یک بازار صنعتگر با چرای و رشد به بانک جنوبی می آید

بهترین چیز در مورد خوراک خوب در بازار ، شگفتی است. خواه تازه ترین میوه و سبزیجات باشد که یخچال شما دیده است ، بهترین توپ آرانچینی که در زندگی داشته اید و یا ملاقات با سازندگان (که باعث می شود طعم و مزه خاص تری داشته باشد) ، انتظار خوشمزه و غیر منتظره بودن در Grazed and Grown را داشته باشید.

با آوردن بسته ای از مشهورترین سرآشپزها و تولیدکنندگان محلی استرالیا به South Bank Parklands ، این پناهگاه غذا از 18 تا 20 ژوئن مناظر بی نظیر ، سازندگان و آشپزهای پیشگام استرالیا را جشن می گیرد. به عنوان یکی از ویژگی های مراسم حق بیمه اصلی South Bank ، Regional Flavours، Grazed and Grown قطب تازه ای برای آموزش و الهام است.

در زیر پرتوهای خنک زمستان و با موسیقی زنده در هوا ، همه چیزهایی را که در The Marketplace بسیار لذت بخش است کشف خواهید کرد – مجموعه ای از تولید کنندگان و صنعتگران در 250 کیلومتری شهر بریزبن که دارای مواد اولیه نوآورانه ، کرایه خارق العاده و کالاهای دست ساز است. به شراب معطر ، دسرهای شیرین ، پنیرهای الهی و بطری های بسته بندی شده با عطر و طعم با مربا و سس فکر کنید.

اگر می خواهید بیش از یک میان وعده به خانه ببرید ، به The Kitchen بروید ، جایی که می توانید از نزدیک با آشپزهای محترم آشنا شوید و به مهارت و مهارت آنها نگاه کنید. یا ، به خانه گلخانه ای سر بزنید و با تولیدکنندگان محلی و کشاورزان که به شما گفتگوهای آزادانه ای درباره درمان گیاه شناسی ، غذا خوردن با هوشیار و موارد دیگر می دهند ، در گفتگو بپردازید ، در حالی که شما را به ابزاری برای گام گذاشتن در یک سازگار با محیط زیست مجهز می کنید. سبک زندگی.

طعم لوکس را می پسندید؟ در حالی که در منظره های رودخانه خیس می شوید و کوکتل های سفارشی را می خورید با مجوز از eatSouthBank می نوشید ، کالای Country دارای کالاهایی است که با صدای محیط بلوز ، ریشه و آکوستیک زنده تزریق می شود. یا بلیط خود را ارتقا دهید و در یک رویداد ویژه امضا شده در River Quay سرگرم شوید و جوانه های چشایی خود را با طعم های کلاس جهانی پذیرایی کنید ، محصولات محلی ، فصلی و پایدار را به نمایش بگذارید.

بلیط های پذیرش عمومی فقط 15 دلار + هزینه رزرو (افراد زیر 12 سال به صورت رایگان حضور دارند) و به شما امکان دسترسی به تمام مناطق عمومی پذیرش Grazed و Grown را می دهد. همه بلیط ها همچنین دارای یک لیوان شراب قابل استفاده مجدد برای استفاده در طول رویداد هستند. با چهار جلسه آخر هفته رویداد ، بلیط ها مطمئناً مانند کیک های گرم به فروش می رسند ، بنابراین در 23 آوریل زمانی که برای خرید در دسترس است ، مداد بخرید (نگران نباشید ، ما به شما یادآوری خواهیم کرد!).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>