یک شب در عقب نشینی خیره کننده جودا بای برای دو نفر پیروز شوید

وارد Comp شوید

چه کسی می تواند در شمال شمال غربی غربی واقع شود ، تکه ای کوچک از هند به شکل یک واحه خصوصی فوق العاده لوکس است؟ برای کسانی که می دانند ، Jodha Bai Retreat (با الهام از کاخ Jodha Bai 450 ساله اصلی در Fatepur Sikri) تعریف کتاب درسی از یک گوهر پنهان است ، و ما به شما این فرصت را می دهیم که خودتان آن را تجربه کنید!

با یک شب اقامت لوکس در این خلوتگاه بوتیک ، با تمام شکوه مجموعه Jodha Bai لذت خواهید برد. مناظر کوه Warning و ساحل با داشتن یک سالن بزرگ با سالن های دست ساز چسترفیلد هند ، شومینه کنده کاری شده با دست و میز ناهار خوری عتیقه ، تنها یادآوری این است که شما هنوز در زمین چمن اوسی هستید.

در مورد اتاق خواب ، شما در یک مجموعه مجلل با سر تختخواب هندي 200 ساله حک شده آرام خواهید گرفت. یا ، به آبگرم گوشه داخلی واقع در حمام آرام با کاشی های مشکی از کف تا سقف و نوشیدنی های کمکی ، عقب بزنید. بهشت ، این تو هستی؟

خرابی جایزه

  • یک شب در مجموعه Jodha Bai برای دو بزرگسال

ارزش کل: 650 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>