یک بسته جایزه روز مادر را با ارزش 1600 دلار از تئاتر کوئینزلند برنده شوید

وارد Comp شوید

این یک کلیشه است که درست به صدا در می آید: واقعاً هدیه ای برای مادر در روز مادر بهتر از دادن وقت خود به او نیست. بنابراین ، چه راهی بهتر برای گذراندن آخر هفته با مادر نسبت به دو روز پر از هر آنچه که بریزبن ارائه می دهد؟

از تجربیات بی نظیر گرفته تا غذای خوب ، تفریح ​​و حتی اقامتگاه های مجلل ، تئاتر کوئینزلند محل اقامت مناسب شما و مادر را سرپرستی کرده است.

با آب و هوای حسادت انگیز و هنرهای سرگرم کننده و صحنه های سرگرمی ، چند ماه آینده زمان مناسب برای پذیرفتن همه چیزهای خارق العاده ای است که رودخانه ما ارائه می دهد.

ماه ها از چراغ ها ، دوربین و عملکرد تئاتر کوئینزلند در سال 1920 الهام بگیرید رام کردن زن سرکش. با انتقال شما به جادوی فیلم دنیای قدیم ، بازی ویلیام شکسپیر به کارگردانی دیمین رایان قرار است شما و مادرتان را در این افتتاح شبانه با یک داستان عاشقانه کلاسیک سوار کند.

هدیه ها را مدام نگه دارید و از 500 دلار بیشترین سود را ببرید طرح های حماسی مو کوپن (شاید یک کار جدید برای شب شما در تئاتر باشد؟) و قبل از نمایش با یک کوپ 200 دلاری از بیلی کارت در وست اند ، در برخی از ناهارها لذت ببرید. شما و مادر می توانید به غذاهای مضحک و خوشمزه و محصولات تازه خود مشهور شوید ، می توانید یک روز دخترانه پر از سرگرمی را با هم تشویق کنید!

ariel en

جشن یک آخر هفته را با یک شب اقامت در آن به پایان برسانید هتل کالیله، در یک اتاق شهری خیره کننده که شامل صبحانه در بار لابی بسیار شیک است. اوه ، و ماشین نیز مرتب شده است ، با پارکینگ نوکر برای یک اقامت یکپارچه. چه روزی برای گفتن روز مادر به بزرگترین زن جهان مبارک!

خرابی جایزه

  • 2 بلیط بلیط برای شب افتتاحیه تئاتر کوئینزلند با نمایش Taming of the Shrew در پنجشنبه 13 مه در ساعت 19.30 (شامل مهمانی بعد از نمایش)
  • کوپن خدمات 1 سال 500 دلاری سالن برای صرف در Epic Hair Designs.
  • کوپن 1 200 200 دلاری برای گذراندن در Billykart West End.
  • 1 x شب اقامت در روز پنجشنبه 13 مه در یک اتاق شهری برای دو نفر در هتل Calile ، شامل صبحانه برای دو نفر در لابی بار و پارکینگ ماشین.

ارزش کل جایزه: 1600 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>