10 آخر هفته زمستانی در نزدیکی بریزبن و نیو ساوت ولز اقامت دارید

زمستان مخصوص خواب است ، روزهای تنبلی که با تماشای برنامه های مورد علاقه Netflix دوست دارید و در یک لیوان قرمز کنار یک شومینه گرم سرگرم می شوید. بنابراین ، کجا بهتر است این کار را انجام دهید تا در یک کابین دنج در جایی نزدیک ، با این وجود فاصله زیادی با وقفه های زندگی روزمره دارد؟

ما به سختی تلاش کرده ایم تا بی نظیرترین و مناسب ترین زمستان ترین تجربه های خوابگاه کوئینزلند و نیو ساوت ولز را جستجو کنیم. این حماسه های حماسی که با حمام های آبگرم ، شومینه ها و مناظر وسیع کوههای ناهموار ساخته شده اند ، تمام اوج های زمستان را برآورده می کنند. بسته Uggs خود را ، وقت آن است که به زمستان استقبال او را سزاوار است.

پالمر و گان | ساحل طلایی هینترلند

در حال حاضر می توانیم خود را در حال لذت بردن از غوطه وری طولانی در استخر غوطه وری چوبی ، مشرف به نهر و مناطق طبیعی در پالمر و گان تصور کنیم. در زیر پارک ملی Springbrook که در فهرست میراث جهانی ثبت شده است ، Palmer and Gunn یک خانه کوچک است که از مواد احیا شده ، اتصالات قدیمی و درها و پنجره های عتیقه ساخته شده است. واقعاً از شبکه ، هیچ لوازم الکتریکی یا پاور در پالمر و گان وجود ندارد ، اما مطمئن باشید با درگاه USB ارائه شده می توانید تلفن خود را برای موارد اضطراری شارژ نگه دارید (یا عکس Insta).

Spicers Hidden Vale | مادر بزرگ

با داشتن 13 مکان در سرتاسر سیدنی و بریزبن ، برای برنامه ریزی برای اقامت در زمستان لازم نیست خیلی بیشتر از Spicers Retreats جستجو کنید. به طور خاص ، Spicers Hidden Vale ترکیبی کامل از سبک و راحتی را در محیط کشور ارائه می دهد ، تنها یک ساعت رانندگی از بریزبن. با یکی از کلبه های Spicers Hidden Vale که به زیبایی به سبک کوئینزلند بازسازی شده اند ، از منظره ای نفس گیر از حومه ی وسیع بیدار شوید. شب ، خود را در یک غذاخوری از جای پله به بشقاب در رستوران Homage برنده جایزه در خانه غوطه ور کنید.

گل رز نوروود | تووومبا

در اصل یک فروشگاه گوشه ای ساخته شده در سال 1895 ، Norwood Roses به یکی از رویایی ترین کلبه های کوئینزلندر Toowoomba بازسازی شده است. ترکیب التقاطی مبلمان پرنعمت و اتصالات به ایجاد نشاط از خانه در خانه کمک می کند. با خیساندن طولانی در وان پای پنجه ، لیوان حباب در دست ، استراحت کرده و جوان شوید. اگر بتوانید خودتان را از Netflix بیرون بکشید ، کافه ها ، بارها ، کوکتل بارهای مرسوم ، و رستوران های غذاخوری خوب در این نزدیکی هست. شما نمی توانید سفر خود را در اینجا به پایان برسانید بدون اینکه یک عکس با ارزش Insta در گل رز باغ برنده جایزه بگیرید.

عقب نشینی جنگل بارانی O’Reilly | ساحل گلدن ساحل

در دامنه تپه شیب Gold Coast Hinterland واقع شده است ، O’Reilly’s Rainforest Retreat یک فرار زمستانی مناسب برای تمام خانواده است. فقط دو ساعت با بریزبن و 90 دقیقه با ساحل گلد ، پیاده روی پرندگان راهنما ، نمایش حیوانات و پیاده روی معروف در بالای درخت تنها برخی از راه های سرگرمی خانواده است. پس از یک روز فعالیت پر از فعالیت ، از تماشای خیره کننده غروب آفتاب و پیتزاهای خانگی در بار باران جنگل بارانی لذت ببرید. هنگامی که به اتاق خود بازگشتید ، با یک حمام آبگرم گرم شده و مشرف به منظره وسیع جنگل بارانی ، از ریل شل شوید و در کنار شومینه داخلی خود را جمع کنید.

پیچ ها | Newrybar

چرا در یک اقامت طولانی آخر هفته در Le Viti – انبار لوکس در دهکده Newrybar غرق نمی شوید؟ کمی بیش از دو ساعت رانندگی از بریزبن و 15 دقیقه با شلوغی شهر بایرون ، این انبار از ترکیبی از طراحی خانه های کشاورزی ایتالیا و استرالیا الهام گرفته شده است که دارای عناصر روستایی گرم و لوکس عالی است. صبح خود را با استفاده از یک زمین کشاورزی سرسبز برای گرفتن یک قهوه و شیرینی از نانوایی Harvest آغاز کنید و عصر را با شام در رستوران Harvest برنده جایزه بیاورید.

لبنیات Hillview | دره Currumbin

لبنیات Hillview فرصت مناسبی را برای بیرون رفتن از شبکه فراهم می کند. این انبار روستایی که مشرف به کوه Tallebudgera ، نهر Currumbin و دره Currumbin است ، با محدودیت اینترنت و اتصال 4G ، تجربه یک کشور معتبر را فراهم می کند. در حالی که خود را با یک حمام حباب دار مشرف به کوه ها می خوانید ، یک کتاب به همراه داشته باشید. اگر می توانید آتش بیرون را خیلی زود از بین ببرید ، یک لیوان قرمز برای خود بریزید و به راحتی تماشای گذار تماشایی غروب آفتاب به یک آسمان شب و براق و ستاره ای را ببینید.

اتاقهای شورای قدیمی | تنترفیلد

کمی بیش از سه ساعت رانندگی از بریزبن ، عقب نشینی کشور تازه احیا شده در اتاق های شورای قدیمی Tenterfield قرار دارد. اگر خود را در حسرت یک آخر هفته عاشقانه از آتش سوزی ، شراب قرمز و محصولات محلی می بینید ، اتاق های شورای قدیمی دقیقاً همان چیزی است که به دنبال آن هستید. دارای دو سوئیت مجلل مستقل ، هر دو با شومینه های داخلی ، حیاط های فضای باز ، وان های لوکس رمانتیک و آشپزخانه های عالی. اگر بخواهید از سرمای بیرون شجاعت کنید ، در ساختمانهای تاریخی تنترفیلد مجموعه ای از فروشگاه ها و کافه ها را پیدا خواهید کرد.

رازهای دریاچه | مونتویل

مونتویل یکی از بهترین اسرار نگهداری شده در ساحل آفتاب است – اسرار روی دریاچه. خانه های درختان لوکس موجود در این ملک خلوت و آرام مناظر چشم انداز دریاچه بارون و جنگل های بارانی و کوه های اطراف آن را ارائه می دهند. با داشتن 11 گزینه اقامتی منحصر به فرد ، هر کابین در Secrets on the Lake دارای شومینه های معلق و آبگرم مجلل است. کافه برنده جایزه ، ناهار خوری در عرشه نیز در محل واقع شده است ، بنابراین هر آنچه شما نیاز دارید درست در آستان شما است.

انبار غذا و نخلستان | حاشیه منظره

این انبار سابق برای غلات خرد شده ، خوراک مزرعه و زیتون حاصل از برداشت زمستانه به طور مرتب در یک مکان اسکان میراث عجیب بازسازی شده است. درهای فرانسوی برای تماشای نخلستان اختصاصی خانه ، با 1100 درخت زیتون باز می شود. سوپ های خانگی و مایه محلی زیتون را می توانید پیش از آن سفارش دهید تا گرم شوند و از زمان آتش سوزی خود از روی آتش مخصوص حفره سنگی بیرون لذت ببرید. یک فروشگاه بازاری با بهترین چای های برگ زیتون منطقه ، محصولات مراقبت از پوست طبیعی گیاهان و لوازم خانگی سطح بالا نیز در محل موجود است.

کلبه خیابان بریج | استنتورپ

کلبه Bridge Street که در قلب Stanthorpe واقع شده است ، واقع شده است. صبح های خود را با یک فنجان قهوه در ایوان بزرگ جلویی ، مشرف به شهر و نهر Quart Pot Creek Stanthorpe آغاز کنید. آشپزخانه بزرگ مدرن به سبک کشور برای کسانی که عاشق آشپزی هستند یک رویا است ، اما اگر قول داده اید که آخر هفته را پیش بند آویزان کنید ، به جای آن یک وان پا مخصوص پنجه گرم بپوشید. همانطور که عصر به سرعت کاهش می یابد ، یک قطره محلی از یکی از کارخانه های شراب سازی Stanthorpe برای خود بریزید و در کنار شومینه روبرو شوید.

آیا دوست دارید مکان های جدید تفریح ​​آخر هفته را کشف کنید؟ ASAP ، لیست هتل های شیک ما را برای رزرو بررسی کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>