یک جلسه سبک شخصی و کارت هدیه 800 دلاری را در بازار خیابان کوئین برنده شوید

وارد Comp شوید

چه شما ترجیح می دهید خاطرات پرنسس، بی سر و صدا، بانوی زیبای من، خانم همنشینی، یا حتی خانم دوبت فایر، وقت آن است که از تخیلات قبل خود لذت ببرید و به ملودراماتیک اتاق تغییر دهید!

ما به پنج نفر از شما فرصتی برای لذت بردن از یک خرید جذاب و پر از پیروزی در بازار افسانه ای کوئین استریت می دهیم ، با گلی که بهترین حالت را از داغ به گربه می داند! سفیر مد آنابل فالکو اکنون برای قرار ملاقات های یک به یک در دسترس است ، جایی که او جادوی یک ظاهر طراحی شده خود را به شما ارائه می دهد تا لباس های رویایی خود را به روز کنید. مهم نیست که اگر می خواهید در رویداد ویژه بعدی خود فک بیندازید ، لباس کار نرم برای تحریک اتاق هیئت مدیره ، یا فقط برخی از روزمره ها ، او تمام تخصص خود را به ظاهر جدید شما هدایت می کند!

و در حالی که آنابل تمام تلاش خود را برای تحت فشار قرار دادن صفر شما برای خرید در روز می کند ، هزینه یک کارت هدیه 800 دلاری که می تواند در کوئین استریت بازار در دستان شما داغ باشد کاملاً آسان تر خواهد بود. با در نظر گرفتن هر یک از این پنج جایزه که هر یک 1000 دلار شیرین ارزش دارد ، این یک خیال خریدارانه است – درمان خرده فروشی بدون سر و صدا!

در اینجا درباره جلسات یک ظاهر طراحی شخصی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

خرابی جایزه

5 شانس برای برنده شدن:

  • 1 جلسه جلسه سبک 2 ساعته 200 دلار ارزش دارد
  • کارت هدیه 1 دلار 800 دلاری Queen Street Mall

ارزش کل: 5000 دلار (ارزش هر جایزه 1000 دلار)

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>