چگونه رنگ مو می تواند سبک شما را با EdwardsAndCo تغییر شکل دهد

چه از آن آگاه باشیم و چه نباشیم ، موهای ما چیزهای زیادی را در مورد اینکه چه کسی هستیم بیان می کنند.

درست مثل لباسی که ما برای پوشیدن انتخاب می کنیم ، موهای ما بیانات کاملاً شخصی را بیان می کند و اغلب می تواند نشانه روشنی از ویژگی های شخصیتی ما باشد و شخصیتی را که می خواهیم به جهانیان ارائه دهیم.

با نگاهی به برخی از س fashionال برانگیزترین گزینه های مد گذشته من (اتنی ، کسی؟) ، باید اعتراف کنم که برخی از مدل های موی من هم چندان مناسب نبودند.

از سر پر از اکستنشن موهای بلند ، تا یک باب بلوند پلاتین ، من سهم من از اشتباهات مو را داشته ام. اگرچه من تا جایی که می توانستم سعی کردم آنها را کارآمد کنم ، اما این سبک ها اصلاً مناسب من نبودند. سرانجام ، پس از یک سری رنگهای ناموفق ، رنگی را پیدا کردم که برای من بهتر است.

بنابراین ، برای کسانی که ممکن است در هنگام تلاش برای کشف “هویت مو” واقعی خود با مجموعه ای از برش های بد ، رنگ های نه چندان مناسب ، یا مدل های موی کاملاً بی توجه ، احساس کمی گم شدن داشته باشند ، اولا بدانند که شما ” تنها نیست: همه ما قبلا آنجا بوده ایم – بعضی از ما ، بیش از یک بار ، اعتراف کرده ایم.

با کمک کسانی که واقعاً در کار خود مهارت دارند ، مانند احساس رنگ مو در افراد مشهور ، جای ادواردز از سالن EdwardsAndCo ، شما نیز می توانید بهترین موهای خود را پیدا کنید و کاملاً خود را در این روند متحول کنید. موی جدید ، جدید شما!

سلام جای! به ما بگویید ، موهای ما چقدر در مدل کلی ما تأثیر دارند؟

برای من ، مهمترین لوازم جانبی مو است. در ادواردز و شرکت ما پیشگام “حرکت مو در برابر آینده” هستیم که در اصل به معنای اطمینان از طبیعی و طبیعی بودن موهای شما است. ما بافت و رنگ طبیعی مو ، رنگ پوست ، ساختار استخوان و سبک شخصی شما را در نظر می گیریم تا ظاهری مناسب برای شما ایجاد کنیم. وقتی موهایتان برای شما کار می کند ، همه موارد دیگر سرجایش قرار می گیرند

آیا رنگ موی درست و غلطی برای هر شخص وجود دارد؟

من فکر می کنم تا زمانی که شما شخصاً عاشق کاری باشید که با آن کار می کنید ، هیچ درست و غلطی وجود ندارد. برای من ، کلید کار با آنچه شما به طور طبیعی دارید کار می کند و آن را افزایش می دهد ، نه در برابر آن.

چه عواملی با رنگ مو نقش دارد؟

این بیشتر در مورد این است که بدانید آیا رنگ گرم یا گرم می اندازید و با آن کار می کنید. پوست روشن با ته رنگ گرم با رنگ های شنی و بژ شگفت انگیز به نظر می رسد ، در حالی که پوست زیتون بیشتر با رنگ طلایی و رنگ های کاراملی به خوبی کار می کند.

برای ما مثالی از تغییر شکل مو ایجاد کنید که واقعاً م workedثر واقع شده است …

من تغییر شکل موی اسکار 2021 مارگوت رابی را دوست داشتم. این رنگ یک بلوند آفتابی بوسیده بود – ظاهری کاملاً کم نگهدار و طبیعی. کلید دستیابی به این مهم در ظرافت نکات برجسته است. آنها باید یکپارچه در رنگ پایه شما ذوب شوند و ظاهری تابستانی و تازه از ساحل ایجاد کنند. تمرکز روی قاب بندی چهره برای افزودن روشنایی و برجسته سازی تن ها و ویژگی های طبیعی مهم است.

به عنوان یک آرایشگر ، هنگام کار با مشتری جدید و تلاش برای کشف رنگ نهایی مو ، قوانین شما چیست؟

من حرفه خود را بر اساس ایجاد رنگی ضدآب – رنگهایی فراتر از روندهای کنونی بنا نهاده ام. با این حال ، من همیشه سعی دارم که چیز جدیدی را با مشتری امتحان کنم ، به شرطی که یکپارچگی مو در این روند به خطر نیفتد.

آیا راهی وجود دارد که رنگ خود را بدون انتخاب تغییر چشمگیر پاپ کند؟

مو و صورت شما بعضی اوقات تنها قسمت هایی از بدن شما هستند که نشان داده می شوند ، مخصوصاً در زمستان ، بنابراین من شما را به شدت ترغیب می کنم که آنها را پاپ کنید! قاب بندی صورت با داشتن هایلایت های ظریف در اطراف صورت و استخوان های گونه ، روش مناسبی برای انجام این کار است که با براق کننده های منظم می توان به راحتی آن را حفظ کرد.

موی چتری پرده ای یا حاشیه های دختر فرانسوی در حال حاضر روند بزرگی است. آیا فرم های صورت یا انواع مو وجود دارد که باید از آن اجتناب کند؟

من فکر می کنم یک حاشیه پرده و لایه ها می توانند با هر نوع صورت یا مویی کار کنند ، اما آرایشگر شما فقط باید سبک آن را تنظیم کند تا برای شما به عنوان یک فرد مناسب باشد. به عنوان مثال ، موهای پرده ای لایه ای و لایه لایه دهه 70 واقعاً به خوبی روی یک مربع شکل عمل می کنند ، زیرا انتهای مخروطی آن زاویه هایی ایجاد می کند ، که به نرم شدن ویژگی های شما کمک می کند.

در حال حاضر واقعاً چه سبک های دیگری مد شده اند و بیشتر مناسب چه کسانی هستند؟

من عاشق این هستم که مشتریانم موهای فر و طبیعی خود را در آغوش می کشند ، و یک سبک با نگهداری کم را انتخاب می کنند – روشی که پیش بینی می کنم همچنان مورد توجه قرار گیرد. این بسیار عالی است که می بینید همه از حالت دادن به گرما دور می شوند و یاد می گیرند چگونه بافت طبیعی موهای خود را با رویکردی ارگانیک تر تعریف و مدیریت کنند. من عاشق اضافه کردن یک درخشش ظریف ، آوردن یک نگاه آفتابی و ابعادی ، و همچنین حاشیه های فرفری هستم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تغییر حالت بهتر موهای خود ، به EdwardsAndCo مراجعه کنید. جدید-شما در انتظار است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>