همه چیزهایی که باید در نوار غروب خورشید پاپ آپ Moët و Chandon بدانید

خیال پردازی از غروب خورشید رودخانه ، شامپاین ، و طعم دهنده های فرانسوی-مدیترانه ای؟ ما شما را بخاطر اینکه اداره گمرک در حال بازگرداندن نوار پاپ آپ محبوب خود است و آنها شما را به Saint-Tropez منتقل می کنند!

از جمعه 26 فوریه ، گمرک خانه با یک نوار پاپ آپ هوای کاملاً مدیترانه ای با چترهای راه راه ، مبلمان اتاق نشیمن سفید و کابین های سایه دار و خنک برای یک خانه برمی گردد. غروب های سنت تروپز نوشته موت و چندون. شما در آخر هفته به تماشای منظره چشمگیر رودخانه غروب خورشید خواهید پرداخت و تابستان را با سبک و سیاق تماشا خواهید کرد ، دقیقاً همانطور که در ریویرای فرانسه انجام می شود.

گمرک خانه ، موت و چندون ، بارهای بریزبن ، پاپ آپ بار ، رودخانه بریزبن ، نوشیدنی های آخر هفته

در حالی که پل Story را هنگام غروب آفتاب می گیرید ، از کلاسیک Moët & Chandon Impérial ، Moët & Chandon Rosé یا Moët & Chandon Ice Impérial (که برای رفع تشنگی تابستانی شما روی یخ سرو می شود!) نوش جان خواهید کرد. اگر حباب مورد علاقه شما نیست ، نگران نباشید ، شما همچنین می توانید بهترین گزینه های نوار پاپ آپ را از منطقه شراب فرانسه ، از جمله Provence rosé ، Sancerre ، Chablis و Beaujolais انتخاب کنید.

گمرک خانه ، موت و چندون ، بارهای بریزبن ، پاپ آپ بار ، رودخانه بریزبن ، نوشیدنی های آخر هفته

با لیوان های پر و پر ، گرسنگی خود را با رول های خرچنگ آبی ، آب کدو تنبل سرخ شده با پنیر بز و گوش ماهی هیروی برطرف کنید تا زندگی رودخانه برازبن را جشن بگیرید!

از ساعت 3 بعد از ظهر روز جمعه تا یکشنبه ، یک کابانای خنک را برای رد کردن بعد از کار ، یک اتاق استراحت برای شب ملاقات یا یک جلسه آخر هفته در زیر چترهای راه راه به اشتراک بگذارید. بدون رزرو مورد نیاز است ، فقط کافی است درست وارد شوید.

دیدن تابستان در گمرک فقط برای مدت زمان محدودی است ، بنابراین برای رسیدن به سنت تروپه دریغ نکنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>