هفتمین جشن تولد Navala Churrascaria در شهر بریزبن

اگر فکر می کردید تقویم اجتماعی شما در شرایطی قرار دارد که زمستان در آن اتفاق افتاده است ، غوطه ور است ، دوباره حدس بزنید ، زیرا ژوئن مملو از انبوهی از فعالیت های فضای باز ، تجربیات غذایی و موارد دیگر در سراسر شهر آفتابی بریزبن ما است!

از سینماهای alfresco گرفته تا بارهای igloo پاپ آپ و چای های جادویی و جادویی (و بقیه موارد!) ، شهر زیبای ما مطمئناً آن را آغاز کرده است.

تغییر فصل را با صدای بلند در Navala Churrascaria شروع کنید ، جایی که غذای کبابی با یک طرف سرگرم کننده تولد (کیک؟) برای جشن هفت ساله شدن رستوران برزیلی سرو می شود!

از 14 تا 17 ژوئن ، ناوالا قیمت های ویژه ای برای ارواح خانگی ، شراب و آبجو ارائه می دهد هنگامی که شما BBQ Debustation 55 $ نامحدود برزیلی را سفارش می دهید (همچنین سرکشی می کنید – همچنین اطمینان حاصل کنید که امتیاز Uber شما سالم نیست) ، در روز جمعه 18 ژوئن به با ترکیبی از موسیقی ردیف باسا نوا ، سامبا و موسیقی بریتانیا از گروه زنده (و پر جنب و جوش!) ، در بین دوره ها باسن خود را تکان دهید تا با شکیرا رقیب شود.

روز شنبه 19 ژوئن ، از طبقه d استراحت کنید ، جایی که رقصندگان برزیلی مسحور می شوند ، شما را در حین شام به کارنیوال منتقل می کنند و اگر روز یکشنبه هنوز برای یک روز خوب هستید ، خانواده را برای یک BBQ Debustation نامحدود برزیل پایین بیاورید ، همراه با بازی و اسباب بازی برای سرگرمی بچه ها.

اوه آره ، این یک جشن بزرگ یک هفته تولد است. تولدت مبارک ، نوالا! اطلاعات بیشتر را در اینجا پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>