همه آنچه شما باید در مورد Splendor XR در ماه جولای بدانید

اگر جفت مورد علاقه Doof doof Docs شما از زمان شروع همه گیری همه روزه تاکنون ندیده اند ، آنها را گردگیری کنید زیرا Splendor In The Grass اخبار جالبی دارد! آنها روزنه ای برای برگزاری یک رویداد پیدا کرده اند که نمی تواند فقط به خانواده شما و دو مهمان محدود شود – معرفی ، Splendor XR.

اولین تجربه جنجالی و جهانی جذاب جشنواره موسیقی مجازی در روزهای شنبه 24 و یکشنبه 25 جولای به صفحه نمایش می رود ، که یک ترکیب جهانی فقط در شبکه امکان پذیر است. وارد شوید و با خالد ، قاتلان ، چارلی XCX ، Chvrches ، دوک دومونت ، ونس جوی ، بهمن ها ، هیولاها و مردان ، فیبی بریجرز ، اسپیسی جین ، کایترانادا ، غول های جنگل ، کوچه اوشن و بسیاری موارد دیگر وارد شوید ، درست در راحتی خانه شما. این ویدیوی متوسط ​​YouTube شما نیز نیست ، هنرمندان با اجرای مجموعه های زنده پیش از این هرگز از فناوری انتخابی شما استفاده می کنند.

Splendor XR اساساً Club Penguin جشنواره ها است ، زیرا شما خود مجازی خود را می سازید و در یک تفریح ​​خیالی اما وفادار از مکان بایرون می روید. و اگر فکر می کردید در مورد مرحله ای که قرار است روز را به خود اختصاص دهید ، استرس نخواهید داشت ، دوباره فکر کنید ، زیرا درست مانند Splendor IRL ، برنامه خود را ایجاد خواهید کرد. همچنین می توانید به طور مجازی با همسران خود دیدار و مهمانی کنید – هرچند که احتمالاً هنوز هم آنها را از دست خواهید داد.

بهترین قسمت؟ این هلا با قیمت بلیط های آخر هفته پرندگان با قیمت 34.99 دلار و آخرین نسخه با قیمت 49.99 دلار مقرون به صرفه است. اگر می خواهید خدمه و باند را برای یک DIY مسافرتی جمع کنید ، آنها حتی بسته های مهمانی نیز دارند.

برای دیدن صف کامل و گیر انداختن بلیط های خود ، به اینجا بروید و مشتاق اولین جشنواره ای باشید که شما را در سطح بیابانی بی آب نخواهد کرد!

تصاویر: کلودیا سیاپوچا برای زرق و برق در چمن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>