یک تعطیلات لوکس 5 ستاره را در کرنس با ارزش بیش از 2.3 هزار دلار برنده شوید

وارد Comp شوید

لباسهای بافتنی خود را در پشت کمد لباس خود قرار دهید زیرا ما به شما این فرصت را می دهیم تا در کارنس یک تعطیلات لوکس آفتاب گیر را بدست آورید!

رایلی پنج ستاره – یک هتل Crystalbrook Collection Resort – کاملاً در شهر پر جنب و جوش کرنز واقع شده است و برای لذت بردن از بسیاری از لذت های مهمان نوازی لوکس ایده آل است! در حالی که از حس جادویی محیط شاداب و استوایی استقبال می کنید ، جنگل بارانی و جنگل های بارانی بزرگ Daintree را کاوش کنید ، شمارش کالری را با ترکیبی از عطر و طعم از سراسر جهان برای کاوش در منزل بگذارید و در مدیترانه ، آسیا تلفیقی لذت ببرید ، و کوکتل های سفارشی روزانه.

هنگامی که شکم شما سیر شد ، اجازه دهید آرامش در اسپای Eléme ، جایی که درمان های شخصی خاص است ، تسلط یابد. بدون غوطه ور شدن در تالاب حماسی هزار متری یا نوشیدن نوشیدنی های ساعت خوش در بار حماسی پشت بام ریلی ، آنجا را ترک نکنید. از امکاناتی مانند مرکز تناسب اندام 24 ساعته ، ساحل ساخته شده توسط بشر ، دوچرخه های رایگان ، وای فای رایگان با سرعت بالا ، غذاخوری در اتاق و دستگاه نسپرسو در اتاق لذت ببرید!

بیشتر می خواهید؟ بسته های تعطیلات با ارزش عالی را اینجا پیدا کنید.

خرابی جایزه

  • 5 شب اقامت در رایلی – Crystalbrook Collection Resort Cairns – اقامت در اتاق توچال به صورت دوقلو برای دو مهمان
  • صبحانه روزانه برای دو مهمان
  • سفر روزانه کامل با جادوی ریف برای دو مهمان به پونتون فعالیت های ریف سد بزرگ خارج از دریا
  • 150 دلار اعتبار شراب و شام برای هر اتاق
  • 2 عدد کوکتل هنگام ورود
  • پارکینگ رایگان ، وای فای و کرایه دوچرخه
  • اواخر بررسی کنید

ارزش کل: بیش از 2300 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>