کشف یافته های محلی محلی و ملی در خانه آنتیکا در تومبول

دور در مرکز خرید توومبول ، ترکیبی زیبا از برچسب های مد استرالیا ، کفش و تکه های خانه قرار دارد – یک فروشگاه کامل و یک طرفه برای خانمی که دوست دارد از میان مردم جدا شود و خودش را خراب کند.

از هدایا ، لباس ها و کالاهای خانگی کوچک برای اینکه خانه شما را متمایز کند ، Antica Home مجموعه ای از قطعات را که از فرهنگ بیرون می ریزد ، بدون برچسب قیمت سفر به اروپا و بازگشت ، سرپرستی می کند. علاوه بر این ، توسط مالک مشاغل محلی ، تینا وورلند ، که در ابتدا کار خود را با کالاهای خانگی آغاز کرد ، اداره می شود و سپس عنصر مد را به عنوان پیشرفت طبیعی برای عشق به طراحی اضافه می کند.

هنگامی که در Antica خرید می کنید ، نه تنها از یک تجارت کوچک حمایت می کنید ، بلکه از مارک های محلی دیگر مستقر در بریزبن مانند Anannasa ، Frankie + Dash و LJC Designs و همچنین برچسب های استرالیایی Brave + True، Holiday پشتیبانی می کنید. ، شرکت شانتی ، مارکو پولو ، هاوان ، جزیره ماین ، کفش های رولی ناسیونال ، و جنگو و ژولیت.

“ما قطعات قابل دسترسی و چاپلوسی را که در کمد لباس شما سخت کار می کنند ، نگهداری می کنیم. آنها می توانند شما را بدون زحمت از روز به شام ​​ببرند. من معتقدم که مد باید سرگرم کننده باشد و هر زنی باید از سبک و اندام خود اطمینان داشته باشد. ”

قطعات و لباس های برجسته ای را پیدا کنید که به لطف چشم تینا برای طراحی های منحصر به فرد و اظهارات جسورانه ، در هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد. “ما کفش ، کیف ، کلاچ یا گوشواره مناسب برای به پایان رساندن یک لباس داریم. همه ما در مورد داشتن ظاهر کامل و موارد در نظر گرفته شده هستیم. وقتی یک لباس هماهنگ با لوازم جانبی کار می کند ، عالی است. این می تواند ظریف باشد ، اما بیانیه آن می تواند قوی باشد ، “او می گوید.

تینا با الهام از شکاف موجود در بازار در مرکز خرید محلی خود ، یک مکان مد با پیروان وفادار ایجاد کرده است. “پرسنل مجرب ما بسیار استقبال می کنند و می توانند شما را به عنوان بهترین نسخه از خود خارج کنند. مشتریان ما همیشه در خیابان متوقف می شوند تا بفهمند لباس خود را از کجا تهیه کرده اند – این آزمایش دهان به دهان آزمایش نهایی است! ” او می گوید

گنجینه ای از قطعات زیبا را در خانه Antica کشف کنید و ردای خود را با قطعات محلی خیره کننده از این بوتیک دلپذیر بریسی متناسب کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>