویک | مزرعه جدید

با فاصله کمی از ساحل رودخانه بریزبن ، هتل Brunswick مکان مناسبی برای خوراک خانوادگی یا تماس دیرهنگام با دوستان است. منوی Brunswick شامل غذاهای دریایی تازه ، استیک های آبدار ، پاستاهای مفید و موارد دیگر است.

مسافرخانه گاوآهن | بریزبن جنوبی

روزهای چهارشنبه ، صرف صرف 20 دلار شام و نوشیدنی در محل برگزاری نمادین بریزبن بگیرید. Plow Inn مطمئناً چشم اندازهای زیبا از منظره South Bank Parklands و منوی گسترده ای از بشقاب های مشترک ، استیک ، پیتزا ، همبرگر ، ساندویچ و سالاد را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

هتل ملی استرالیا | وولونونگابا

به غیر از Aussie Nash ، به کجا می روید تا با دوستان خود با استفاده از پارمی و آبجو ، پای کوهنوردی را تماشا کنید؟ Aussie Nash که در Woolloongabba ، درست روبروی استادیوم Gabba واقع شده است ، محیطی گرم و پذیرای نوشیدنی با دوستان ، و یا یک میخانه با قیمت مناسب و پربار است.

هتل کاکستون | تراس پتری

هتل کاکستون خود را به عنوان یکی از نمادهای مهم ترین شهرهای بریزبن تثبیت کرده است. رستوران Char Grill & Bar Terrace با کیفیت عالی استیک با کیفیت و غذاهای دریایی تازه را در یک محیط غیر رسمی و در عین حال پیچیده ارائه می دهد.

The Charming Squire | بریزبن جنوبی

The Charming Squire که در قلب South Bank واقع شده است ، داستان جیمز اسکوایر را از طریق طیف گسترده ای از آبجوهای دست ساز و سیدرهایی که روی شیر آب زندگی می کنند ، زنده می کند. قبل از این که لذت ببرید ، حتما یک وعده غذایی سنتی به سبک میخانه ، که از محصولات فصلی و محلی تهیه شده است ، بخورید تا معده را بچرخانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>