گوچی در کوئینزپلازا رسماً درهای خود را افتتاح کرده است

از تاسیس آن در سال 1921 فلورانس تا یک رهبر جهانی در مد لوکس ، گوچی یک عنصر اصلی در کمد لباس هر علاقه مندان است. بزرگ را به یاد داشته باشید دهانه باربری دوباره در جولای سال 2020؟ خوب ، گوچی به تازگی به صفوف مد بالا در بریزبن پیوسته است QueensPlaza و ما به اندازه کافی خوش شانس بودیم که یک دعوت اختصاصی به مراسم افتتاحیه آنها برگزار کردیم و ابتدا گزارش همه چیز GG را ارائه دادیم.

در حالی که همتای کوچکتر خیابان ادوارد آنها همیشه جایگاهی در قلب ما خواهد داشت ، ما نگاهمان را به این قطعه لوکس و بزرگتر ایتالیا دوخته ایم. ابهت و ظرافت در یک نمایش شیطانی از جهت خلاقیت ترکیب می شوند الساندرو میشل در اقامتگاه مجلل و جدیدشان اما در عین حال کم ارزش. از نمای مرمر Arabascato Orbico ، یک پارکت سیاه و سفید نقاشی دستی ، دیوارهای چوبی از استخوان شاه ماهی و سقف های بلند (با نور درخشان برای گرم!) تصویر کنید. شما بلافاصله در یک کاناپه باشکوه گل گوچی غرق می شوید که روی فرشی شرقی قدیمی نشسته است و فقط خواستار پراکنده شدن است. بله ، اکنون می توانید مبلمان گوچی را به صورت سفارشی سفارش دهید و می بینید که در حال مرور مبلمان آنها هستیم صفحه دکور به عنوان اغلب به عنوان چه خبر! فکر کنید: صندلی های مخملی مخمل خواب دار ، بشقاب های چینی ، جواهرات برنجی تزئینی (یا روکش مواد غذایی) ، شمع هایی که نمی توانیم 10 فوت شعله بگذاریم و موارد دیگر. مطابق با مجموعه های گوچی ، فروشگاه “کابینت کنجکاوی” است که هر فضا برای کشف آن جالب است. برای یک اتاق کنتراست ، درام واقعی است و ما ذره ذره آن را دوست داریم!

طراحی های معاصر آنها با تأثیر از دوره های نمادین مانند قطعات الهام گرفته از دهه 70 ، ما را در آرزوی آستین های زنگوله ، مشعل ها و یک زمان کاملاً شیار تر می بینیم. این خانه مد به خوبی و واقعاً موقعیت خود را در میان همتایان خود با نفوذ التقاطی ، سنتی ، معاصر ، صنعتی و عاشقانه تقویت کرده است. صنعت دستی ایتالیایی و جزئیات استثنایی برتر با هر نسخه منتشر شده صادق است و اکنون می توانید طیف وسیعی از کیف های دستی ، کفش ، لوازم جانبی ، ساعت ، جواهرات ، عینک و عطرهای زنانه و مردانه را در QueensPlaza خریداری کنید.

با حضور افراد برجسته رئیس بریزبن ، امروز صبح در گوچی از جمله مدل جلد مارس 2020 ما استفاده می شود دینا جونزه، Veronicas، توله اسپرت، من لاشیری هستم، ایوز کاریدا و بیشتر ، یک لحظه Gucci Gang قوی در افتتاحیه شکل گرفت و ما برای آن بسیار اینجا بودیم! فقط بدانید وقتی سه کیسه هدیه گوچی را هنگام تحویل به ما تحویل گرفتیم ، تپش قلب شدید و نفس های عمیقی می افتاد. به خاطر گوچی! این مکان جدید به مشتریان بریزبن گوچی امکان دسترسی به مکان راحت تر در کنار برچسب های مشابه گران قیمت مانند دیور ، باربری ، لویی ویتون ، فندی و … را می دهد. QueensPlaza خانه تجمل ماست و ما به طور رسمی از گوچی در صحنه استقبال کرده ایم.

انتخاب قطعات آماده برای پوشیدن در فصل من:

psst! ما می شنویم که طی دو هفته آینده یک فروشگاه لوکس دیگر به QueensPlaza می آید و شما می توانید شرط بندی کنید که به محض افتادن ماه جاری ، قاشق داخل آن را به شما بدهیم. بنابراین برای اولین بار در لیست ثبت نام در لیست پستی ما ثبت نام کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>