کک و مک Faux ، روند زیبایی است که از زیبایی طبیعی استقبال می کند

بیایید صادق باشیم: لیندسی لوهان در والدین تله حسادت اوج کک و مک (و لطافت) بود!

اگر آنقدر خوش شانس هستید که با کک و مک تزئین می شوید ، این روند زیبایی در کوچه شما است و اگر اینطور نیستید ، اشکالی هم ندارد! شما می توانید یک کرکره کک و مک باشید و در تمام طول سال بدون قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا UV بنفش در معرض آفتاب قرار بگیرید.

تیک توک مشاهده کرده است که یک شیدایی کک و مک با حناهای مصنوعی رو به ویروسی می رود و اگر در اینستاگرام باشید ، مطمئناً از کنار شخصی عبور کرده اید که دارای لکه های مصنوعی است.

و فقط برای تقویت جایگاه خود به عنوان یکی از بزرگترین روندهای زیبایی برای سال 2021 ، در کنار ابروهای پرپشت و گونه های گلگون ، نگاهی به این نگاههای آفتاب گیر و تغییر شکل دهنده از طراحان آرایش خود بری ، اما چن و سرنا ویلی بیندازید:

ظاهر طبیعی و آفتابی را به اندازه ما دوست داریم؟ در اینجا نحوه ساختن آن برای خودتان آمده است!

محصولات

Freck The Original Freckle 28 دلار

برای کک و مک های ریز ریزتر از Freck OG استفاده کنید. Freck یک محصول کک و مک مصنوعی است که برای ایجاد کک و مک طبیعی و رنگدانه ای با فرمول مایع قابل ساخت به شما ارائه می شود که روی انواع پوست کار می کند. Freck OG دارای یک برس کوچک است که به شما امکان می دهد حالت لک و لکه دار و خوب داشته باشید.

رنگ ابرو ضد آب Stila 32 دلار

می دانید چه چیزی برای عبور از کک و مک ناز در بینی شما به همان اندازه مفید است؟ رنگ اب ضد آب Stila با یک نشانگر نوک دقیق به شما کمک می کند تا نه تنها ابروها بلکه بوسه های خورشید را نیز تعریف کنید.

خط چشم مداد رنگی ژل زیبایی Marc Jacobs 37 دلار

از آنجا که کک و مک متقارن نیستند ، این مداد رنگی ژل را برای ایجاد نقاط کرک و دورتر امتحان کنید. رنگی را انتخاب کنید که با رنگ موی شما مطابقت داشته و رنگ آن گرمتر باشد! می توانید خط چشم مایع را روی مداد رنگی لایه کنید تا ابعاد بیشتری برای کک و مک طبیعی ایجاد کند.

کک و مک MCo Beauty Glitter 10 دلار

برای یک سرگرمی ، جشنواره را در کک و مک های مصنوعی پیچ و تاب کنید ، کک و مک های زرق و برق را امتحان کنید! کک و مک های زرق و برق دار MCo Beauty مطمئناً به شما آفتابی می تابند و پس از غروب خورشید شما را براق می کنند.

کک و مک حنا

با توجه به Tik Tok ، Henna Freckles رفع کک و مک مصنوعی DIY است که اگر به درستی انجام شود باورنکردنی به نظر می رسد و نتایج طولانی تر از آرایش را ارائه می دهد. DIY با یک کلمه هشدار دهنده همراه است: اطمینان حاصل کنید که حنا از رنگهای طبیعی گرفته شده است و قبل از استفاده از صورت ، یک تست پچ انجام دهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>