کاشت مو برای خانم ها ، کاندیدای مناسب و قیمت

زمان دقیق کاشت مو برای خانم ها
کاشت مو یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی برای آقایان است. با این حال ، روش های کاشت مو برای خانم ها این عمل اغلب بر روی زنان انجام می شود.

کاشت مو در زنان
بسیاری از زنان با الگوی انتشار ریزش مو کاندیدای مناسبی برای کاشت مو نیستند زیرا در پشت سر و یا سایر نواحی بدن ذخیره مو (بانک مو) ندارند. با این حال ، مواردی وجود دارد که کاشت مو می تواند به طور قابل توجهی ظاهر زنان را بهبود بخشد:

ریزش مو با الگوی مردانه در خانم ها – یکی از مهمترین دلایل ریزش مو در خانم ها این است که موهای جلوی ، بالا و پیشانی ریخته و موهای پشت و دو طرف سر باقی می ماند.
خط رشد موی ارثی بالاتر از حد معمول – این شرایط زنانگی زن را کاهش می دهد ، بنابراین کاشت مو گزینه عالی برای این بیماران است.
ایجاد خط رشد موی زنانه برای افراد تراجنسی – پیوند مو مهمترین مرحله روش های کاشت مو برای خانم ها در تبدیل ماده به زن (MTF) برای ایجاد چهره ای غالب با ویژگی های زنانه تلقی می شود.
ریزش موی زخم (طاسی) – وقتی ریزش مو به علت آسیب سر یا جراحی ایجاد می شود ، کاشت مو می تواند زخم را بپوشاند و آن را نامرئی کند.
ریزش مو پس از جراحی لیفتینگ – ریزش مو در شقیقه ها در این خانم ها غیر معمول نیست. علاوه بر این ، ممکن است جای زخم حاصل از این جراحی ریزش مو بیشتر دیده شود.
علائم کشش (طاسی) – این ریزش مو در اثر کشیدن بیش از حد موها برای حالت دادن و بافتن ، دم های محکم و بافت های کوچک بافته شده از پوست سر ایجاد می شود. کاشت مو می تواند موهای از دست رفته را در مناطق کشیده بازیابی کند تا زمانی که فرد باعث ایجاد آن شود.
تریکوتیلومانیا – بیماری که در آن فرد تمایل دارد موهای خود را از پوست سر ، ابروها یا سایر قسمت های بدن کند. این علائم شامل ریزش موی ناخودآگاه و ایجاد لکه های بدون مو در پوست سر است. این بیماران نیاز به روان درمانی دارند اما هرگونه ریزش موی سرسخت با کاشت مو قابل درمان است.
گزینه های ترمیم مو برای خانم ها
قبل از بررسی پیوند مو ، بیماران زن باید توسط یک متخصص معاینه شوند تا مشخص شود ریزش مو به دلیل بیماری خاصی است. پزشک همچنین ارزیابی میکروسکوپی را برای تعیین محل و درصد ریزش و کم پشتی مو انجام می دهد. زنانی که ریزش موی بالا و کمردرد منتشر دارند ، واجد شرایط پیوند مو نیستند.
امکانات کاشت مو در خانمها مشابه مردان مشابه آنها است. جراح تصمیم روش های کاشت مو برای خانم ها می گیرد که کدام یک از دو روش استخراج واحد فولیکولی (کاشت مو FIT) یا پیوند واحد فولیکولار (کاشت مو FUT) گزینه بهتری برای دستیابی به اهداف مطلوب بیمار است. وی همچنین ممکن است تصمیم بگیرد که از دارو قبل یا هنگام کاشت مو استفاده کند.

زمان دقیق کاشت مو برای خانم ها
زنان می توانند از کاشت مو به دو منظور استفاده کنند:

خط مویی را که خیلی بلند است بردارید.
برای درمان الگوهای ریزش مو.
کاهش کاشت مو یک روش جراحی است که در آن موهای سالم با استفاده از روش FIT یا FUT از ناحیه اهدا کننده (مو) برداشته می شود و از آن برای ایجاد یک خط موی زن استفاده می شود.

زنان می توانند در زنان یا مردان دچار ریزش مو شوند. مدل زن باید به دقت بررسی شود تا مشخص شود آیا فرد کاندید مناسبی برای جراحی کاشت مو است.
گاهی اوقات ریزش موی زنان با طاسی مردانه متفاوت است. روش های کاشت مو برای خانم ها گاهی اوقات زنان موهای محکمی در ناحیه بانک مو (اهدا کننده) در کنار و پشت سر ندارند. در واقع ، زنان مستعد ریزش مو در سراسر پوست سر هستند ، و این باعث می شود آنها داوطلب برای کاشت مو نامناسب باشند ، بنابراین موهای کاشته شده در بعضی از نقاط موقتاً کشیده می شوند.

با توجه به همه اینها ، کاشت مو برای هر خانمی که از ریزش مو رنج می برد مفید نیست و فقط برای برخی از آنها مثر است. قبل از پیوند ، پزشک باید اندازه ناحیه از دست رفته و تعداد موهای ثابت سر بیمار را برای روند ترمیم مو در نظر بگیرد.

فیلم برای کاشت مو در زنان
در اینجا یک فیلم کوتاه در مورد کاشت مو در زنان آورده شده است:
تفاوت کاشت مو در زنان و مردان
لایه برداری برای زنان مشکلی ندارد – بسیاری از مردان موهای کوتاهی در ناحیه اهدا کننده دارند ، بنابراین روش FUT گزینه مناسبی برای آنها نیست (زیرا ناحیه پوست کنده شده روی سر آنها قابل مشاهده است). زنان بندرت موهای خیلی کوتاهی دارند. بنابراین ممکن است یک باند کاشت مو در نظر بگیرند تا تعداد پیوندها (گرافت ها) را به حداکثر برسانند روش های کاشت مو برای خانم ها و هزینه کاشت مو را کاهش دهند. (موهای قسمتهای دیگر روی لایه برداشته شده را می پوشاند)

دسترسی زنان به ناحیه اهداکننده مو بیشتر است – زنانی که ریزش موی مردانه ندارند ، ناحیه دهنده بیشتری دارند زیرا در این حالت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>