12 بهترین سفر عاشقانه نزدیک بریزبن برای کشف

اگر همیشه آخر هفته ای برای رزرو شب عاشقانه ای وجود داشته باشد ، همین می شود. روز ولنتاین بهانه مناسبی برای جلب علاقه همه و لذت بردن از وقت گرانبها است ، فقط شما و هوای خود.

بنابراین خواه در فرار از شهرهای لوکس باشید و هم اینکه تنهایی و سعادت طبیعت را ترجیح دهید ، ما اقامت های عاشقانه عاشقانه خود را در بریسی و اطراف آن لیست کرده ایم. قرار شبانه؟ آن را یک تعطیلات آخر هفته قرار دهید!

28 درجه | خلیج بایرون

جدیدترین مکان اقامتی لوکس بایرون کاملاً برای یک تفریح ​​خنک ساحلی در قلب خلیج بایرون واقع شده است. هیچ سیاست سختگیری در تلویزیون وجود ندارد ، با این حال 28 درجه کتابهایی را برای لذت بردن و گشودن از کتابهای تازه منتشر شده ارائه می دهد. ما فکر می کنیم چیزهای زیادی برای سرگرمی خود پیدا خواهید کرد – به هر حال آفلاین بودن یک لوکس جدید است.

الور استنتورپ | استنتورپ

از شلوغی شهر فرار کنید و با هم ، خود را با طبیعت محاصره کنید. این یک مکان جادویی است ، جایی که زمین های کشاورزی ، تخته سنگ های گرانیت ، آسمان های بزرگ بزرگ و مهمان نوازی گرم با آغوش باز از شما استقبال می کنند. فقط پنج دقیقه تا جاده Stanthorpe (و کمتر از سه ساعت با BNE) فاصله دارد ، چادرهای چسبناک Alure مکان مناسبی برای ایجاد یک عاشقانه بزرگ هستند. به کارخانه های شراب سازی نزدیک بروید ، در کنار شومینه خود را جمع کنید و از وقت گذراندن با کسی که بیشترین معنی را برای شما دارد لذت ببرید.

هتل کالیله | دره مصنوعی

مسلماً * قابل پذیرش ترین * مکان در Bris RN ، هتل Calile نوعی درمان چشم و روح است. اتاقی را مشرف به استخر رزرو کنید و از تماشای حمام آفتاب در کنار استخر کوکتل در یکی از اتاق های استراحت زیبایی هتل لذت ببرید. در داخل اتاق ها با سنگ های مرمر در رنگ های صورتی و سبز تزئین شده اند ، و دارای طلائی از لکه های طلایی (ریزه ، ریزه ، گول) – یک تجربه بسیار لوکس. بعد از اینکه روز را در کابانا دور کردید ، برای شب خرما راهی هلنیکا شوید و چرخ عاشقانه را به حرکت در آورید.

عناصر بایرون | خلیج بایرون

سوار ماشین شوید و به بهشت ​​بروید! این تابستان سوزان ثابت می کند که ما در زندگی خود به آویزهای کنار استخر بیشتر احتیاج داریم؟ با یک استخر حماسی تالاب ، کابینا ، سالن های معلق و گودال آتش کنار استخر ، در کنار استخر کمپ بزنید و یک یا دو کوکتل سفارش دهید. ویلاهای مجلل ، دسترسی مطلق به ساحل ، آبگرم روزانه و غذاخوری های خوشمزه مهر و موم این معامله را دارند.

هتل امپوریوم بانک جنوبی | بریزبن جنوبی

اثبات اینکه برای لذت بردن از منظره ای خیره کننده نیازی به سفر دور نیستید ، هتل Emporium South Bank یک فرار رویایی برای زوجینی است که به دنبال استراحت و آرامش در لوکس و بدون قرار دادن کیلومترها روی ماشین هستند. با داشتن چندین رستوران ، از جمله Belle Epoque و Signature برای لذت بردن از آنها ، هرگز نمی خواهید آنجا را ترک کنید.

خانه Halcyon | ساحل کاباریتا

این هتل فوق العاده شایسته اینستاگرام دارای سبک طراحی شده توسط Anna Spiro از بریزبن است و تنها با 21 اتاق آدرس منحصر به فردی است که ارزش یک قرار ملاقات عاشقانه را دارد. قبل از لذت بردن از یک بعد از ظهر دلگرمی در آبگرم Halcyon ، از یک اسپریتز کنار استخر لذت ببرید ، سپس در حالی که منتظر رزرو خود در Paper Daisy هستید ، بطری را به اتاق خود سفارش دهید.

اینکولم توسط اوولو | بریزبن CBD

بر فراز CBD بریسی قرار گرفته ، به سبک عقب نشینی و شارژ کنید. هنر التقاطی ، گنجینه کوچک و کنجکاوی هایی را که هتل بوتیک طراحی نئو گرجستان را تشکیل می دهند کاوش کنید. این یک مکان دنج برای خستگی و لذت بردن از یک یا دو تیپل بدون وقفه است.

عقب نشینی جنگل بارانی اوریلی | ساحل طلایی هینترلند

با دو ساعت رانندگی از بریزبن حرکت کرده و به عقب نشینی Rainforest O’Reilly بروید. ویلاهای کوهستانی بهترین گزینه برای کسانی است که به دنبال مخفیگاه نهایی هستند – کاملاً مستقل و دارای حمام آبگرم ، فضای باز و شومینه ، شما نمی خواهید مخفیگاه کوهستان خود را ترک کنید.

عقب نشینی جنگل های بارانی پترز | کوه تامبورین

زیبایی در خارج از منزل را در این پناهگاه جنگل های بارانی برنده جوایز ، فقط 60 دقیقه با شهر ما ، کشف کنید. اقامتگاه خصوصی و خلوت خانه ده خانه درختی بزرگ و مجلل است. در اسپا خصوصی استراحت کنید و مناظر خیره کننده ای را تماشا کنید.

ساحل طلای QT | موج سواران بهشت

برای تلفیق سرگرم کننده هنر ، طراحی ، مد و سبک در یک هتل عجیب و غریب ، تعطیلات ساحلی را در QT Gold Coast رزرو کنید. کوکتل های جرعه ای کنار استخر را بخوبی خنک کنید و روز به یک شب یک شب یکپارچه شود و شب با یک کلاه شب در Stingray Bar ، در بازار بین المللی رستوران بازار غذا بخورید. بسلامتی!

Spicers هتل بالفور | مزرعه جدید

اقامتی دوست داشتنی را برای خود و هو خود و همچنین سگ خود رزرو کنید! تنها دقایقی از هیاهوهای هوارد اسمیت شلوغ ، اقامت در این بوتیک هتل اتاق های لوکس و متفاوت را ارائه می دهد. پوچ ها برای سوار شدن خوش آمدید (سه تخت ممکن است راحت باشد) ، اما فقط کوکتل ها برای بزرگسالان اختصاص داده شده است!

دبلیو بریزبن | بریزبن CBD

از همان لحظه ورود ، شما را مجذوب طراحی مجلل دبلیو. این یک اقامت پنج ستاره برای زوج هایی که عاشق زندگی شبانه هستند ایده آل است! برای دو نفر در اسپا برنده جایزه خود ، یک روش درمانی رزرو کنید تا آخر هفته در یک بالاترین رقم به پایان برسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>