چرا AROMANTIK تعویض انجام می شود

زیبایی پاک روندی است که طی چند سال گذشته با کلماتی مانند ارگانیک ، طبیعی و گیاهخواران در اطراف مارک های مختلف دیررس ، سر به فلک کشیده است. یکی از حوزه های صنعت زیبایی که توجه ویژه ای به جنبش تمیز زیبایی دارد ، عطر است. عطرهای طبیعی به عنوان عطرهایی ساخته می شوند که با استفاده از مواد معطر مستقیماً از گیاهان و جانوران طبیعی تهیه می شوند. به عبارت دیگر ، هیچ ماده شیمیایی مصنوعی یا ساخت بشر وجود ندارد. این بیداری بی ادبانه برای ما بود وقتی از مواد شیمیایی ناخوشایند موجود در عطرهای رایج که به صورت آزادانه روی پوست و از این رو جریان خون خود استفاده می کردیم ، مطلع شدیم. به همین دلیل است که ما تصمیم گرفتیم سال 2021 سالی باشد که وقتی صحبت از بوها می شود ، سبز شود! اما سلام ، نیازی به توصیه های ما نیست. ما با کارشناس و خالق استودیوی عطرهای طبیعی به گفتگو نشستیم AROMANTIC، سالی وودوارد-هاوز ، که به همه ما شایعات رایحه های طبیعی را داد.

AROMANTIK ، عطر طبیعی ، زیبایی طبیعی ، زیبایی پاک ، عطر طبیعی ، زیبایی استرالیا

AROMANTIC به سرعت به یکی از مارک های زیبایی داخلی تبدیل شده است که ما بیش از حد وسواس داریم ، به ویژه نمادین آن Tropic Narcotic رایحه ای که اتفاقاً برای بدست آوردن اولین جایزه در جوایز زیبایی پاک در سال 2020 اتفاق افتاد! این شیشه خیرخواهی مانند نفس کشیدن در تعطیلات تابستانی است و شما را به جزیره ای آرام با بوی گاردنیا و یاس وحشی که روی نسیم عصر شناور است می کشد … برای یک عطر بسیار رویایی است ، درست است؟

اگر می خواهید کم مصرف ترین عطر طبیعی را بدست آورید ، با پرسش و پاسخ ما با سالی گشت بزنید و کشف کنید چرا این همان سوآپی است که شما باید در سال 2021 به برنامه زیبایی خود بسازید!

AROMANTIK ، عطر طبیعی ، زیبایی طبیعی ، زیبایی پاک ، عطر طبیعی ، زیبایی استرالیا

تفاوت عطر طبیعی و مصنوعی چیست؟

عطرهای طبیعی فقط از یک پالت از ترکیبات با منشأ طبیعی استفاده می کنند ، از جمله روغنهای اساسی ، مواد مطلق و جدا شده های طبیعی از گل ، پارس ، دانه ، برگ ، شاخه ، ریشه ، پوست و غیره. بسیاری از آنها از پتروشیمی ها ساخته می شوند. بیشتر عطرهای تجاری موجود امروزه عمدتا مصنوعی هستند ، از جمله بسیاری از کسانی که محصولات خود را به عنوان عطر “تمیز” تبلیغ می کنند.

در مورد روند ساخت عطرهای طبیعی برای ما بگویید

یک قسمت بسیار مهم از فرآیند ، مواد اولیه است. من زمان زیادی را صرف تهیه مواد اولیه از سراسر جهان می کنم که دارای بهترین مشخصات معطر هستند. من معمولاً با یک ایده یا الهام از ذهنم شروع می کنم که می خواهم آن را به یک عطر تبدیل کنم و یک طرح بویایی را با استفاده از تعدادی روغنم شروع می کنم و آنها را با هم ترکیب می کنم تا سازگار شوند. آزمایش و خطای زیادی وجود دارد و روند ایجاد بسته به نوع رایحه می تواند از چند هفته تا چند سال باشد.

افسانه ای که دوست دارید در مورد عطرهای طبیعی خنثی کنید چیست؟

در چند سال گذشته هجوم مارک هایی مشاهده شده است که عطرهای خود را به عنوان عطر “تمیز” تبلیغ می کنند و بسیاری از افراد به طور قابل فهم تصور می کنند که این عطرها از مواد طبیعی ساخته نشده اند. در واقع هیچ فرآیند صدور گواهینامه رسمی برای یک مارک تجاری وجود ندارد که بتواند اظهار کند که “عطرهای آن” تمیز است بنابراین نمونه ای از نوع جدیدی از سبز شویی است. من فکر می کنم مهم است که توجه داشته باشم که من کاملاً مخالف مارک های استفاده کننده از مواد مصنوعی در یک عطر نیستم ، اما تبلیغ چیزی به عنوان “تمیز” همیشه به معنای “طبیعی” بودن آن نیست و مارک ها بهتر است در مورد آنچه که در واقع استفاده می کنند شفاف باشند .

چه عاملی باعث ایجاد انگیزه در تولید رایحه جدید می شود؟

من از احساسات ، مناظر ، خاطرات و خود مواد اولیه الهام گرفته ام.

AROMANTIK ، عطر طبیعی ، زیبایی طبیعی ، زیبایی پاک ، عطر طبیعی ، زیبایی استرالیا

روغنهای اساسی و مواد اولیه خود را از کجا تهیه می کنید؟

من آنها را از سراسر جهان تهیه می کنم. وانیل ما از ماداگاسکار و کومور ، یاس ما از هند و مصر و گل رز ما از بلغارستان می آید. امسال ، من از تغییر روغن اسطوخودوس که از فرانسه به یک تأمین کننده تاسمانی استفاده می کردم بسیار هیجان زده شدم و همچنین با یک چوب صندل باورنکردنی استرالیای غربی کار می کنم که نتیجه ازدواج متخصصان صنعت و مالکیت بومی است.

کل محدوده AROMANTIK را کشف کنید اینجا!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>