هم اتاقی من در بریزبن یک هفته لباس من را پوشید

خواهر بودن شلوار جین مسافرتی به معنای واقعی کلمه آغاز دوستی ما بود. بله ، من جورجیا را ملاقات کردم وقتی یک جین شلوار جین صورتی پاستلی Seed Heritage از او خریداری کردم (که هنوز هم دارم!) در روزهای OG سال 2015. بهترین دوستان برای بیش از شش سال ، فقط مناسب بود که ما مد خود را ادامه دهیم دوستی. چالش: جورجیا من را هفت روز متوالی می پوشد! من سبک خودم را راحت تر و مردانه تر می دانم ، در حالی که G بیشتر زنانه و شیک است ، بنابراین چالش عالی هم اتاقی ، فقط چند هفته قبل از خانه ما بود.

دوشنبه | بیدار شدن با اژه

لباس سفید آژه ، چکمه های جو مرسر ، کمربند سنت آگنی

برنامه های بزرگ خواستار اقدامات شدید بود. ما مکان خود را برای عکسبرداری از هر لباس از قبل انتخاب کرده بودیم ، بنابراین وقتی ساعت 8 صبح بالای پشت بام خود رفتیم و دربان خود را دیدیم ، مجبور شدیم با ادب از او GTFO بخواهیم تا بتوانیم به کار خود بپردازیم. پشیمانی؟ هیچ یک. نگاه کنید به یک = انجام شده است.

TUESDAY | قلاب بافی ساحلی

ست پولو استیل ، اسلایدهای St Agni ، کیسه Seed Heritage Jersey

من همه چیز در مورد یقه پولو و قلاب دوزی گاه به گاه به سبک پرنعمت است. برای روزهای گرم ایده آل است و احساسات جدی و خنک در ساحل را ایجاد می کند. G این لباس را به تازگی برای دوش گرفتن کودک وام گرفته و به همان سبک – با یک کلاچ سفید تمیز و صندل های تونال – استایل آن را فرم داده است.

چهارشنبه | بیانیه روز هانپ

دیش کت ، کیسه کراسان Poppy Lissiman ، چکمه های Alias ​​Mae ، لباس MNG

آیا کسی گفت اواسط هفته degustation !؟ من و خلاق مدیر و ویراستار تریسی و من پس از کار به GC مراجعه کردیم تا اولین نقد و بررسی انتقاد در JC Marriott Gold Coast Resort & Spa را برای اولین بار Decadent Degustation تجربه کنیم. با لباس این بخش ، به یک اقیانوس پنج کوره ای و جشن پادری به بشقاب رسیدیم ، و شرابهای مکمل را برای جفت کردن.

پنج شنبه | طلوع تا غروب

پیراهن نیس مارتین پیا ، شلوار کوردوروی Glassons ، کفش ورزشی Converse X Comme des Garcons PLAY

لحظه آخر تغییر لباس صبح پنجشنبه بود! وقتی محصول دانه چرم قهوه ای من کار نمی کرد ، G پیراهن جدید Nice Martin من را انتخاب می کرد که قصد بازگشت آن را داشتم. برای شروع از لپ تاپ های کت مستقیم استفاده کردیم ، اما پس از یک تست سریع در برچسب های IG برای نکات یک ظاهر طراحی شده ، او ظاهر شانه ای پیدا کرد!

جمعه | میز نوشیدنی

بلیزر سفارشی ، جیب جاده ای پنبه ای گسترده ای از ژان ، کیف پیوند دهنده زنجیره ای چارلز و کیت ، پاشنه تنگ Dazie ، سوتین Kat The Label Dynasty

من این بلیزر را در آخرین سفرم به کامبوج در سال 2019 در بازار محلی تهیه کردم و تا امروز ، هنوز هم قطعه کمد اصلی من است. من همیشه برای اینکه بیشترین سایش را داشته باشم ، آن را به روش های مختلف یک ظاهر طراحی می کنم ، و این ظاهر جدید G را کنار هم قرار می دهم! دستبند توری و دسته شلوار مستقیم پا برای یک مهمانی جمعه شب در GC عالی بود. Psst ، داخل آن دوخت رنگین کمان GROOVY وجود دارد ؛)

شنبه | جالب و Casj

پارچه کتانی کیسه کاغذی Dissh ، روتختی مخصوص کتانی Dissh ، کتانی کتانی Seed Heritage ، کفش کتانی Veja Campo ، کیف بند کوتاه Nakedvice

G این حالت را از قبل آماده کرده بود تا وقتی از GC بیدار شدم. با گرفتن یک قهوه در No Name Lane ، بلوار Oracle ، لباس کاملا خماری را پنهان کرد. در هنگام مسدود کردن رنگ نمی توانید هیچ اشتباهی انجام دهید. بعلاوه ، من مجبور شدم آخرین خرید خود را به رخ دیگران بکشم … این کیسه سبز تمیز Nakedvice! زنده ، درست است؟

یکشنبه | Lazin ‘In Leisurewear

لباس ورزشی خدمه Fitazfk ، ترانشه Seed Heritage ، کیف Beaded Heritage Seed ، کفش های کتانی چرمی کلاسیک Reebok ، عینک آفتابی پنبه ای روی ابی

صبح روز یکشنبه آنطور که باید شروع می شود ، در لباس های اوقات فراغت دور هم می چرخد. وقتی برای بیرون آمدن با کافئین بیرون آمدم ، فقط یک سنگر را روی شانه های من انداخت. من در طول روز جهنده ها را خندق می کردم اما آنها را برای یکشنبه شب در بروکفیلد ، جایی که همه اوضاع شدیدتر است ، دوباره شروع کردم.

چه هفته ای! اگر چیزی وجود داشته باشد که مرا در یک روز هفته قبل از ساعت 8 صبح از رختخواب خارج کند ، این مد است. چه چیزی یاد گرفته ام؟ در رنگ بژ هیچ غلطی نمی توانید بکنید!

به سلامتی مجلسی!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>