چرا SiSU در ویندزور تمرین گروهی برای شما است

وقتی به CrossFit فکر می کنم ، به بدنهای پاره شده ای فکر می کنم که در جای خود قرار نمی گیرند جنگجوی نینجا. در همین حال ، بدن من برای ساخته شده است پاک کردنبنابراین ، هنگامی که خود را در خانه ویندزور با آمادگی کامل دیدم ، در اعماق وجودم احساس ترس کردم.

SiSU – که به معنی هنر فنلاندی قدرتمند داخلی است – ترکیبی منحصر به فرد از تمرینات بدنی را در کنار برنامه های توانبخشی و سلامتی ارائه می دهد. اما این کلاس های گروهی بود که من با آزمایش رایگان هفت روزه آنها در آستین خود به آنها توجه داشتم ، که به شما امکان دسترسی به برنامه پر از حرکت با حرکت بالا 45 ، ملزومات اساسی ، یوگای ترمیمی و کراس فیت بزرگ و بد را می دهد. .

با داشتن تجربه کاملاً صاف پشت هالتر ، و خریدهای لحظه آخری از خروجی Lorna Jane در پشت من ، یک پیام به همه کسانی که می شناسم ارسال کردم: برای من دعا کنید.

روز 1:

با گشت و گذار در فضای سبک انبار ، بلافاصله با یک سورپرایز چهار پا بمباران شدم – SiSU سگ دوست است! در حالی که بازوهایم گرم می شد و به هانک شگفت انگیز ضربه می زد ، الکس از من در SiSU استقبال کرد. بنیانگذار و فیزیوتراپیست مقیم ، او برای همه تازه واردان آماده است و برای کمک به من در اولین کلاس CrossFit ، که توسط سرمربی ، دیمون هدایت می شود ، کمک کرد.

چیز خوبی هم هست ، چون جامبو فنی فنی از یک گوش بیرون آمد و از گوش دیگر بیرون رفت. کراس فیت شامل تمرینات عملکردی در سطح شدت بالا است. به عبارت دیگر ، این حرکات روزانه شما بر روی استروئیدها است. ایمنی در SiSU شماره یک است ، بنابراین الکس با وزنه هایی که مرا به چالش می کشید (به راحتی انجام می شود ، زیرا قبلاً هرگز از وزنه ها به درستی استفاده نکرده بودم) ، استفاده می کرد ، اما هنوز در محدوده توانایی من خوب بود. آنها واقعاً آنچه را که تبلیغ می کنند تمرین می کنند-یکی از شش همکلاسی من آگاتا بود که یکی دیگر از بنیانگذاران و مربی سلامتی و سلامتی است!

آنچه بعد از آن انجام شد 60 دقیقه تمرین طاقت فرسا بود که مرا مجبور به چمباتمه زدن ، بلند کردن و پرش با دوچرخه تهاجمی وحشتناک کرد. هیچ تمرین کننده ای پشت سر نگذاشت – چشم عقاب دامون به سرعت متوجه شد که هر کسی به تمرینات نیاز داشت ، برنامه را برای هر فرد طراحی کرد ، حتی اگر یک کلاس گروهی بود. معمولاً وقتی یک قطره عرق احساس می کنم ورزشگاه را ترک می کنم تا بتوانم شامپوی خشک بخورم و در راه شاد باشم ، اما کراس فیت به من ماهیچه هایی می داد که حتی نمی دانستم وجود دارد.

با این حال ، این چیزی نبود که اندورفین من را از پشت بام عبور می داد – این انرژی فداکارانه یک جامعه استقبال کننده بود که واقعاً می خواست به من کمک کند تا به بهترین نتیجه برسم. وقتی هر وزنه را به هوا می زدم ، مربیان واقعاً به من افتخار نمی کردند ، بلکه همکلاسی های من به طرز باور نکردنی از من حمایت می کردند. وقتی کارمان تمام شد ، من در حال مرگ بودم ، اما هر پنج نفر بالا ، دست انداز مشت و “کار خوب!” پیوسته مرا زنده کرد نام همکلاسی هایم را به خاطر نمی آوردم ، اما برای آنها گلوله می گرفتم.

روز دوم:

درد داشتم ، درد من بودم. من صبح روز بعد عطسه کردم و فکر کردم آپاندیس پاره شده است. از نظر انسانی هیچ راهی وجود نداشت که بتوانم دوباره تمرین کنم ، درست است؟

اشتباه است ، زیرا برنامه تمرینی طوری برنامه ریزی شده است که معدود ماهیچه هایی را که هنوز در حال کار بودند ، تامین کند. الکس امروز در کلاس CrossFit شرکت می کرد ، و در حالی که من نگران بودم که به صورت انفرادی بروم ، او در طول کلاس از توانایی بدنی من بالا رفت و تمرینات جایگزین را قبل از اینکه بتوانم حتی بگویم “کمک” ارائه داد. او من را مثل یک المپیک (اگر استاندارد المپیک 8 کیلوگرم بود) از من قدرت برد. و وقتی تمام حرکات خود را با پنج دقیقه وقت اضافی به پایان رساندیم ، با یک تمرین ab پاداش گرفتیم! معمولاً من آنجا نبودم ، اما الکس واقعاً به من این احساس را داد که بعد از آخرین تخته مدال طلا را گرفته ام.

روز سوم:

زمان آن رسیده بود که به مدت کوتاهی به عنوان یک CrossFitter به زندگی خود استراحت دهم ، زیرا امروز من به حرکت 45 می رفتم. یک تمرین کامل بدن که همیشه شما را در نوک انگشتان شما (به معنای واقعی کلمه) در ترکیبی از تمرینات قلبی ، وزن بدن و تمرینات مقاومتی ، این بیشتر در کوچه من بود.

همانطور که در حال برنامه ریزی تمریناتم بر اساس برنامه کاری خود بودم (که انجام آن آسان بود زیرا SISU برنامه گسترده ای را در همه ساعت ها ارائه می دهد) ، من در کلاس دیرتر از معمول شرکت کردم و تنها کسی بودم که ثبت نام کرد. ماهیچه های دردناک من فوق العاده ترین تسکین یافته بودند: اوه نه ، چه حیف است ، حدس بزنید آنها باید لغو شوند. با این حال ، به من شوخی کنید – SiSU هرگز بین شما و قوی ترین شما قرار نمی گیرد ، بنابراین اگر شما تنها دانش آموز کلاس هستید ، این فقط یک جلسه آموزش شخصی رایگان برای شما است!

قسمت PT من باید منتظر بماند ، زیرا ثبت نام لحظه آخری در تمرین مبتنی بر مدار به من ملحق شد. ما روی دقیقه ، هر دقیقه کار می کردیم ، بین اسکوات ، ایستاده های پروانه ای ، ماشین های قایقرانی (و مورد علاقه شخصی من چون نزدیکترین چیزی بود که تا به حال به سیمون بیلز احساس کرده بودم) کشیدن حلقه انجام دادیم. این ورزش پف آلودترین تمرین هفته بود که عرق خوبی به همراه داشت!

روز چهارم:

در حالی که حرکت 45 دیروز پنج دقیقه بعد از پایان کلاس احساس خوبی داشت ، روز بعد من را به بیرون از تخت ناله کردم و به هر قیمتی از تعطیلات توالت فرار کنم. خوشبختانه ، من صبح خود را در Essentials با Agatha می گذراندم ، ترکیبی از حرکات اصلی و متعادل ، با الهام از پیلاتس و یوگا.

من این اشتباه را داشتم که فکر می کردم شدت کم = آرام آرام است. با این حال این یکی تعریف سوختن آهسته است ، با سلام و احوال پرسی من که در وقت اضافه کار می کنند. اما به طرز خنده داری ، حرکات عمدی همچنین به دراز کردن اندام های خسته ام کمک کرد – من کلاس را با یک قاشق در مرحله خود ترک کردم و چهار روز درد عملاً پاک شد!

روز پنجم:

برای به پایان رساندن هفته خون (پمپاژ) ، عرق (زیاد) و اشک (که فقط عرق من از پیشانی ام جاری بود) ، درست بود که آن را با یک آخرین کراس فیت بپیچانم. بعد از اینکه درباره اینکه چگونه یک ورزشکار واقعی هستم صحبت کردم ، شریکم تصمیم گرفت ببیند سر و صدا چیست و برای آزمایش رایگان خود ثبت نام کرد و در کلاس نهایی به من ملحق شد.

او فردی است که در واقع در فعالیت بدنی شرکت می کند ، و کتبل های خود را از دمبل هایش می شناسد ، بنابراین نگران بودم که وقتی او اولین کلاس خود را می گذراند ، همه شجاعتم از بین برود. اما با وجود اینکه تمام هفته آن را تجربه می کردم ، جادوی واقعی SiSU را فراموش کردم: صرف نظر از توانایی شما و اهداف شما ، تیم راهی برای به چالش کشیدن ، ایجاد انگیزه و بهبود شما پیدا خواهد کرد.

هر دوی ما در پایان کلاس کاملا کتک خوردیم (اگرچه اجازه دهید رکورد نشان دهد ، من یک نماینده بیشتر از او بیرون کشیدم) ، که باعث شد احساس اعتبار کنم. همه در SiSU در بهترین حالت خود کار می کنند ، بنابراین شما هر جلسه را با رضایت بیشتر از جلسه قبلی ترک می کنید.

زیر نظر متخصص مربیان با روحیه ، من در مدت پنج روز اهداف تناسب اندام را بیش از آنچه در سالهای گشت و گذار در سالن بدنسازی داشتم ، ناکام گذاشتم. و حتی اگر در پایان روز 1 به همان اندازه احساس ضرب و شتم کردم که در روز 5 احساس کردم ، اما هرگز احساس غرور و افتخار بیشتری نسبت به خودم نکرده ام ، همچنین همه در SiSU به همان اندازه به من افتخار می کنند!

من در تمام شکوه روز 5 خود

برای تجربه تفاوت واقعی در تغییر SiSU ، برای آزمایش رایگان خود ثبت نام کنید اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>