یک درمان بیولوژیک در KAILO Wellness Medispa با ارزش 600 دلار برنده شوید

وارد Comp شوید

هر کس سزاوار یک بعد از ظهر گذراندن در KAILO Wellness Medispa است – احساس می شود تعطیلات اروپا است که همه منتظر آن بوده ایم! و برای کمک به شما در رسیدن به آنجا ، ما با الهه های زیبایی خیابان جیمز همکاری کرده ایم تا به یکی از خوانندگان خوش شانس ما اولین نگاه نهایی (و منحصر به فرد) در مورد درمان جدید آنها را ارائه دهیم.

در داخل هتل مجلل Calile مستقر می شود ، هنگامی که وارد KAILO می شوید ، جلال متوقف نمی شود. فضای داخلی با الهام از مدیترانه و همچنین امکانات عالی و محصولات بوجی همه در هاله ای از آرامش قرار دارند – دقیقاً همان چیزی که در هنگام روحیه برای درمان خود به آن نیاز دارید!

اکنون درمان انحصاری که می پرسید چیست؟ خوب ، تیم حاضر در KAILO هیجان زده نیست که درمان بدن Biologique را برای بریسی انجام دهد! این سلامتی همه جانبه از فرانسه اولین نوع از این نوع در استرالیا است و فقط در KAILO Wellness Medispa در دسترس است. با استفاده از ترکیبی از محصولات نوآورانه و پروتکل های دقیق ، این پاسخ بهترین پوست شما است!

خرابی جایزه

  • 1 دقیقه و 60 دقیقه درمان بیولوژیکی بدن
  • 1 x محصول بدن تحقیق آلی

ارزش کل: 600 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>