کوکتل های بریزبن محلی برای دستیابی به این قفل

در اینجا دوباره می رویم ، بریسی! این بار در قرنطینه بیش از سه روز در سال 2021 اینقدر متفاوت است ، اینطور نیست؟ ما می دانیم چه باید بکنیم ، می دانیم کجا باید باشیم (یا مهمتر اینکه کجا نباید باشیم) و می دانیم که چگونه می توان حمایت خود را از کسانی که در مهمان نوازی و مشاغل کوچک هستند و واقعاً اثرات هرج و مرج کووید را احساس می کنند ، سوق داد. . دوستان صبر کنید

یکی از راه های دریافت انرژی در فضای بسته ، به غیر از تماشای کسب استرالیا در المپیک توکیو و شنیدن صدای تشویق همسایگان ، سفارش برخی کوکتل های محلی بریزبن (یا ساخت آن) است!

برای اینکه روزهای خوب جاری شود و از گزینه های معمول آبجو و شراب بالا بروید ، ما برخی از کوکتل های منحصر به فرد در خانه را در اطراف شهر گردآوری کرده ایم تا نوش جان کنید (در حالی که هنوز دمپایی خود را می پوشید).

sAme sAme

یکی از بهترین چیزها در مورد غذا خوردن در این رستوران مدرن جیمز استریت ، سفارش کوکتل مورد علاقه شماست – که هنوز هم می توانید از خانه انجام دهید! sAme sAme با کوکتل های کلاسیک غذای آماده خود بار دیگر به ما کمک می کند تا جلوه خاصی به غذا خوردن در خانه ببخشند.

با قیمت 15 دلار برای هر کدام می توانید پیدا کنید: sAme sAme spritz با جین Beefeater ، Aperol ، Massanez Crème de Peche ، پوره هلو سفید و آب لیموترش ، مارگاریتا تامی با Olmeta Altos Plata Tequila ، آب لیمو و آگاو ، اسپرسو مارتینی با ودکا مطلق ، Kahlua ، و قهوه سیاه ، و Negroni با جین Beefeater ، Campari و Cinzano Rosso ورموت.

همه کوکتل های آماده آنها تک سرو هستند و دو نوشیدنی استاندارد هستند.

کافه و بار مکزیکی La Quinta

در سراسر شهر Bulimba ، هنگام سفارش یک وعده غذای آماده در محل مورد علاقه مکزیکی خیابان آکسفورد ، می توانید یک مارگاریتا یا سانگریا نیز سفارش دهید تا با وعده غذایی خود در خانه لذت ببرید. توسط تیم Style آزمایش و آزمایش شده است ، اگر احساس می کنید می خواهید یک یا دو مرتبه سفر خود را بالا ببرید ، حاشیه های آنها بسیار توصیه می شود!

انکولم

هشدار محوری! دوستان ما در The Inchcolm روز پنجشنبه 5 آگوست در جشن خانگی برای روز صدف جایگزین شده اند. این به معنای ادای احترام یک هفته ای در محل عشق آنها به مارتینی ها و صدف ها بود (ترکیبی که آنها خوب و واقعاً در محیط خیره کننده نیویورک از نوار The Inchcolm میخکوب شده اید) ، با دستور العمل مخصوص خود در خانه استراحت کنید (این فقط بارمن های فوق العاده آنها را از دست داده است).

شما نیاز دارید:

50 میلی لیتر جین Sipsmith London Dry (اگر مارتینی خود را بر ودکا ترجیح می دهید ، آن را با Gray Goose عوض کنید)
20 میلی لیتر Cinzano 1757 Dry Vermouth
3 قطعه تلخ نارنجی ، پیچ لیمو
1 عدد صدف در مارتینی ریخته است

سرو شده به صورت تکان داده شده یا هم زده ، با صدفی که به جای نمکی زیتون فرو رفته است (درست مانند مارتینی کثیف!).

جریان لغزشی

مطمئناً ممکن است به عنوان “ترش” طبقه بندی شود ، اما آبجوسازی ، بار و آشپزخانه محلی در Yeerongpilly ، Slipstream ، دارای سری ترش سبد میوه است که پایه مناسبی برای هر کوکتل است. تیم نوار آنها حتی این دستور کوکتل ساده را برای شما تهیه کرده است که می توانید در خانه با استفاده از ترش feijoa لذت ببرید:

شما نیاز دارید:

30 میلی لیتر جین
آب لیمو 20 میلی لیتر
20 میلی لیتر شربت قند
90ml سبد میوه Slipstream Feijoa ترش

روش:

در یک کوکتل شیکر با یخ تکان دهید و با یک گود آناناس سرو کنید!

مشروب سازی بریزبن

بریزبن Distillery در West End که به توانایی های اصلی خود در کیمیاگری گیاه شناسی شهرت دارد ، برای کلیک و جمع آوری وانت کوکتل های آماده ، جین ، قوچ و لیکور قهوه باز است. مارتینی صبحانه (بله ، یک چیز است!) ، اسپرسو مارتینی ، دریانورد قدیمی ، مد قدیمی ، مارتینی و وسوسه کننده طلایی را از بین نگارینی ، صبحانه مارتینی (بله ، یک چیز است!) به علاوه ، با هر خرید ضدعفونی کننده الکل با درجه نوشیدنی رایگان دریافت کنید.

سمت جنوب

یکی از رستوران های مورد علاقه بریزبن بریزبن در جنوب بریزبن که از جنوب شرقی الهام گرفته است ، و به خوبی Southside نامیده می شود ، طیف وسیعی از کوکتل های سرگرم کننده را با منوی آماده و تحویل آنها ارائه می دهد.

از سه مخلوط مورد علاقه خود که در بطری های زیبا و آسان برای نوشیدن هرکدام 18 دلار هستند لذت ببرید: هندوانه تند مارگاریتا با Olmeca Altos Plata Tequila ، هندوانه تازه ، آهک ، آگاو و چیچو سیچوان ، کنار خانه با Beefeater London Dry Gin ، گریپ فروت ، و نعناع ویتنامی ، یا Blood plum negroni با Beefeater London Dry Gin ، Campari ، شراب آلو Umeshu و لیکور آلو خون.

همه کوکتل های آماده آنها یک وعده 200 میلی لیتری (2.6 نوشیدنی استاندارد) هستند و برای یک نفر سخاوتمند هستند یا می توانند به اشتراک گذاشته شوند.

ذکر ویژه به:

سنگ و چوب

دو مورد که RN برای کارخانه آبجوسازی Stone and Wood’s Fortitude Valley باید به آن توجه شود این است که این جمعه ، شنبه و یکشنبه ، آنها خدمات ایمن رانندگی را ارائه می دهند تا مشتریان بتوانند بدون ترک ماشین خود ، آبجو مورد علاقه خود را مستقیماً از منبع دریافت کنند. و ، در حالی که ممکن است قفل شدن به این معنی باشد که آنها در Ekka ظاهر نخواهند شد ، قصیده آنها برای خوراک توت فرنگی ، آبجو Strawberry Sundae Kisses ، در مخزن است و آماده چرخش است!

عواید حاصل از این دمکرده به The Common Good – افراد پشت پرده توت فرنگی Ekka’s – برای کمک به تحقیقات در بیمارستان پرنس چارلز اختصاص می یابد. با توجه به اینکه خیریه با از دست دادن درآمد حاصل از فروش در نمایشگاه روبرو است ، اکنون بیش از هر زمان دیگری زمان خوبی برای حمایت است. حالا این شیرین است

آقای سازگار

درست کردن کوکتل های خود با دو ماده اصلی (اگر یخ را حساب نکنید) به همین دلیل است که آقای Consistent بارها و بارها رای ما را می گیرد. Margaritas ، cosmos ، sangrias و espresso martinis (طعم جدیدی که نمی توانیم منتظر باشیم) حرکت کوکتل DIY را خوشمزه تر از همیشه می کند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>