همه چیز درباره جشنواره فیلم فرانسه در بریزبن

اجازه نده امیلی در پاریس گولت بزن – فرانسه پشت لنز خیلی بیشتر از جناس بد و انتخابهای مشکوک بازاریابی در جریان است. با بازگشت با شکوه très ، La République را به روش صحیح روی صفحه تجربه کنید جشنواره فیلم فرانسه Alliance Française!

فصل سی و دوم بسیار مورد انتظار بریزبانیت ها را در صندلی های جذاب فیلم های مارس امسال به پاریس ، کن ، تونس و فراتر از آن خواهد برد. می توانید بگویید زمان 32 ام جذابیت دارد ، زیرا این جشنواره در تمام طول سال با محوریت زنان برگزار می شود و تمام زنان قدرتمندی را که قلب شما آرزو می کند با بالاترین تعداد از زنان کارگردان با استعدادی که جشنواره دیده است ، ارائه می دهد! و ، بله ، شخصیت های زن به همان خوبی که به نظر می رسند خوب خواهند بود. فیلمسازان مشهوری که در این فصل دخیل هستند نام هایی مانند نیکولاس وانییر، فرانسوا اوزون، و آن فونتین.

در مجموع 37 فیلم که برای این فصل صف آرایی کرده اند ، شما هر فرصتی را خواهید داشت تا جذاب ترین تخیلات پاریسی خود را در صفحه نمایش بزرگ تجربه کنید. از فیلم بلند و کلاسیک فرانسوی بی انتها “بی نفس” به بازدیدهای تازه و کمدی مانند “#من اینجا هستم ‘، شاهکارهای سینمای فرانسه کم ندارند. در میان فیلم های مورد انتظار “ایفل، یک داستان عاشقانه دلربا که به عنوان فیلم شاخص افتتاحیه شب برای شروع این رویداد الهام بخش انتخاب شده است. بنابراین ، مطمئن شوید که ذرت بو داده آماده است و دوستان دوست فرانسوی خود را که می توانید پیدا کنید ، بگیرید!

جشنواره فیلم فرانسه ، جشنواره فیلم فرانسه بریزبن ، رویدادهای بریزبن

جشنواره فیلم فرانسه در دو پادگان کاخ و کاخ جیمز سنت از 17 مارس برگزار می شود و در 13 آوریل به پایان می رسد. بسته به اینکه کدام شب را برای لذت بردن از این سنگهای قیمتی سینمای فرانسه انتخاب می کنید ، زمان جلسه و قیمت ها به همین ترتیب متفاوت خواهد بود. بنابراین ، انتخاب کنید و از قبل برنامه ریزی کنید تا بتوانید هرچه بیشتر فیلم بگیرید.

برای یافتن اطلاعات بیشتر ما ، مطالعه کنید اینجا!

محل:
پادگان قصر، 61 پتری تراس ، شهر بریزبن
کاخ جیمز سنت، خیابان 39 جیمز ، دره فورتودیتیو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>