یک جفت سایه پایدار از مارک استرالیایی ، Szade کسب کنید

وارد Comp شوید

آن اشعه ماورا بنفش خشن Aussie را مسدود کنید ، بازی لباس خود را بالا ببرید و همزمان به نجات محیط کمک کنید؟ بله امکانش هست!

چرا که روزهای آفتابی تری در انتظار ماست ، چرا که اهداف پایداری خود را با یکی از جالب ترین اظهارات لوازم جانبی – عینک آفتابی – شروع نکنید! اما ما فقط در مورد هر جفت عادی صحبت نمی کنیم.

در این ماه ، ما با مارک خورشید آفتابی ، Szade ، همکاری کرده ایم تا 12 خواننده خود را با یک جفت رایگان از سایه های سازگار با محیط زیست انتخاب کنند.

دوباره به چند جفت آفتابگردان که طی سالها از دست داده اید یا شکسته اید ، فکر کنید. حال از خود بپرسید که همه آنها به کجا ختم می شوند؟ یک کوه غول پیکر پلاستیکی در محل دفن زباله تنها بخشی از پاسخ است.

Szade در حال تغییر بازی با ترکیب مد و پایداری با رویکرد بازیافت نوآورانه خود به یکی از بیانیه های معروف ما است.

هر جفت از سانی های شکسته ، دور انداخته و منسوخ ساخته شده است که برای محل دفن زباله بودند اما در عوض ، توسط Szade محافظت شده و مجدداً در چارچوب های جدیدی قرار می گیرند. هر سبک براق و چشم نوازی کاملاً پلاستیکی نیست – این بسته بندی آنها نیز صدق می کند.

منتظر چی هستی؟ اکنون وارد شوید! در حالی که به آن علاقه دارید ، چرا ظاهر خود را با یک جفت مشعل جین کامل نکنید.

خرابی جایزه

عینک آفتابی 12 x Szade بازیافتی

هر کدام 79.99 دلار ارزش دارد

ارزش کل: 960 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>