هیدراتاسیون قهرمان؟ ما HydraFacial در زیبایی در Latrobe را آزمایش کردیم

در همان مدت زمانی که برای تماشای یک قسمت از Younger زمان لازم است ، به لطف HydraFacial در Beauty on Latrobe ، نیم ساعت تمام مدت برای درخشش جدی پوست لازم است.

یک فناوری ثبت اختراع که برای پاکسازی ، استخراج و آبرسانی طراحی شده است ، HydraFacial دستگاهی است که اساساً همان مراحل استاندارد صورت را انجام می دهد – اما با روده و دقت بیشتری. در حالی که من مرورهای زیادی در مورد ماشین محبوبیت آنلاین به صورت آنلاین خوانده ام ، تجربه آن برای خودم بسیار جالب بود!

با مسدود شدن منافذ پوست و نیاز مبرم به توجه ، من وارد Beauty on Latrobe می شوم (که توسط Clare Lamberth اداره می شود) و با درمانگر خود Calina که گرم ، خوش آمدگو و بسیار آموزنده است در مورد سلامت پوست می نشینم. پیش مشورت کامل است ، اما من می دانم که با توجه به همه چیزهایی که می خواهم از جلسه خارج شوم ، مهارت خوبی دارم. برای من احتقان و جوش های سرسیاه یک مشکل واقعی است ، اما کالینا به من اطمینان می دهد که HydraFacial ابزاری عالی است – با قلم Vortex آماده استفاده اسلحه ای که جلوه بیرونی من را خنثی می کند.

زیبایی درمان این است که یک دستگاه هر فاز را کنترل می کند: تمیز کردن و پوست گیری ، استخراج و هیدراتاسیون ، و فیوز کردن و محافظت از آن. این مرحله عصاره است که صورت واقعاً کار خود را انجام می دهد. بعد از تمیز شدن و تمیز شدن ، قلم کار خود را شروع می کند و تمام پوست مرده ، سر سیاه و احتقان را می مکد. به نظر من اصلا ناراحت کننده نبود

مطمئناً ، اطراف بینی کمی عجیب بود اما دستگاه آنقدر کارآمد است که اصلاً طولانی نمی شود. بعد از 30 دقیقه پوست من نرم ، چرک و به معنای واقعی کلمه درخشان بود – ماهها احتقان قبل از من مکیده شد. حتی می توانید در آب دور انداخته شده چه چیزی بیرون آمده است که بسیار رضایت بخش تر از آنچه تصور می کنید ، است. توصیه من باید انجام شود؟ ماساژ تخلیه لنفاوی آرامش بخش یا نور درمانی را برای یک ضربه اضافی اضافه کنید.

آماده اید که آن را برای خود تجربه کنید؟ HydraFacial خود را در Beauty on Latrobe در اینجا رزرو کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>