پدربزرگ جک’s Distillery Grand Coast Craft در آلبیون باز می شود

اولین کارخانه تقطیر صنایع دستی گلد کاست ، اثر شنی خود را بر فرهنگ صنایع دستی بریزبن در آلبیون گذاشته است و ما مشتاق هستیم!

Granddad Jack’s که در خیابان های یکی از مهمترین کافه های گلد کوست متولد شده است ، میامی را با دو دست گرفته و زمین لرزانی را برای طرفداران آبجوسازی صنایع دستی ایجاد کرده است. Granddad Jack’s با به دست آوردن یک دسته جوایز ملی و بین المللی ، غرق در تاریخ غنی خانواده است و به سرعت به یک مقصد که باید از Gold Coast بازدید کند ، تبدیل شده است. و اکنون این همه جادوی جین را به بریزبن آورده است!

با اقامت در یک کارخانه آبجو سازی انبار در پشت خیابان های Albion ، این افتتاحیه با چند شگفتی اضافی منحصر به مردم محلی بریسی روبرو می شود. پدربزرگ جک روح جدیدی را به مجموعه وارد می کند-با نام مناسب Albion Gin-که با طیف وسیعی از ماهانه نسخه های محدود و چرخش هفتگی دو آبجو شیر جدید همراه خواهد شد. البته ، شش روح اصلی برنده جایزه آنها نیز در تمام طول سال در دسترس خواهد بود.

گرسنه؟ شما برای سفارش آسان در سایت به nibbles BYO با چند غذاخوری برجسته خوش آمدید.

ایجاد شده توسط دو نفر پدر و پسر دیوید و لوک ریدن (لوک جوانترین دستگاه تقطیر سر کشور است!) به افتخار پدر بزرگ دیوید دیوید استوارت گولدینگ ، معروف به پدربزرگ جک ، افتتاحیه آلبیون این افسانه را به خانه باز می گرداند. دیوید می گوید: “پدربزرگ جک مقدار زیادی از دوران جوانی خود را در پیست های مسابقه ای مانند Albion Park ، که در نزدیکی محل جدید ما است ، گذراند.” “پدربزرگ جک به عنوان یک پسر بچه مداد بزرگی می خرید ، آنها را از وسط نصف می کرد و آنها را در مسابقات به قیمت یک پنی می فروخت و پول خود را دو برابر می کرد.”

تقطیرخانه Albion در همه جنبه ها از افسانه محلی ادای احترام می کند ، از خلاقیت های کوکتل گرفته تا دکوراسیون ، و حتی یک گلخانه برای ادامه عشق جک به رشد گیاهان دارویی خود که برای مخلوط و تزئینات استفاده می شود.

دیوید می گوید: “این مکان ویژه ای بود که هرکسی در محله می توانست از آن دیدار کند.” گلخانه وی به ما نشان داد که به افتخار وی نام Greenhouse Gin را گذاشته ایم و ما بسیار مشتاق هستیم که گلخانه خود را به اشتراک بگذاریم ، امیدواریم روزی پر از میوه ، گیاهان و سبزیجات باشد ، درست مانند پدر بزرگ جک ما. “

پدر بزرگ پدربزرگ جک پنجشنبه تا یکشنبه باز است و برای کودکان و بچه خواران دوست است. رزرو ضروری است و می توان در اینجا انجام داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>