کافئین خود را با قهوه خوری محلی Wolff Coffee Roaster’s Crawl دریافت کنید

یافتن قهوه ای که شما را به خود جذب می کند ، آسان تر از انجام آن است. این که آیا شما یک لاته-با شیر جو دوسر-نصف قوت-و دو قند هستید-به لطف نوعی گال ، یا یک قهوه ساز که در ساعت 7 صبح شلیک می کند ، یک قهوه واقعاً می تواند روز شما را خوشایند یا خراب کند.

خوش شانس شما ، ما طلای مایع محلی شما را پیدا کردیم! این نگین های کافئین به نوشیدنی های خوشمزه ای می پردازند که می خواهید هر دو دست آن را دور خود بپیچید. با قهوه پزهای درجه یک Wolff که پشت دستگاه های اسپرسو خود قرار دارند ، از طریق این قهوه محلی خلوت کنید.

قنادی مزرعه جدید | نیوستد

حفرهای شیرین که در قلب بریزبن قرار گرفته اند ، محل دم نوش است! لانه زنبوری ، پوست شکلات ، نوقا و گل ختمی که در شیرینی پزی نیو فارم می شناسید و دوست دارید همه با یک کوپا لذت می برند. این که شما آن را بخارپز گرم یا خنک و یخ زده ترجیح می دهید ، جفت سازی بهتری وجود ندارد.

قطره | نیوستد

جای تعجب نیست که مرکز بریزبن برای خلاقیت آشپزی نیز یک کافئین خوش طعم را می ریزد. با ارائه مجموعه ای دلپذیر از نوشیدنی های گرم ، سرد و خاص ، Drip at Haven باعث می شود هر روز در سمت راست تخت بیدار شوید ، هنگامی که یکی از قهوه های زیبا را در دست دارید.

نیش وحشی | بوئن هیلز

به تراس آفتاب گیر برگردید و از یک کوپای استادانه دم کرده در Wild Fang میل کنید. شهد صبحگاهی شما همیشه درست با خدمه دوستانه ای که پشت این دستگاه های اسپرسو ساز هستند درست می شود. با این حال ، یک قانون وجود دارد: شما مطلقاً نمی توانید بدون یکی از مافین های تازه یا اکلرهای آنها در دست خود رها کنید!

قاصدک و دریفتوود | هندرا

قاصدک و دریفت وود نه تنها یک چای عالی فانتزی سرو می کنند ، بلکه یک قهوه زیبا نیز برای خوش طعم کردن همه طعم ها تهیه می کنند. با دو مخلوط خانه و دو منشاء واحد و همچنین بدون قهوه ، آنها همچنین سه نوع فیلتر دم را ارائه می دهند – Delta Press ، Samantha Brewer و Bodum Plunger. یا ، آن را با استفاده منحصر به فرد خود از یک مارتینی اسپرسو ادویه کنید!

مورچه اسپرسو | نوندا

سوراخ دیوار مورد علاقه نوندا مکانی مناسب برای پذیرایی دنج است.

با داشتن دو بار قهرمان BAC Barista در راس ، قهوه ساده ای است که فوق العاده خوب انجام می شود. جام قابل استفاده مجدد خود را فراموش کرده اید؟ استرس نداشته باشید زیرا فنجان های غذای آماده مورچه ای اسپرسو 100٪ زیست تخریب پذیر و کمپوست پذیر هستند.

آیا می خواهید باریستای داخلی خود را کانال کنید؟ دانه های گران قیمت را برای خانه یا محل کار خود در Wolff Coffee Roasters خریداری کنید و 10٪ تخفیف با کد STYLE دریافت کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>