چگونه تابش تابستانی پوست خود را در طول ماه های خنک نگه داریم

بیایید واقعی باشیم: Aussies دوست دارند تا آنجا که ممکن است در فضای باز باشند ، به خصوص در ماه های تابستان.

و در حالی که روزهای طولانی را در ساحل می گذرانید ، در اقیانوس شنا می کنید و از گرمای آفتاب لذت می برید (البته با کمک کلاه و ضد آفتاب!) مطمئناً فوایدی برای پوست ما دارد ، هرچه ماه های خنک تری به آن وارد شوید ، می تواند یک داستان متفاوت باشد

آیا اخیراً متوجه شده اید که پوست شما کمی کدر و پوسته پوسته به نظر می رسد؟ این ممکن است ربطی به تغییر فصل داشته باشد. آن تابش تابستانی شروع به کمرنگ شدن می کند ، اما رنگدانه های شما با لجاجت برای طولانی مدت چسبیده اند. تیمی با ساعات بیشتر در داخل و بدون هوای تازه و ویتامین D کمتر برابر پوست شما است و زمان آن فرا رسیده است که قبل از اینکه مسئله بزرگتر شود ، درمورد آن کاری انجام دهیم!

قبل از بهتر شدن پوست ، پوست مات ، ناهموار و خشک را نجات دهید. با کمک The Brow and Skin Studio ، بعلاوه چند نکته مفید مفید روزانه ، یک برگ زیبایی جدید را در پاییز امسال برگردانید و انگیزه خود را پیدا کنید تا در پنج مرحله ، پوست ایجادکننده حسادت جدی را به رخ بکشید.

روشن و روشن کنید

سلول های پوستی خسته و آسیب دیده به معنای چهره ای بی روح و بی روح است که هیچ کس درخواست آن را نکرده است ، اما با کمک کمی از افراد مطلع ، می توانید پوست تنش زده را به یک اثر هنری تبدیل کنید. نشانه درخشش!

Brow and Skin Studio قسم می خورند که با روشهای درمانی نوری Omnilux و Healite II ، که به تحریک تولید کلاژن و الاستین کمک می کند تا پوستی تر ، صاف تر و درخشان تر ایجاد کند – آنها در صنعت به عنوان روشهای درمانی مناسب برای این گیاهان مورد ستایش قرار می گیرند – از درون درخشش! این دو روش درمانی پیشرو در نور درمانی هستند و به نفوذ محصولات در اعماق پوست ، دقیقاً در محل منبع ، کمک می کنند. همراه با سایر روشهای درمانی مانند لایه برداری ، میکرودرم ابریژن ، القای کلاژن و موارد دیگر ، Omnilux اثربخشی درمان شما را افزایش می دهد و پوست شما را به سطح جدیدی می رساند. چراغ را روشن کنید و سلولهای خود را روشن کنید – خوشحال خواهید شد که این کار را کردید!

پشت و رو

ناگفته نماند ، اما از نظر جسمی مراقبت از خود راهی مطمئن برای دیدن نتایج است. پاک کردن غذاهای فرآوری شده و شکر ، و تلاش آگاهانه تر برای خوردن مجموعه ای از میوه های تازه و سبزیجات ، تأثیر بسزایی در سلامت پوست شما خواهد داشت. چهره ای پررنگ و درخشان تر ، اینجاست که می آییم! دوز H20 خود را دریافت کنید و از مزایای آن بهره مند شوید ، همان اندازه سرراست است! نوشیدن مقدار زیادی آب می تواند تأثیرات مثبتی بر سلامت کلی شما و همچنین پوست شما داشته باشد ، زیرا به هضم ، گردش خون ، آبرسانی و حتی دفع آن کمک می کند. از آنجا که پوست یک عضو است ، برای کمک به عملکرد صحیح آن به آب نیاز دارد. بدون آن ، انتظار یک چهره خشک ، تنگ و پوسته پوسته را داشته باشید – بنابراین ایده آل نیست! روزانه هشت لیوان آب بخواهید ، بدن را از شر سموم خلاص کنید و آماده شوید تا تغییری در شکل ظاهری چهره ایجاد کنید.

مقابله با رنگدانه ها ، پرونتو!

هر کسی که رنگدانه را تجربه کرده باشد می داند که چقدر می تواند مشکل ساز باشد و در صورت عدم درمان ، با گذشت زمان بدتر خواهد شد. در The Brow and Skin Studio ، تعدادی از روش های درمانی موجود از جمله Cosmelan – بهترین روش حرفه ای رنگ آمیزی در جهان – را پیدا خواهید کرد که قدرت رفع مشکلات رنگدانه را دارد و نتایج فوق العاده است!

روش موفقیت آمیز لایه برداری حرفه ای رنگدانه ها را از طریق یک فرآیند رنگ زدایی شدید از بین می برد و کنترل می کند. این یک فرآیند دو مرحله ای است که در کلینیک با لایه برداری Cosmelan1 آغاز می شود ، روی صورت زده می شود و تا ده ساعت باقی می ماند. در طی هفته آینده ، قبل از استفاده از Cosmelan 2 ، پوست برای جلوگیری از بروز مجدد رنگدانه ها ، لایه برداری خواهد شد.

صاحب سالن ، شریل دالیتز می گوید ، عوامل زیادی غیر از قرار گرفتن در معرض آفتاب هستند که می توانند رنگدانه (تولید بیش از حد ملانین) را از بین ببرند ، از جمله ژنتیک ، تغییرات هورمونی ، انتخاب عطر و حتی برداشتن جوش ها.

“اگر همه چیز را برای رفع رنگدانه ها امتحان کرده اید و هیچ نتیجه ای نداده است ، یا هنوز نتایج شگفت انگیزی دریافت نخواهید کرد ، اکنون Cosmelan باید شما را به درمان برساند!”.

چه کسی به بوتاکس احتیاج دارد که Divine Pro را دریافت کنید؟

آیا اگر همه چیز موج یک عصای جادویی برای معکوس کردن روند پیری باشد ، عظیم نخواهد بود؟ با استفاده از این پیشرفته ترین روش درمانی تغییر نسل بعدی پوست ، می توانید! به لطف درمان های فرکانس رادیویی مانند Divine PRO که در استودیوی The Brow و Skin موجود است ، شما که سابق ، با شکوه و جوان به نظر می رسید فقط یک تماس برقرار است.

با استفاده از ترکیبی از فن آوری های اثبات شده از نظر بالینی ، درمان Divine PRO به سختی کار می کند تا نه تنها اپیدرم ، بلکه درم (این لایه ضخیم پوست زیر اپیدرم است ، فقط FYI) ، از داخل به بیرون کار می کند تا شما را به طور قابل توجهی طولانی کند – نتایج ترمیمی – پوستی سفت ، لاغر و ضد پیری. چقدر جادویی است ؟!

یک درمان جوان سازی کامل صورت ، که به ویژه در مناطق لجبازی پوست مانند گردن ، لب بالا و اطراف چشم موثر است ، Divine PRO از میکرو سوزن های ظریف با فرکانس رادیویی برای حجم دهی لایه پوستی برای پوست فوری و ماندگار استفاده می کند سفت و روشنایی

سازگاری کلیدی است

صرف اینکه زمان زیادی را در زیر تابش مستقیم آفتاب نمی گذرانید ، به این معنی نیست که اثرات مضر آن اشعه ها را احساس نمی کنید. همچنان کوشا باشید و هر روز صبح ضد آفتاب بزنید. بله ، حتی در طول زمستان! گرچه ممکن است درجه حرارت سردتر باشد ، اما پوست شما ممکن است بیشتر جذب اشعه ماوراio بنفش را انجام دهد – که در واقع در زمستان بیشتر است – بنابراین کارهای ایمن در برابر آفتاب را که در تابستان مدام به آن چسبیده اید ، ادامه دهید. بدون توجه به احساس خنکی ، به SPF30 + خود (یا بالاتر!) بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>