یک جشن 250 دلاری یونانی در Opa Bar + Mezze خیابان ایگل برنده شوید

وارد Comp شوید

غذای یونانی به معنای خوردن در لقمه های کوچک در یک بشقاب نیست – عملاً اجباری است که باید خودتان را به یک ضیافت جشن دهید! بنابراین ، ما با یک کوپن 250 دلاری که می توانید آن را در Delhi Opa Bar + Mezze خرج کنید ، این کار را آسان می کنیم!

رستوران یونانی دلچسب خیابان ایگل نه تنها چشم اندازهای بزرگ رودخانه بریزبن را ارائه می دهد ، بلکه غذاهای خارق العاده ای را نیز به شما ارائه می دهد که به معنای واقعی کلمه اوپا خواهید بود! با نان تاراماسالاتا و پیتا ، صدف های تازه و فاوا گرم سانتورینی ثابت قدم خود را شروع کنید. سپس با گوشت گاو واگیو ، اسپاناکوپیتای کاملا پوسته پوسته و شانه گوشت بره آهسته پخته شده ، با چیپس هالومی و ساگاناکی در کنار ، مستقیماً به داخل موساکا فرو بروید.

اوه ، و ما حتی به دسر نگاه نکرده ایم – باقلوا شکلاتی ، لوکومادها ، گالاکتوبورکو ، وای من! با یک منوی بسته بندی شده مربا و دو ضیافت ارائه شده ، سخت بروید و به خانه بپیچید!

خرابی جایزه

  • یک کوپن 250 دلاری برای Opa Bar + Mezze

ارزش کل: 250 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>