یک بن کارت 500 دلاری برای مهمانی در Bisou Bisou جدید برنده شوید

وارد Comp شوید

گرچه هنوز محدودیت ها به ما اجازه تعطیلات پاریس را نمی دهند ، اما بهترین چیز بعدی را داریم! هفته گذشته افتتاحیه را اعلام کردیم جدیدترین مقصد غذاخوری فرانسوی در بریزبن، و در حال حاضر ما جشن راه اندازی آن را به شما می دهیم تا فرصتی برای تجربه آن را با هزینه 500 دلار بالاتر از برت خود فراهم کنید.

فرانسوی برای “بوسه بوسه” ، ماچ و بوسه از 22 فوریه به شما خوش می آید تا طعم و مزه و مزه فرانسه را بچشید. جدیدترین موارد اضافه شده به گروه Ghanem Group (فکر کنید دونا چانگ، اتاق بوم بوم ایزاکایا، بیبلوس، و Blackbird Bar & Grill) نوعی غذای مدرن به عطر و طعم های سنتی و دلگرم کننده یک نوشیدنی مخصوص فرانسوی ارائه می دهد. بیسو بیسو قرار است از غذای دریایی کلاسیک به همراه رول زعفران گرفته تا مرغ آزاد و مرغ آزاد برشته شده با یک کاسوته گوشت خوک شیرخوار ، غذاهای خوشمزه و غذاهای صدفی و خاویار ، تحت تأثیر قرار بگیرد.

درباره موسسه دلیش اطلاعات بیشتری کسب کنید اینجا و اکنون وارد شوید تا یکی از اولین درب بهترین رستوران جدید بریزبن باشد. BYO کیف باگت.

PS سفارش Pomme Aligot – یک پوره سیب زمینی ابریشمی را که به شدت آغشته به پنیرهای ذوب شده آلپ است – یا پشیمان کنید!

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>