همه آنچه شما باید در مورد LUMINOUS Lantern Parade 2021 بدانید

در این مورد با من مبارزه کن: درهم یکی از کم ارزش ترین فیلم های دیزنی در 15 سال گذشته است و این فقط به دلیل انیمیشن gobsmacking در صحنه * آن * فانوس است. در حالی که همه ما نمی توانیم از پادشاهی کرونا دیدن کنیم (این نام است ، من دوباره بررسی کردم) ، به بهترین دلیل بریسبن جمعه شب جمعه رژه بزرگتر از عمر خود را برگزار می کند!

به مناسبت جشن جوامع چند فرهنگی که خانه ایالتی سانشاین را خانه خود می نامند ، چهاردهمین رژه سالانه LUMINOUS فانوس در 4 ژوئن برای استقبال از کوئینزلندها و پناهندگان جدید ، بریزبن جنوبی را روشن می کند. با نادیده گرفتن تنوع فرهنگی غنی این ایالت ، رژه رایگان در ساعت 6 عصر راهپیمایی خود را آغاز می کند و در South Bank Parklands به پایان می رسد ، جایی که با یک کنسرت موسیقی جهانی ، شهر از ساعت 19 شب شیار می گیرد. با برنامه Welcome to Country توسط Nunukul Yuggera ، گروه های مختلف رقص ، گروه های موسیقی بزرگ و موارد دیگر ، به معنای واقعی کلمه نمی توانید آن را از دست بدهید.

LUMINOUS بخشی از یک برنامه همه جانبه از رویدادهایی است که به احترام روز کوئینزلند در 6 ژوئن در سراسر کوئینزلند آغاز می شود. بدیهی است که شمع ها برای جشن تولد ایالت آن را نمی برند – ما شب را روشن می کنیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>