پنیر! ما کیت سفید کننده پیشرفته را آزمایش می کنیم

به عنوان فردی که در سن 18 سالگی سرگرم کننده بود بریسهایم را بهم زده بود ، این بدان معنی بود که بیشتر اوقات خود را صرف زندگی می کردم و دو سال اول زندگی خود را در خارج از خانه به معنای واقعی کلمه زنجیر کرده ام ، دندان هایم برایم مهم است. من مرتباً هیچ کاری دیوانه وار مانند نخ دندان انجام نمی دهم ، اما برای کریسمس مسواک برقی دریافت کردم – از آنچه که می خواهید بسازید.

من هرگز در دنیای سفید کردن دندانها فرو نرفته ام ، صرفاً به این دلیل که بهداشت دهان و دندان من بیشتر به جلوگیری از ایجاد حفره برای جلوگیری از بازگشت به صندلی دندانپزشک مربوط است. یک کیت سفید کننده دندان که لبخند سفیدتر و دهان سالم تری را ارائه می دهد؟ حالا این مروارید است.

مارک سفید کننده دندان پیشرو در خانه استرالیا Advanced Whitening به تازگی یک کیت سفید کننده بی سیم LED با نور دوگانه برتر را به بازار عرضه کرده است که قول می دهد این کار را انجام دهد. در حالی که اکثر کیت هایی که مشاهده می کنید اینفلوئنسرها بر روی گرم گرم می شوند فقط از یک نور آبی برای تسریع در سفید شدن استفاده می کنند ، این کیت همچنین دارای یک چراغ قرمز برای از بین بردن بوی بد دهان ، کاهش حساسیت و بهبود سلامت لثه است. پنیر بزرگ!

با هدف سفید کردن دندانها تا 12 سایه در عرض پنج روز ، سیستم بدون استرس و بدون استرس حدود 360 درجه مراقبت از دهان است. این همچنین بدون زباله است زیرا قلم های ژل از قبل بارگیری شده اطمینان می دهند که هیچ کالای گرانبهایی را از دست نخواهید داد و واحد قابل شارژ باتری کاملاً صفر را به محل دفن زباله می فرستد.

هنگامی که من برای اولین بار کیت جمع و جور را باز کردم ، دسته ای از رنگها در بالای من قرار گرفتند تا دندانهایم را با آنها مقایسه کنم. در مقیاس 1-15 (1 سفید مرواریدی و 15 SOS) ، می توانم بگویم که دندان های من قبل از درمان 7 خوب بود – قطعاً جای پیشرفت وجود دارد.

قبل از

پس از تمیز کردن محافظ دهان در آب جوش که به Mi Goreng که آخرین وعده غذایی من برای شب بود نیز کمک کرد ، اولین قدم ساده است: پیچ و تاب! پیچاندن ته قلم های سفید کننده دندان با کاربرد آسان باعث ظهور ژل شد که من به سرعت مانند پیکاسو به طور مساوی روی دندان های خود مسواک زدم. سپس ، چراغ LED را به قسمت تنظیمات آبی برگرداندم و آن را به مدت 10 دقیقه در دهانم ظاهر کردم ، قبل از اینکه آن را بشویم و با تنظیم نور قرمز تکرار کنم.

کل تجربه LED صرفاً 20 دقیقه طول کشید ، یعنی یک قسمت از نشستن شبانه من در فضای شبانه. اعتراف می کنم که در جلسات اول کمی بیشتر از آنچه انتظار داشتم غوطه ور شد ، اما به دلیل خطای کاربر مداد آن را یادداشت می کنم – وقتی که به این روند عادت کردم ، خیلی راحت بود.

برای بهترین نتیجه ، سفید کننده پیشرفته توصیه می کند در طول پنج روز درمان از مصرف روزانه capp و Merlot بعد از کار خودداری کنید. من در ابتدا علیه این پیشنهاد قیام کردم ، اما اکنون می توانم تأیید کنم که آنها واقعاً می دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند. در حالی که هنوز با مجرمان لکه در ترکیب کار می کند ، برای داشتن حداکثر مروارید سریع از نوشیدنی ها و مواد غذایی تیره دور شوید. چرا؟ خودت ببین:

بعد از

دندانهایم از نردبان بالا رفته اند تا 4 در مقیاس باشد و این بدان معنی است که لبخندهای بزرگ اینجاست. توجه داشته باشید: واقع بین بودن قبل از این که قلب خود را روی سفیدترین حالت قرار دهید ، مهم است. همه افراد تا حدی سفیدی دارند که دندان هایشان به طور طبیعی می توانند بدست آورند ، اما اگر به دنبال بهبودی کلی هستید ، اکنون این پسر بد را به گیره های دندان خود بزنید!

کیت سفید کننده دندانهای بی سیم خود را با نور دوگانه در اینجا بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>