همه روز را در Bar Leon و Bistro با قیمت مناسب Leonard جشن بگیرید

سلام ، لرزان شهر! هنگامی که از اتاق هیئت مدیره خارج می شوید نیش می خورید؟ روزهای سوار شدن بر روی ناهار برای ساعت 12 بعد از ظهر گذشته است ، زیرا جدیدترین ساکن Spencer Lane تا ساعت 3 بعد از ظهر از تماشای سانگ شما خلاص نخواهد شد. در عوض ، Leonards Bar & Bistro به شما اجازه می دهد هر روز تمام روز را جشن بگیرید!

این بیسترو شیک و ارزان قیمت که در ساختمانی آشنا با آجر قرمز واقع شده و روزی محل استقرار محبوب شهر Urbane بود ، واحه ای آرام در شهر است که می توانید در آن سوخت و خنک کنید. با ارائه مجموعه ای از عطر و طعم های تمیز و مدرن ، همراه با یک منوی تمام روز و به سبک اغذیه فروشی ، محلی جدید خود را با لباسهای بورگوندی و طلای کلاسیک خواهید دید.

غذاهای بریسی بسیار گرسنه خواهند بود که بدانند سرآشپز ارشد ایرلندی ، Enda Gaffey – که رزومه خوشمزه آن شامل چتر دریایی ، لیبرتین و مارکتی است – بر منو نظارت می کند ، که از فلسفه عشایر مدیترانه تأثیر می گیرد. محصولات ممتاز استرالیایی به طعم های اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه ، یونان و لمس اقیانوس آرام در غذاهای ستاره ای مانند استیک دامن شارژ شده با سالبیتکسادا ، سالاد قزل آلای دودی ، و تره خوک به سبک کشور تبدیل می شوند. غذاهای مخصوص خانه نیز در چارچوب های قاره ای و ساندویچ های تست شده به همراه خوراکی های شیرین از جمله کیک روغن زیتون ، پاناکوتا دوغ و پنسیل و کنلی موجود است.

و اگر به دنبال یک کلاه شب (در هر زمان از روز) هستید ، نوار لنگر همسایه لئوناردز ، طلوع ، فقط یک قدم فاصله دارد!

Leonards Bar & Bistro در 24 مارس از ساعت 7 صبح تا اواخر روز دوشنبه تا جمعه و 11 صبح تا اواخر شنبه تا یکشنبه افتتاح می شود.

اعتبار تصویر: جس کرنی / The Photo Pitch

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>