همه چیزهایی که باید از یک متخصص الماس قبل از خرید بدانید

در بازار برای جرقه؟ خرید بلینگ یک تعهد مالی قابل توجه است ، بنابراین مهم است که تکالیف خود را انجام دهید ، قبل از تحویل پلاستیک خود بدانید در چه سرمایه گذاری می کنید.

هنگامی که نوبت به انتخاب سنگ قیمتی شما می رسد ، تعدادی از موارد مهم وجود دارد که باید بدانید (FYI – بزرگتر همیشه بهتر نیست). از برش به رنگ ، اندازه عیار و موارد دیگر ، ما با متخصص الماس ، استوارت بیشاپ ، مدیر ارشد اجرایی والاس بیشاپ (معروف به شخصی که در آن شناخته شده ایم) صحبت کردیم و تمام جزئیات خود را در مورد نحوه خرید بهترین دوست دختر به دست آوردیم.

مهمترین مواردی که باید در مورد الماس بدانید چیست؟

وقتی می خواهید روی یک سنگ سرمایه گذاری کنید ، دانستن 5C مهم است: برش ، رنگ ، وضوح ، عیار و اعتماد به نفس.

برش
این شکلی است که درخشش و درخشش طبیعی الماس شما را به ارمغان می آورد. این برش است که بیشترین تأثیر را در زیبایی و جذابیت الماس دارد. هرچه برش دقیق تر و ماهرانه تر باشد ، جذابیت گوهر برای چشم بیشتر است.

رنگ
برای الماس سفید ، هرچه رنگ درخشش کمتر باشد بهتر است. رنگ یک چیز کاملاً شخصی است و در تصمیم گیری در مورد الماس رنگی مناسب باید جزئیات زیادی را در نظر گرفت.

وضوح
این نقص های ریز است که الماس شما را منحصر به فرد می کند. شفافیت یک الماس معمولاً به عنوان “اثر انگشت طبیعت” یا “مارک” شناخته می شود.

عیار
به وزن الماس شما و نشان دادن مقیاس آن اشاره دارد. این یک باور غلط رایج است ، اما عیار الماس در واقع اندازه گیری وزن آن است ، نه اندازه آن.

اعتماد به نفس
دانستن اینکه توسط متخصصین معتمد مراقبت می شوید. با پنج نسل تجربه در صنعت ، متخصصان ما در Wallace Bishop در اینجا هستند تا به شما کمک کنند حداکثر پول خود را به دست آورید و الماس مناسب خود را پیدا کنید. اولین نکته ما خرید بالاترین کیفیت الماس است که بودجه شما اجازه می دهد. کیفیت برش بیشترین تأثیر را در درخشش آن دارد و می تواند الماس شما را بزرگتر از حد واقعی نشان دهد.

اشتباهات رایج تری که مردم هنگام خرید الماس مرتکب می شوند چیست؟

فداکاری برش برای اندازه ، باعث می شود که الماس صاف یا شیشه ای به نظر برسد و در بدترین حالت – کسل کننده. در پایان روز ، انتخاب یک الماس عالی هنوز هم یک انتخاب فوق العاده شخصی است. ما از مشتریان خواسته ایم که به ما بگویند انگشتر ، “انگار فقط روی انگشت آنهاست” ، درست مثل اینکه قرار بوده باشد.

بیایید در مورد برش صحبت کنیم. محبوب ترین شکل چیست و چرا؟

دو معنی وجود دارد که مربوط به برش الماس است. اولین شکل فیزیکی الماس است که یک بار جلا داده شود و دوم به کیفیت برش اشاره دارد. رایج ترین برش ها ، برش های درخشان گرد ، زمرد ، شاهزاده خانم ، کوسن ، مارکی ، گلابی ، قلب ، در کل ، آشر و باگت است.

محبوب ترین الماس تراش براق گرد است. این برش گزینه های بیشتری را هنگام انتخاب الماس فراهم می کند تا نهایت آتش و درخشندگی را فراهم کند ، در حالی که از نظر اندازه و وزن انعطاف پذیر است. تخصص بسیاری وجود دارد که قادر به تشخیص این موارد است:

  • درخشش تاثیری است که الماس هنگام انعکاس نور می دهد.
  • آتش سوزی به دلیل پراکندگی نور هنگام خروج از الماس ، باعث جدا شدن نور سفید به چندین رنگ رنگین کمان می شود.
  • جرقه زنی جرقه های نور یا درخششی است که هنگام جابجایی الماس مشاهده می کنید. این درخشش در اثر بازگشت پرتوهای نور در دیواره های داخلی الماس ایجاد می شود.
خوب ، بنابراین ما آماده خرید یک الماس هستیم! ما را از طریق مراحل طی کنید

قبل از اینکه حتی به سنگهای قیمتی نگاه کنید ، اعتماد خود را به متخصصان الماس برسانید. والاس بیشاپ با بیش از 100 سال تجربه همکاری در صنعت الماس ، جواهرات و ساعت ، متخصصانی هستند که می توانند با سهولت روند کار شما را راهنمایی کنند. با هم ، می توانیم بالاترین کیفیت برش الماس را که بودجه شما اجازه می دهد ، انتخاب کنیم. ما رنگ ها و سپس وضوح را با هم مقایسه خواهیم کرد و به شما کمک می کنیم زیباترین الماسی را که برای سالهای آینده دوست دارید بدست آورید.

هنگامی که به دنبال جفتک انداختن هستید ، یک راه عالی برای بدست آوردن حداکثر ارزش این است که به دنبال الماس درست در زیر اندازه نیم قیراط یا کل قیراط باشید. قيمت 0.95 عيار نسبت به عيار کامل به طور قابل توجهي کمتر است و با چشم غير مسلح نمي توان تفاوت را تشخيص داد. سرانجام ، اگرچه یادگیری همه چیز در مورد الماس بسیار عالی است ، اما اجازه ندهید که عاشقانه را از تصمیم خود خارج کنید. اعتماد کنید که متخصصان ما برای کمک به شما در هر مرحله از راه هستند و مفتخر هستند که با چنین تصمیم مهمی به شما کمک کنند.

این هفته ، ما خود را راه اندازی کردیم من ارزش قائل می شوم series – مجموعه ای از الماسهای سفید طبیعی که در انگشترهای نقره استرلینگ ، آویزها و گوشواره هایی ساخته شده اند که از عشق الهام گرفته شده اند. این مجموعه برای علامت گذاری به مناسبت ها و نقاط عطف خاص زندگی ، از فارغ التحصیلی تا اولین خرید الماس شما مناسب است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>