پوست خشک؟ در اینجا مواردی است که مرطوب کننده شما باید شامل شود

4 ماده حاوی مرطوب کننده برای پوست خشک

هر زمستان ، همان داستان قدیمی است.

در ابتدا ، فقط ناراحت کننده است. احساس گرفتگی روی گونه ها و ناحیه زیر چشم من که بعد از پاکسازی شدیدتر می شود.

کم کم بدتر می شود. پوست من شروع به پوسته پوسته شدن می کند. خارش داره همه چیز آن را تحریک می کند. حتی استفاده از مرطوب کننده با نرمترین لمس انگشتم خیلی دردناک است.

این چیزی است که اتفاق می افتد وقتی شما را با پوست خشک نفرین می کنند. من نیمه خوش شانس هستم زیرا فقط در اعماق زمستان به این مشکل دست می یابم اما برخی از شما باید در تمام طول سال با این مشکل دست و پنجه نرم کنید.

چگونه با خشکی پوست کنار می آیید؟ سریعترین راه یک مرطوب کننده غنی است که پوست را به سلامت برگردانده و آن را در شکل عالی نگه دارد.

چگونه این گوهر را پیدا کنیم؟ اگر همه مرطوب کننده هایی که تاکنون امتحان کرده اید به شدت از قول های خود کوتاه آمده اند ، به این دلیل است که آنها مواد فعال مناسبی ندارند.

در اینجا آنچه که باید یک مرطوب کننده برای پوست خشک کاملاً انجام دهد:

کرم سبک bioderma sensibio

1. Humectants برای آبرسانی به پوست

انسان ها چیستند؟

رطوبت گیرها آب را از محیط به داخل پوست بکشید و در آنجا ببندید. اسید هیالورونیک بسیار خوب است زیرا می تواند تا 1000 برابر وزن خود را در آب نگه دارد.

چرا پوست خشک به مواد جمع کننده نیاز دارد؟

Humectants بلافاصله پوست را با ترکیدن رطوبت تزریق کنید که آنچه را که در طول روز یا شب از دست داده است دوباره جبران می کند.

آیا عوارض جانبی دارد؟

اگر رطوبت کافی در هوا نباشد ، مرطوب کننده ها آن را از عمیق ترین لایه های پوست شما می مکند. که می تواند آن را خشک کند. بنابراین ، بسته به محل زندگی خود ، به راحتی از عهده آنها برآیید.

متداول ترین جمعین چه کسانی هستند؟

روی برچسب ، به دنبال موارد زیر باشید:

مربوط: چرا شما باید اسید هیالورونیک را به روال مراقبت از پوست خود اضافه کنید


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که پوست خشک و پوسته پوسته را از بین می برد ، مبارزه می کنید؟ برای اطلاع از این موضوع ، صفحه رایگان “بهترین روش مراقبت از پوست برای پوست خشک” خود را بارگیری کنید. این شامل توصیه های محصول و ترتیب کاربرد مناسب است:


لوسیون مرطوب کننده صورت cerave

2. نرم کننده های مخفی برای مهر و موم در رطوبت

نرم کننده های احتمالی چه هستند؟

آنها روغن های گیاهی ، موم ، برخی از سیلیکون ها و هر چیز دیگری که مانع محافظتی در پوست ایجاد کند که رطوبت را مهر و موم می کند.

چرا پوست خشک به مواد پاک کننده اشعه ای نیاز دارد؟

قرار دادن مجدد رطوبت به پوست برای درمان خشکی پوست کافی نیست. این رطوبت باید در آنجا بماند و دوباره در هوای نازک تبخیر نشود. نرم کننده های انسداد را وارد کنید. آنها یک مانع محافظتی روی پوست ایجاد می کنند که از اتلاف آب جلوگیری می کند.

آیا عوارض جانبی دارد؟

اگر نگران هستید که نرم کننده های انسداد ممکن است باعث شکستگی شوند ، بگذارید به شما اطمینان دهم. این معمولاً برای پوست چرب اتفاق می افتد. پوست خشک شما می تواند این روغن ها را به خوبی تحمل کند. ولی، اگر از معدود افراد بدشانس هستید که باید با خشکی پوست و آکنه مقابله کنید ، نرم کننده های انسداد خود را به حداقل برسانید و از روغن نارگیل و مواد معدنی به خوبی پاک شوید. آنها از بدترین مجرمان هستند.

رایج ترین مکنده های عادی چیست؟

تعداد زیادی وجود دارد که همه آنها در اینجا ذکر می شود ، اما برخی از رایج ترین آنها عبارتند از:

مربوط: بهترین روش مراقبت از پوست برای آکنه و پوست خشک

کرم شب اکوکینگ

3. ترکیبات یکسان پوست برای تقویت سد محافظتی پوست

مواد تشکیل دهنده شناسائی پوست چیست؟

آیا می دانید پوست شما مانع محافظتی طبیعی خود را دارد؟ از سلولهای پوستی و “چسبی” که آنها را به هم می چسباند تشکیل شده است. مواد تشکیل دهنده یکسان پوست همه اجزای تشکیل دهنده این چسب هستند. پوست شما بلافاصله آنها را به عنوان دوست می شناسد ، به همین دلیل آنها بسیار خوب کار می کنند.

چرا پوست شما به مواد تشکیل دهنده شناسائی پوست احتیاج دارد؟

سد محافظتی طبیعی شما بسیار شکننده است. اشعه ماورا بنفش ، وزش باد شدید ، تمیز کردن یا لایه برداری بیش از حد معمول و بخاری های داخل خانه تنها برخی از مواردی هستند که می توانند آن را از بین ببرند. وقتی این اتفاق می افتد ، پوست خشک و پوسته پوسته می شود و به راحتی تحریک می شود.

آنجاست که مواد سازگار با پوست وجود دارد. آنها آن چاله ها را پر می کنند، سد محافظ خود را به سرعت وصله کنید.

آیا عوارض جانبی دارد؟

جواب منفی. پوست شما آنها را می شناسد ، به یاد دارید؟ از آنها به عنوان دوستان قدیمی استقبال خواهد کرد.

رایج ترین ترکیبات سازگار با پوست کدامند؟

در اینجا اصلی ترین مواردی است که در محصولات مراقبت از پوست استفاده می شود:

 • آمینو اسید
 • سرامیدها
 • اسیدهای چرب
 • لسیتین
 • فسفولیپیدها

مربوط: آیا سرامیدها کلید سلامت پوست هستند؟

بررسی مرطوب کننده روغن شاهدانه در لیست inkey

4. آنتی اکسیدان برای جلوگیری از چین و چروک

آنتی اکسیدان ها چیستند؟

مولکولهای کوچک و کوچکی که از بین بردن رادیکال های آزاد که باعث پیری زودرس می شوند.

چرا پوست شما به ضد اکسیدکننده نیاز دارد؟

اشعه ماورا بنفش ، آلودگی ، استعمال دخانیات و بسیاری موارد دیگر با هجوم رادیکال های آزاد که باعث چین و چروک ، لکه های تیره و کمبود آب بدن می شوند ، روزانه به پوست شما حمله می کنند. آنتی اکسیدان ها آنها را در مسیر خود متوقف می کنند قبل از اینکه بتوانند آسیب جدی بر روی پوست شما وارد کنند.

بسیاری از آنتی اکسیدان ها نیز به عنوان عوامل تسکین دهنده دو برابر می شوند ، بنابراین می توانند پوست شما را هنگام تحریک نیز آرام کنند.

آیا عوارض جانبی دارد؟

مرتب کردن بر اساس اگر آنها در یک شیشه بسته بندی شوند ، به زودی خراب می شوند. آنتی اکسیدان ها تاب نور و هوا را ندارند. رفع مشکلات خود را فقط از سرم ها و کرم های بسته بندی شده در لوله ها و بطری های هوا بسته و مات انجام دهید.

رایج ترین ضد سموم چیست؟

به دنبال:

مربوط: آنتی اکسیدان های رایج در محصولات مراقبت از پوست

کرم آبرسانی ضروری alpha h

چه موادی برای مراقبت از پوست باید از خشکی پوست خودداری کند؟

اکنون می دانید که پوست خشک شما به چه چیزهایی نیاز دارد ، وقت آن است که بفهمید مانند آفت چه چیزهایی را باید از آن اجتناب کنید:خشک کردن و تحریک کردن بدترین مجرمان؟

 • دنات الکل
 • روغن مرکبات
 • عطر
 • نعنا
 • نعناع تند
 • فندق جادوگر

بهترین مرطوب کننده های پوست خشک کدامند؟

نمی توانید از مزایای مرور راهرو برای مراقبت از پوست در Sephora برای یافتن یک مرطوب کننده با این همه سنگهای قیمتی استفاده کنید؟ جای نگرانی نیست ، من کار سختی را برای شما انجام داده ام.

در اینجا انتخاب های معروف من وجود دارد:

خط پایین

پوست خشک به مقدار زیادی آبرسانی ، نرم کننده های انسدادی ، آنتی اکسیدان ها و مواد تشکیل دهنده یکسان پوست نیاز دارد. آنها را به پوست خود تحویل دهید و دیگر هرگز دیگر دچار خشکی پوست نخواهید شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>