کمربند ایمنی خود را ببندید! یک مرکز فروش اتوماتیک به صورت Indooroopilly در حال آمدن است

بهترین قسمت بازدید از مرکز خرید موارد غیرمنتظره ای است که در طول مسیر پیدا خواهید کرد. شما ممکن است به این قصد وارد شده باشید که نوار مد آن شماره بدون بند را که خریداری کرده اید ، بردارید ، اما با یک گردنبند جدید آنجا را ترک خواهید کرد ، یک جفت اسکیت غلتکی، و یک گلدان لاله (سلام ، 50٪ تخفیف داشت!). و در پایان سال ، ممکن است با یک اتومبیل کاملاً جدید هم بروی!

در دسامبر 2021 ، مرکز خرید Indooroopilly قرار است AutoMall را در مرکز باز کند – اولین نمونه از این نوع در استرالیا. با خرید ماشین ، خرید ، تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه جدید و دست دوم ، و حتی یک زمین بازی و یک کافه کاملاً فعال ، آن را به عنوان یک فروشگاه یک طرفه در نظر بگیرید. سرویس دهی اتومبیل شما نیز به آسانی پای امکان پذیر خواهد بود ، با تسهیلات “سرویس سریع” که به شما امکان می دهد مشتری در مرکز خرید مشتری را ترک و تحویل دهد ، بنابراین می توانید از مجموعه جدید Oroton در حالی که اتومبیل شما مقداری TLC (احتمالاً معوقه) دریافت می کند.

درایو های آزمایشی از AutoMall اجرا می شوند تا بتوانید ماشین رویایی خود را برای یک چرخش تحریک کنید و همچنین می توانید از راحتی جایگاه های تحویل VIP ماشین های جدید را سفارش داده و تحویل بگیرید. حداقل هشت مارک اتومبیل اقامت در مرکز شنیع – از جمله مرکز پورشه بریزبن – را تجربه می کنند و بیشتر در هفته های آینده اعلام می شود.

Eagers Automotive COO ، کیت تورنتون می گوید: “AutoMall West در Indooroopilly مکمل کامل AutoMall BNE است – که در کنار فرودگاه توسعه یافته بریزبن در حال ساخت آن هستیم.” “ما می دانیم که آنچه مشتریان در تجربه خرید ماشین به دنبال آن هستند تغییر کرده است. با وارد کردن عملیات فروش خودرو به آشنایی محیط مرکز خرید ، ما به سادگی در حال مدرن سازی پیشنهاد خود هستیم. این اولین بار استرالیایی است که نمی توانیم بیشتر از آن هیجان زده شویم. “

برای دریافت آخرین به روزرسانی های مربوط به AutoMall که مستقیماً به شما بزرگنمایی کرده اند ، ما را دنبال کنید اینستاگرام و فیس بوک یا برای ما ثبت نام کنید خبرنامه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>