کنجکاوی یک سال دیگر بازگشته است و بهتر از همیشه به نظر می رسد

منصفانه است که بگوییم بریزبن به خاطر جشن هایش ، درگیر اتفاقات مشهور ، مشهور است و کنجکاوی نیز قطعاً از این قاعده مستثنی نیست. این جشن 17 روزه علم ، هنر و فناوری ، برنامه ای همه جانبه از رویدادهای کنجکاو و نصب های تعاملی را ارائه می دهد که توسط نوآوران خلاق محلی و ملی تنظیم شده است. ما می توانیم در لیست محبوب فیلم های Curiocity قرار بگیریم و وقت آن است که غذاهای اصلی را بشوییم. بند آن کفشهای پیاده روی را بند کنید و بیایید به شهر ضربه بزنیم!

مکالمات کنجکاو

چه اتفاقی می افتد که یک مهندس و یک گیتاریست وارد یک میله شوند؟ اولین نمایش خود در بریزبن از 13 تا 27 مارس ، مکالمات کنجکاو آغازین است ، یک مجموعه تفکر برانگیز رایگان بلیط دار ، میزبان استاد مکالمات کنجکاو ، بنیامین قانون. بن و نویسنده داستان های First Nations ، برت لیوی را در یک ماشین زمان مجازی همراهی کنید و اسرار دنیای ابر پیوند یافته را با سه نفر از هنرمندان و طبیعت شناسان کشف کنید. با Guillaume Crédoz ، معمار و طراح را کاهش ، استفاده مجدد و بازیافت کنید ، شاهد جفت شدن موسیقی دانان و مهندسان باشید ، یا علم تئاتر را با انجمن عروسک های مرده کشف کنید. همه اوقات جلسه و رزروهای موجود را در اینجا مشاهده کنید. کلاه تفکر خود را بپوشید ، وقت آن است که کنجکاو شوید!

موتور سیکلت اواخر

فراخوان همه هنر و موسیقی زنده متعصبان! Up Late در روزهای 19 و 20 به GOMA برمی گردد مارس به عنوان بخشی از کنجکاوی و ما FOMO جدی داریم. از دسترسی انحصاری بعد از ساعت به نمایشگاه برجسته GOMA ، موتور سیکلت از ساعت 6 تا 10.30 عصر لذت ببرید و با یک موسیقی کامل از دریچه گاز خود ، با حضور Hi-Boys ، WAAX ، Sweaty Baby ، Tex Perkins ، Paolo ، شیفت خود را ادامه دهید. ، و بیشتر! با شرکتهای Newstead Brewing Co. به کافه های پاپ آپ و ناهار خوری در GOMA Bistro ، Bodhi Tree ، Foyer و River Room پیوست – این آخرین شب برسی است! بلیط ها با 22 دلار همراه با کارت های دو شب نیز در دسترس هستند. در اینجا کتاب آنلاین کنید و از ناامیدی جلوگیری کنید! نکات مربوط به کد لباس ما؟ با پرینت و چکمه های روشن جسورانه بروید یا آن را با شلوار جین درجه یک ، همراه با کت چرمی نگه دارید و آن را با لب قرمز لاک بزنید.

جشنواره جهانی علوم بریزبن

از 24 تا 28 مارس ، برنامه World Science Festival Brisbane با بیش از 120 رویداد جذاب و دوستانه خانوادگی برای سنین ، علوم را از آزمایشگاه ها و به خیابان های بریزبن خارج می کند. بله ، چیزی برای همه ذهن کنجکاو وجود دارد! علاوه بر این ، جشنواره نصب های کنجکاوی را که توسط هر یک از شش شرکت کننده در چالش مدارس کوئینزلند ساخته شده است ، به نمایش می گذارد. رمز و راز غروب آفتاب را با نمایشگاه After Dark Museum موزه کوئینزلند تجربه کنید ، در بحث Science vs Politics QPAC قرار بگیرید ، یا در یکی از بسیاری از کارگاه های علمی ارائه شده شرکت کنید. اگر مشتاق دخالت هستید اما طرفدار رفت و آمد شهر نیستید ، نترسید! گزینه های پخش جریانی مستقیم برای اکثر جلسات به صورت آنلاین در دسترس هستند ، بنابراین حتماً اینجا رزرو کنید و مکان خود را ایمن کنید!

مدار کنجکاوی

گشتی در محیط وحشی! مدار 6.5 کیلومتری که باغ های گیاه شناسی شهر ، South Bank ، حوزه فرهنگی و Brisbane CBD را بهم متصل می کند میزبان بیش از 60 کنجکاوی که قبلاً دیده نشده است را بازی می کند ، با هر نصب ترکیبی از STEAM (علوم ، فناوری ، مهندسی ، هنر و ریاضیات) ) رشته ها. با هر پنجره بازشو لمس کنید ، ضربه بزنید ، بچرخید و بازی کنید یا از تلفن هوشمند خود برای تعامل با استفاده از جدیدترین فناوری AR و دیجیتال استفاده کنید (درباره تفکر در آینده صحبت کنید). زمان نامزدی از 12 تا 28 مارس 8 صبح تا 8 شب است. ترزا فامولارو ، تهیه کننده مجلل Curiocity Brisbane ، می گوید: “این کنجکاوی های خارق العاده ، فرصتی منحصر به فرد برای بازدیدکنندگان است تا از خلاقیت و تخیل سازندگان معروف در جهان ، درست در اینجا در بریزبن استفاده کنند.” Adison Schrinner ، لورد شهردار بریزبن ، همچنین پیشنهاد می کند که مراقب نصب موجود در یکی از شهرهای گربه برجسته بریزبن باشید! یک نقشه تعاملی با جزئیات موقعیت هر کنجکاوی جالب توجه را می توانید در اینجا پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>