چهار عطر جدید برای امتحان کردن این زمستان

عطرها جوری را شاد می کنند که برخلاف سایر محصولات زیبایی نیست. اظهار نظر در مورد اینکه چه کسی هستید ، یا قصد دارید یک عطر باشید ، چیزی است که فقط به این دلیل می پوشید – سرگرم کننده و راحت است ، در مقابل عملکرد.

این نیز چیزی است که بسیار شخصی است. ما رایحه ای را انتخاب می کنیم زیرا در سطح عمیق تر و احساسی با ما صحبت می کند و ما را به یک زمان ، یک مکان ، یک خاطره منتقل می کند. بنابراین ، وقتی نوبت به معرفی چیز جدید در کمد بویایی شما می رسد ، باید احساس شود درست. برخلاف یک رژ لب جدید یا رنگ سایه چشم که می توانید از روی هوس بخرید ، یک عطر زمانی را نشان می دهد که شما آماده تغییر هستید. این ممکن است با یک شغل جدید ، رابطه یا تغییر در فصل هماهنگ باشد. همچنین می تواند به عنوان قلمرو فرار از زندگی عمل کند – راهی برای احساس ارتباط با شخصی یا چیزی در صورت نیاز.

بنابراین ، به طور رسمی که وارد ماه های زمستان می شویم و یک بار دیگر خود را پیدا می کنیم ، که به جای کلوپ های ساحلی صخره ای اروپا نمی توانیم از پرتاب آب و هوای خنک تر نجات پیدا کنیم ، لیستی از رایحه هایی را که جهان شما را به لرزه در می آورد جمع آوری کرده ایم راه های بیشتر از یک.

این چهار عطر به همان اندازه پیچیده و ساده ، این علامت دور شدن از گذشته شماست و شما را به هر کجا که آرزو داشته باشید منتقل می کند.

Byredo Open Sky EDP 100 میلی لیتر 337 دلار

این عطر مخصوص نسخه محدود برای همه سرگردان پابرهنه در همه ما است و اشتیاق شما را برای مسافرت (انگار که دیگر آنقدر از دست نداده اید!) ، اقدام به خارج از منطقه راحتی خود و جستجوی مکان های جدید و عجیب و غریب. با جنجال اول ، جسارت Open Sky بلافاصله روشن می کند که بن گورهام ، خالق اصلی که قصد تصرفش را دارد ، با موفقیت بطری کرده است. نت های پایانی پوملو سیتریک و فلفل سیاه گرم با هم ترکیب می شوند و رایحه ای خارجی اما آشنا ایجاد می کنند – مانند خاطره مکانی که قبلاً در آنجا بوده اید. با خشک شدن رایحه ، تقریباً انگار حس بویایی شما جای خود را پیدا می کند ، زیرا شما را به آن احساس تازه خارج از هواپیما که همه ما عمیقاً از آن غافل شده ایم ، باز می گرداند ، جایی که هوای مدیترانه مانند یک دوست قدیمی از شما استقبال می کند. هنگامی که حل و فصل شد ، نت ها با فرمون های خود تزریق می شوند و حالتی مانند تعطیلات را به حس بازگشت به خانه تبدیل می کنند. نت های میانی برگ های کنف با نت های بالایی ترکیب شده و به شکلی قابل تشخیص چیزی را ایجاد می کنند که احساس دنج و استقبال می کند. همانطور که مظهر وضعیت تعطیلات است ، پس طبیعی است که کم رنگ شود. نت های شیرین تر از بین می روند و آنچه باقی می ماند ته رنگ چوبی پالو سانتو و وتیور برای خوشبویی است.

تام فورد هلو تلخ EDP 50 میلی لیتر 480 دلار

قبل از اینکه حتی فرصتی برای بوییدن آن پیدا کنید ، واضح است که هلو تلخ پر از رابطه جنسی و خشن است – کاملاً عالی و کاملاً غیر قابل مقاومت است. رایحه هلو در اوج جذابیت خود است ، و به پوست شما برخورد می کند ، نیمه شیرین ، نیمه ترش ، گونه ای متین و روشن با شیرینی میوه ، همراه با پرتقال خون ، مسئول تنگ شدن صافی متعاقب آن ، و متعادل سازی مخلوط ترش و شیرین. هل آن را گرم می کند ، روغن داوانا که با رم تزریق می شود ، رایحه های خاکی نت های بالایی را گسترش می دهد ، در حالی که پایه سنگین و پر سر و صدایی شامل پاچولی ، چوب صندل ، وتیور و ترمه با یک پایان گرم و قابل دسترسی آن را تمام می کند. کمی بی ادب است – آنقدر شیرین که شما را به خود جلب کند ، اما با عمقی مرموز ، شاید حتی کمی خطرناک – مانند اینکه ممکن است از خود بپرسید که آیا خیلی بد است که بخواهید؟ هلو تلخ شما را حدس می زند ، و شما را مملو از مسیرهای رایحه همپوشانی می کند ، کاملاً غافلگیر کننده است.

DS & Durga El Cosmico EDP 50 میلی لیتر 266 دلار

در تلاش برای به دست آوردن هوای بیابانی در تگزاس ، یک معمار و یک نوازنده در بروکلین از بوته های کروزوت و ترش سماق خواستار جنگل های صحرای Chihuahuan مانند کاج پینیون و بلوط شد تا این عطر خوشبو را جعل کند. این نت ها با هم مخلوط می شوند و چیزی کاملاً جدید ایجاد می کنند – بویی که گرم است و به شما در پشت گلو برخورد می کند و سوراخ های بینی شما را باز می کند. رایحه اولیه El Cosmico سرسخت (بدون شک از فلفل) جذاب و جذاب نیست. روی پوست شما گرمی وجود دارد ، مانند پاهای شما در شن و ماسه فرو رفته و هنگامی که روی پوستی که در معرض آفتاب قرار گرفته است پوشیده می شوید ، یادداشت ها گرم می شوند و پشت کاج را می گذارند تا نوعی نوع تازه ، خاک پس از باران را نشان دهد بو. یک شیرینی ضعیف ، به سختی در آنجا و نرم وجود دارد که کمرنگ می شود. به طور کلی ، بوی آن تازه و سبز است ، بدون اینکه سبک یا کم عمق باشد ، با عمقی که ممکن است ذهن شما را به دورانی که در سرما برای اردو زدن در جنگل می رفت ، برگرداند. مثل این است که عاشق یک منظره شوید ، برای اولین بار آن را ببینید و بارها و بارها آن لحظه را مرور کنید.

SŚAINT Parfum Cosmic Bang 50 میلی لیتر 109 دلار

از اولین بوی این عطر آندروژنی ، مشخص است که شما با عطر خوشبو کننده خود سر و کار ندارید. مانند موج اقیانوس که شبانه به ساحل سقوط می کند ، کیهان بنگ روحیه و ابریشمی است ، اما با خنکی هیجان انگیز شما را از حالت رویایی مانند شما شوکه می کند. بوی برگ بو ، یونجه ، ترنج و توتون و تنباکو به یک جنس خاص (و عطر کاملاً طبیعی) بازاریابی نمی شود ، و شما را وادار می کند که بخواهید آن را بپوشید و امیدوار باشید که یکی دیگر. این یک ترکیب پیچیده از رمز و راز و تعادل است ، جایی که ظرافت های مشک ، انجیر و سرو حتی نت های اصلی را بیرون می کشد ، مانند ایستادن در لبه صخره ساحلی در باد ، اما پشت یک مانع ، گرم و پیچیده در پتو. این شما را به پرتگاه می کشاند و شما را به طریقی هیجان انگیز و خنک کننده در آستانه خطر قرار می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>