وعده های غذایی زمستانی مناسب خانواده که در چند ثانیه از Chefgood خدمت می کنند

خواه پدر یا مادری باشید که همیشه در سفر هستید ، کار شخصی خود را اداره می کنید یا مراقب اقوام خود هستید ، تصمیم می گیرید که چه غذاهایی را برای خانواده خود بپزید که یکی از بزرگترین کارهای زندگی باشد. همه ما نمی توانیم با اشتیاق در ساعت 5:30 بعد از ظهر در آشپزخانه شناور شویم تا خلاقیتی شگفت انگیز و بدون برنامه را بهم بزنیم ، به همین دلیل برنامه ریزی غذا صرفه جویی شماست!

خوشبختانه ، استادان غذای آماده Chefgood با همکاری Style همکاری کرده اند و به شما ایده های مختلفی برای وعده های غذایی مغذی و خوشمزه ارائه می دهند تا در موارد مختلفی از آنها استفاده کنید. Chefgood یک سرویس تحویل غذا است که غذایی را که با مواد اولیه محلی تهیه می شود تولید می کند. این وعده های غذایی که توسط سرآشپزهای واقعی در ملبورن ساخته می شود ، جعبه های یخی منجمد تولید و تولید انبوه نیستند که در سوپرمارکت ها پیدا می کنید. Chefgood با ارائه غذاهای سالم و خوشمزه – و رساندن آنها به درب منزل ، همه چیز را در مورد یک رستوران تابانده است!

بنابراین ، دفعه بعدی که کسی گفت ، “امروز چه می خوریم؟” شما قادر خواهید بود فریزر را باز کنید و بگویید ، “انتخاب خود را انجام دهید!” ما برای کمک به شما چند مورد از لیست های مورد علاقه خود را لیست کرده ایم.

Brekky with the fam: تخم مرغ خرد شده به سبک اسپانیایی

به قول معروف صبحانه مهمترین وعده غذایی روز است. با این حال ، این وعده غذایی است که اکثر مردم تمایل به صرفنظر از آن دارند زیرا ما اغلب احساس می کنیم در سبک زندگی شلوغ ما وقت کافی برای صرف آن نداریم. چه برای رفتن به محل کار عجله داشته باشید و چه بچه ها را به مدرسه برسانید ، تخم مرغ های خرد شده به سبک اسپانیایی Chefgood یک گزینه بدون سر و صدا است.

این وعده غذایی حاوی مقدار زیادی پروتئین و همراه با سس غنی از گوجه فرنگی همراه با سیب زمینی ، فلفل دلمه ای و پیاز ، این وعده غذایی مطمئناً برای شما و خانواده در صبح است.

ناهار هنگام حرکت: گنوکی با راگو گوشت گاو پخته شده آهسته

برای وقتی که از آوردن یک ساندویچ جادو یا سالادی غمگین برای ناهار کاری روز هفته خود خسته شده اید ، نانوکی Chefgood با راگو گوشت گاو پخته شده آهسته آخرین نسخه است!

این سیب زمینی سبک و کرکی ، دست ساز و گنیکا ریکوتا در دهان شما ذوب می شود و همه همکاران شما فکر می کنند که به کدام رستوران ایتالیایی نزدیک می روید. این وعده غذایی که با راگو گوشت گاو پخته شده آهسته با گل محمدی و آویشن تهیه شده است ، همچنین برای هر کسی که ناهار خود را بخورد – محل کار ، مدرسه یا دانشگاه عالی است!

زمان صرف غذا: کاری ماسامان مرغ با برنج قهوه ای

شام یک وعده غذایی در روز است که همه می توانند پشت میز بنشینند و وقت خود را برای صرف غذا صرف کنند. از استرس موجود در آشپزخانه صرفه جویی کنید تا بتوانید در این زمان در کنار خانواده و دوستانتان لذت ببرید.

کاری مرغ ماسامان مرغ به همراه برنج قهوه ای از Chefgood یک گزینه شام ​​دهان خیز با عطر و طعم است که بسته بندی آن یک مشت است. این ماده حاوی زردچوبه و زنجبیل تقویت کننده سیستم ایمنی است ، که همراه با سبزیجات ، تکه های لطیف یا سینه مرغ و برنج یاس کرکی سرو می شود.

دسر براونی شکلاتی و خرما

شاید در اینجا برای خود صحبت کنیم ، اما دسر یک وعده غذایی مورد علاقه روزانه است و Chefgood مجموعه ای از دسرهای منحط دارد که تهیه آنها بسیار ساده است. سالم و خوشمزه ، شکلات و قهوه ای خرمایی آنها کاملا بدون گناه است و با شیرینی طبیعی خرما و شکلات تلخ غنی درست می شود.

امیدواریم که از این وعده های غذایی Chefgood مقداری الهام گرفته باشید و مشتاقانه منتظر خدمت خانواده و دوستان خود برای هر یک از گزینه های دلچسب و دلپذیر برای گرم نگه داشتن آنها در تمام آن روزهای سرد زمستان هستید. اگر می خواهید به اهداف کاهش وزن خود برسید ، Chefgood همچنین برنامه های غذایی خوشمزه کاهش وزن برای مدیریت این ولع مصرف ، و همچنین برنامه های مختلفی از وعده های غذایی سلامتی همراه با مواد غذایی و عطر و طعم را ارائه می دهد.

چه چیزهایی درباره غذاهای دیگری که Chefgood ارائه می دهد بیشتر بدانید یا درباره داستان آنها بیشتر بدانید؟ وب سایت آنها را اینجا ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>