هوارد اسمیت واروز یک مسیر موسیقی رایگان به شهر بریزبن می آورد

سالی که سال 2020 بود ما را از دست ندهیم و چیزهای جدیدی را از دست بدهیم و از آن استقبال جدیدی از رویدادهای زنده ، حضور در میان جمعیت و رقص شبانه بدست آمده است.

خوشبختانه برای همه علاقه مندان به هیجان و هیجان ، هوارد اسمیت واروز با یک آخر هفته خوش و آهنگ های خوب با دنباله موسیقی موسیقی خود ، سرگرم کننده است. در میان آن قرار بگیرید!

از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر ، بیش از سی نفر از بهترین مجریان آینده و بریسی در طول این رویداد دو روزه روی صحنه می روند و موسیقی های فانک ، جاز ، سول و لاتین را در امتداد رودخانه ، و همچنین ایستگاه های غذایی پاپ آپ خوشمزه از جمله یک نوار جین ، کلبه صدف ، صدای جیر جیر سوسیس ، کباب پز به سبک مکزیکی و تمام عواملی که از غذاخوری های ساکنین مانند Greca و Yoko Dining اطراف Wharves * آب دهان * است.

و اگر مثل ما ، مهر گذرنامه خود را از دست داده باشید ، در طول آخر هفته وارد عمل شوید و ژانرهای موسیقی را در هشت مرحله پاپ آپ مرور کنید ، جایی که می توانید گذرنامه HSW Music Trail خود را در هر مکان تیک بزنید . اگر کتاب خود را پر کنید حتی جایزه خواهید گرفت!

به هر آنچه که علاقه دارید ، نوازندگان محلی و ایستگاه های غذا خلق و خوی شما را تقویت می کنند! از گیتار یکپارچهسازی با سیستمعامل و هاوایی دنی ودیکومب ، لرزش های موسیقی Halcyon 70s ‘West Coast’ Dana Gehrman و حتی دوچرخه Goodtimes Gelato ، چیزی برای همه وجود دارد!

آماده رفتن به مقصد محبوب رودخانه بریسی هستید؟ HSW قرار است قطب فرهنگی ژانرهای موسیقی ، طعم ها ، فرهنگ ها و سن ها برای آخر هفته باشد. لیست کامل اجرا کنندگان و گزینه های ناهار خوری را در Music Trail اینجا ببینید!

سفر خوب ، ما با گذرنامه آماده HSW می رویم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>