چگونه می توان فضای خود را با برد وگنر از مبلمان برنج طراحی کرد

مبلمان برنجی که هفت سال پیش با پنج مکان در اطراف بریزبن راه اندازی شد ، به عنوان راز سبک داخلی در شهر شهرت دارد. براد وگنر ، موسس مجموعه ای از هر جیب جهان ، به علاوه قطعات نزدیک به خانه ، استعدادی بی دردسر را در فضای خانه پدیدار می کند و تیم اصلی خود از روزهای بالی در خانه هنوز در کنارش است. نمایشگاه جدید گل سرسبد آنها در Fortitude Valley فقط منتظر شماست تا به آنجا بروید و چیز متفاوتی را کشف کنید. اما ابتدا ، معاون ویراستار فیونا ویلیامز از نقطه شروع همه چیز کم می آورد …

الهام بخش مبلمان برنج چیست؟

دانستن طرح ها و استایل خود می تواند به معنای واقعی کلمه احساسات و تأثیر زندگی افراد را تغییر دهد و من را بر آن دارد که همیشه خواسته های خود را در مورد آنچه که ارائه می دهیم ، بردارم.

فلسفه شما طراحی فضاهایی است که نشان دهنده سبک شخصی مشتری شما است – چگونه این کار را انجام می دهید؟

ما معتقدیم شادی از خانه شروع می شود. یک اتاق تنها زمانی منحصر به فرد است که سبک آن نشان دهنده سبک زندگی افراد در آن باشد. ما برای تأمین مبلمان و لوازم خانگی استثنایی به منظور غنای خانه و تغذیه روح هدایت می شویم. کمی پیچیده به نظر می رسد اما برای همه ما بسیار صادق است – همه ما خوشبختی را در خانه خود می خواهیم.

چگونه قدم هایی در جهت سازگاری بیشتر با محیط زیست برمی دارید؟

ما اطمینان می دهیم که تمام چوب از مزارع پایدار تهیه می شود ، هرگونه اقلام دارای پر از مزارع معتبر خریداری می شود و به برخی از قطعاتی که دوست داریم نه می گوییم ، اما در مورد محیط زیست ، که هم به ما و هم به مشتریان ما می دهد ، به اخلاق خود پایبند هستیم. آرامش خاطر.

به نظر شما چه چیزی خانه را خانه می کند؟

لمس های شخصی قطعات یا استایل هایی که با اولین دیدن آنها عاشق آنها می شویم.

به غیر از خانه ها با چه فضاهایی کار می کنید؟

رایس بسیاری از پروژه های تجاری از جمله رستوران ها ، بارها ، ادارات و خانه های نمایش را طراحی کرده است. ما دوست داریم در حوزه تجاری کار کنیم و برند رایس را برای افراد بیشتر و بیشتر به ارمغان بیاوریم.

سه نکته برتر براد برای طراحی یک فضای عالی:

  1. عکس بگیرید تا دید متفاوتی داشته باشید.
  2. سپس با قطعاتی که عاشقشان شده اید شروع کنید و از آنها به عنوان نقطه کانونی خود استفاده کنید.
  3. در نهایت ، از قانون سه رنگ استفاده کنید. روی 60٪ اتاق با رنگ غالب ، 30٪ رنگ یا بافت ثانویه و 10٪ آخر به عنوان رنگ برجسته خود تمرکز کنید – در حال حاضر برنج طلا و نقره است.

پرسش های سریع:

قطعاتی که در حال حاضر دوستشان دارید؟

مجموعه Cayman Sideboard.

روند بزرگ بعدی؟

عناصر لوکس

اتاق مورد علاقه؟

اتاق نشیمن من

مکان خانه رویایی؟

خانه کریس همسورث در سر شکسته!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>