هر آنچه که باید در مورد بازارهای Lamington بدانید

سرگرد PSA! المپیک دیگر تنها چیزی نیست که برای بریسی پیش می آید!

آیا می توانم درام رول بگیرم ، لطفا؟

بازارهای پیشرو Lamington در Lutwyche به تازگی تاییدیه شورای بریزبن و اکنون به طور رسمی از ما را دریافت کرده است! خرابکار: نفس گیر است.

این دهکده عمودی منحصر به فرد قرار است به مطلوب ترین مقصد غذا ، نوشیدنی و شیوه زندگی شهر تبدیل شود. با وجود سالن های بازار سرپوشیده ، سوپر مارکت های تخصصی و خرده فروشی بوتیک ، فرصت ها به اوج خود می رسد. یک کارخانه آبجوسازی در پایین سطح محوطه قرار دارد ، در حالی که یک مزرعه شهری در پشت بام در کنار یک رستوران ممتاز ، با چشم انداز از جزیره مورتون به CBD قرار دارد.

فضای سبز پوشیده از دیوار گرمای بریزبن را شکست می دهد و یک مجموعه سینمایی با عمق نه متر با سنگی در معرض سنگ که از موزه MONA تاسی یادداشت می برد نفس شما را می گیرد. شما واقعاً نمی خواهید آنجا را ترک کنید ، بنابراین خوب است که بازارهای Lamington با بیش از 134 آپارتمان مسکونی که فضای بیرون را به ارمغان می آورند ، مناسب خواهد بود.

ما به شما نگاه می کنیم ، علاقه مندان به وسایل آشپزی Gasworks و طرفداران مذهبی جیمز استریت – این محوطه خیره کننده شهری به طور حتم تغییر دهنده بازی است!

فضای قابل تنفس توسط کارگردان جیمز رنل هدایت می شود ، او همچنین در پشت Craft’d Grounds قرار دارد ، یکی دیگر از ناهار خوری های حماسی که به Albion می آید. وی می گوید: “چشم انداز بازارهای لمینگتون ایجاد تجربه ای دائمی از تخته به بشقاب ، ارتباط مستقیم ما با بیش از 100 صاحب بازار ، صنعتگر و کشاورز ، درست در آستانه ما بوده است.”

بنابراین ، اساساً ، همه ما قصد داریم یک دسته رستوران جدید را به برنامه یادداشت های خود اضافه کنیم. آیا می تواند زودتر بیاید؟

این بازار باشکوه قرار است در پایان سال جاری آغاز به کار کند ، بنابراین آن را در دفتر خاطرات خود علامت گذاری کنید و برای آنچه لوکس ترین صحنه برای معتادان به غذا و سبک زندگی است ، آماده شوید.

برای اطلاع از آخرین اخبار بازار Lamington ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید یا ما را در فیس بوک و اینستاگرام دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>