کلیپ های پنجه ای دهه 90 بازگشتی دارند و در اینجا انتخاب های ما ارائه شده است

من در مورد شما نمی دانم ، اما وقتی نوبت به حالت دادن به موهای من می رسد ، من عموماً بسیار ناامید می شوم (معروف به تنبل).

برنامه معمول نظافت صبح من معمولاً شامل یک بار شتاب زدن با هر برس مسواکی است که پیدا می کنم. روزهای دیگر ، من با عصبانیت به دنبال برخی از سنجاق های بابی می شوم و موهای روز سوم خود را با تلاش مشکوک در یک دم اسبی براق و پیچیده جارو می کنم. اگر احساس الهام بیشتری داشته باشم ، ممکن است پنج دقیقه خوب به سرعت یک صاف کننده را روی قفل هایم بگذرانم ، اما نمی خواهم دروغ بگویم ، این تقریباً به همان اندازه فنی است.

خوشبختانه من و سایر خانمهای کم نگهدارنده آنجا ، آخرین روند موی ظهور در سال 2021 ، تعریف بدون سر و صدا است. شایعات درست است: کلیپ پنجه 90s دوباره رسماً جالب است.

درست است ، مردم ؛ لوازم جانبی مورد علاقه راشل گرین برگشته است ، این بدان معناست که ایجاد یک لباس شیک بدون زحمت اکنون به سادگی twist ‘n’ snap است! آسان ، سریع ، عملی و مقرون به صرفه؟ ثبت نام کنید

در ماه های اخیر بسیاری از دختران مشهور مشهور شده اند که روند بازگشت به عقب را تجربه می کنند ، در حالی که در آن حضور دارند ، بسیار جالب و معمولی پر زرق و برق به نظر می رسند. در همین حال ، شیک پوشان اینستاگرام با استفاده از برخی ظاهرهای جدی و سبک طراحی ، از باند واگن پرش کرده اند. نتیجه؟ حسادت نهایی مو ، البته.

یکی از بزرگترین مزایای این لوازم جانبی یکپارچه بدون شک کاربرد همه کاره آن است. پنجه بزرگ لاک پشتی سنتی کلاسیک امتحان شده و واقعی است که تقریباً با هر لباسی جفت و جور می شود ، در حالی که فلزهای براق ، چاپ های مروارید و رنگ های مختلف یک روش مطمئن برای بالا بردن کار شما است.

برای داشتن ظاهری براق و صیقلی ، موهای خود را به حالت آرایش به سبک بلا حدید برگردانید یا با یک جارو کشیدن نرم ، چیزهای رمانتیک و آرام داشته باشید و بگذارید آن ساقه ها شل باشند.

برای یک احساس زیبا و زنانه ، سبک نیمه بلند را با یک پنجه فرم کوچکتر انتخاب کنید ، یا کودک 90 ساله خود را کانال کنید و قفل های خود را با چند گیره پروانه ای دوست داشتنی جدا کنید.

در زیر برترین چنگال ها و بریده ترین کلیپ های ما برای افزودن به سبد خرید شما وجود دارد. خرید خوش بگذرد!

تصویر سرب:emmaleger ،lovisajewellery ،sophiebatzloff

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>