چگونه خلاقیت ، ایده ها و بهره وری را در کار افزایش دهیم

آگاه باشید یا نه ، محصولی از محیط خود هستید. ما همه هستیم. ما شرکتی هستیم که نگهداری می کنیم و هر تجربه جدیدی که به دست می آوریم ، اطلاعاتی که مصرف می کنیم و مکانهایی که برای رفتن انتخاب می کنیم همه به ما در وجود بی نظیر موجود کمک می کنند.

بنابراین ، منطقی است که برای موفقیت در زندگی – به هر ظرفیتی که برای شما معنی داشته باشد – باید خود را با افرادی احاطه کنید که خلاقیت را القا می کنند ، آینده نگری را تشویق می کنند و به شما انگیزه می دهند تا به بهترین نسخه از خود تبدیل شوید.

WeWork ، شرکتی که محیط های کاری انعطاف پذیر ایجاد شده برای الهام بخشیدن به ایده های مشترک را ایجاد می کند ، اثبات این است که گردهم آوردن مردم یک روش مطمئن برای ایجاد نوآوری است. ما با مدیر استودیوی طراحی WeWork ، تام كراكر ، در مورد مفهوم طراحی پشت فضای تازه افتتاح شده WeWork در خیابان عقاب 123 صحبت كردیم.

سلام تام! درباره ساختمان WeWork در خیابان عقاب 123 بگویید:

WeWork در خیابان عقاب 123 واقع در مرکز نمادین رودخانه طراحی شده توسط هری سیدلر در سال 1986 واقع در چهار طبقه فضای اداری قابل انعطاف برای بیش از 900 عضو است. این پروژه توسط WeWork به عنوان یک تجربه کار در محیط کار فراگیر ، پویا و پیشرفته برای شرکت های عضو از هر مقیاس طراحی شده است. فضای کار ، اتاق های مشترک و انبار خانه ها را با اتاق های جلسات قابل رزرو و گوشه های مطالعه به هم متصل می کند ، که توسط یک سری دفاتر خصوصی احداث شده است که از یک نفر در آن اشغال می شود ، تا سوئیت های بزرگ نیم طبقه. از ویژگی های اصلی معماری ساختمان پایه ، پله مارپیچ به عنوان نقطه کانونی برای اتصال و فعال سازی بین سه طبقه جشن گرفته شد.

مفهوم طراحی پشت فضا چه بود؟

ما می دانیم فضا ابزاری قدرتمند برای تقویت تعامل ، الهام بخشیدن به نوآوری و افزایش بهره وری است. رویکرد ما در زمینه طراحی فضای کار ایجاد ارتباط و ارتقا تجربه کارمند است ، با طراحی دوباره فضاها برای گردهم آوردن افراد و کمک به موفقیت اعضای ما.

چگونه طراحی ایده های جدید و تفکر مشترک را تشویق می کند؟

انتظارات کارمندان از دفتر در حال تغییر است و محل کار به عنوان قطب همکاری و بهره وری دوباره تعریف شده است. در WeWork ، یک مرکز همکاری با استفاده از دفاتر موجود و تبدیل آنها ایجاد می شود تا از تراکم کمتری برخوردار باشند و بتوانند انواع مختلف کار را پشتیبانی کنند. این مراکز به منظور امکان تبادل ایده با فضاهای اجتماعی و اجتماعی بیشتر مناسب برای کار گروهی و نوآوری و همچنین فرآیندهای خلاقانه مانند طوفان مغزی و تفکر طراحی شده است. طراحی متفکرانه و عمدی در ایجاد فضاهای کاری انسان محور برای پیشرفت افراد کلیدی است.

هسته اصلی ساختمان WeWork چیست؟

برای ما در WeWork ، تقویت احساس جامعه مهم است: نوار انجمن اولین چیزی است که اعضا هنگام ورود به یک ساختمان WeWork می بینند. از اینجا ، یک تیم اختصاصی با شناخت اعضا و مشاغل آنها ، تسهیل ارتباطات و مدیریت تدارکات مربوط به اجرای یک فضای کاری مشترک ، اطمینان حاصل می کند که هر یک از اعضا و میهمان ها بهترین تجربه ممکن را دارند. هنگام طراحی یک نوار انجمن ، تیم بر ایجاد یک نقطه لمسی مرکزی استقبال متمرکز است – نقطه ای که همچنین جریان افراد را تسهیل می کند و تعامل را برای اعضا تقویت می کند. همه گیری در واقع نحوه زندگی و کار ما را تغییر داده است. فضاهای کاری در حال تبدیل شدن به مکانی برای تعامل مبتنی بر تجربه هستند و سازمانها بیشتر تمرکز خود را بر ایجاد مکانی برای افراد خود قرار می دهند – مکانی که آنها مجبور نیستند در آن حضور داشته باشند ، اما می خواهند باشند.

در WeWork ، برای اعضای ما فوق العاده مهم است که محل کار آنها به راحتی در یک منطقه فعال واقع شده است که از سبک زندگی آنها پشتیبانی می کند. اعضای ما به استودیوی اختصاصی سلامتی ، اتاق والدین و فضای بازی دسترسی دارند که به آنها امکان می دهد لحظه ای در طول روز کاری استراحت و شارژ کنند.

با داشتن 21 مکان WeWork به صورت جداگانه در سراسر سیدنی ، ملبورن ، پرت و بریزبن (که در حال حاضر چهار ساختمان دارد) ، چگونه هر فضا به شرکت ها و افرادی که از آن استفاده می کنند الهام می گیرد؟

در Eagle Street ، اعضای ما شرکت هایی از هر بخش و مقیاس هستند ، از طراحان گرافیک و توسعه دهندگان وب ، تا شرکت های فناوری و موسسات مالی ، وکلا ، استخدام کنندگان و سایر شرکت ها. هر یک از مکانهای ما در بریزبن دارای سبک خاص ، فرهنگ ، احساسات زیبا و طراحی زیبا ، پشتیبانی از بهره وری ، همکاری و نوآوری است که طیف متنوعی از متخصصان را به خود جلب می کند. به عنوان مثال در WeWork 25 Street King ما شاهد خلاقیت ، طراح ، نویسنده بیشتری هستیم. این یک اثر آگاهانه است تا افراد حرفه ای مشابه را تشویق کند تا با ایده های خود گرد هم آیند.

اگر می خواهید درباره هر یک از مکانهای WeWork در بریزبن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به سایت آنها در اینجا بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>