یک ماهی دو ماهی در ماه اوت دیوانگی صدف سالانه خود را اجرا می کند

این یک مروارید خرد است – من تازه فهمیدم که صدفها وقتی آنها را می خورید هنوز زنده هستند.

اما دوستتان را ناراحت نکنید ، در واقع یک چیز خوب است! معلوم می شود که صدف ها وقتی آنها را استشمام می کنیم باید زنده باشند تا از بیمار ماندن (برخی از داروهای تب بر ، آمیریت ؟!) جلوگیری کنند. بنابراین دفعه بعدی که ده ها از این زیبایی های اقیانوس را به عقب باز می گردانید ، فقط این واقعیت جالب و سرگرم کننده را بخاطر بسپارید.

حال ، اگر بتوانید از آن اطلاعات شگفت انگیز عبور کنید (من دیگر از پس آن برمی آیم ، برخی از موجودات دریایی لزج را با لیمو بشورید ، پرونتو!) ممکن است به همان اندازه خوشحال باشید که می دانم One Fish Two Fish در حال قرار دادن است در جشن رویای یک عاشق صدف ، تازه از دریا به شما می آید. #Oystergate (IYKYK) ، آیا شما آماده این کار هستید؟

صدف دیوانه برگشت عزیزم! در جشن روز ملی صدف در 5 آگوست ، این ولخرجی چهار روزه شما را در شش دوره صدف صدف از جمله طبیعی با لیمو و تاباسکو ، جوهر مرکب مرکب با سالاد آسیایی و sriracha aioli ، ترخون و کره پانگراتاتو سیراکاتو مشاهده می کند. ، گرانیتا ماریونت شاردونای بلوط ، سه پنیر پخته شده و لیمونسلو و خاویار آهک انگشتی.

یک صندلی در این رویداد برتر تنها 69 دلار به شما تعلق می گیرد که شامل یک لیوان Proco یا Stone and Wood Pacific Ale نیز می شود. اگر این زبان شما را قلقلک می دهد ، منتظر نمانید – tix خود را در اینجا رزرو کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>