هر آنچه در مورد Craft’d Grounds باید بدانید

اوه خوشحالم – اگر بخشی از زندگی شما صرف مصرف غذا و / یا نوشیدنی است ، * این * یک بازیگر مطلق خواهد بود!

به زودی در انبوهی از انبارهای صنعتی و یک کارخانه تولید چوب مرمت شده 100 ساله در آلبین ، برخی از بهترین تولید کنندگان آبجو ، رستوران قهوه ، رستوران داران و خلاقانی که همه چیز دست ساخته را تحسین می کنند ، پیدا خواهید کرد. حفاری های جدید Craft’d Grounds نامیده می شوند و بهتر است یادداشت برداری کنید ، زیرا چیزهای خونینی برای ارائه دارد.

دو هزار و 600 متر2 این محوطه برای استقبال از فروشگاه آبجوسازی و بطری صنایع دستی ، بار خصوصی و غذاخوری های خصوصی ، خیابان مخصوص هنرمندان خیابانی ، بازارهای غذای خیابانی و بازارهای کشاورزان ، بار اسپرسو مخصوص و کافی شاپ ، یک پاپ در حال ساخت بر روی شیشه های محلی ، Collingwood Black و The Black Market است. رستوران ، شیرینی پزی ، فروشگاه های بزرگ ، غذاهای خشک ، نوشیدنی های شراب و کوکتل ، موسیقی زنده و میزبانی رویدادهای ویژه. باغ وحش مامان!

جیمز رنل ، بنیانگذار بنیانگذار ، با گسترش در خیابان کالینگ وود ، فضای صنعتی و روستایی ادای احترام به بریزبن واقعی را فراهم می کند ، در حالی که فرصتی برای کاهش سرعت و تجربه چیزهای ریزتر در زندگی فراهم می کند. او می گوید: “این مسئله احساس کوتاهی و ترس و هیجان در حال تماشای آبجوخانه در محل کار ، چشیدن تازه ترین محصولات استرالیا ، تجربه صنایع دستی باورنکردنی و نوازندگان زنده است ، یا جشن گرفتن ویژه ترین لحظات زندگی خود را – همه اینها را در یک حوزه بی انتها”.

به عبارت دیگر ، این در واقع یک نسخه بریسی از The Grounds of Alexandria است ، و ما هیجان زده هستیم!

Craft’d Grounds قرار است نمایشگاه خود را باز کند [very large] درهای ماه مه سال جاری پس در شکم و خانه خود کمی فضای خالی ایجاد کنید زیرا کالاها را پس خواهید آورد. برای به روز بودن در لیست ستاره ها ، در خبرنامه ما وارد شوید یا ما را در فیس بوک و اینستاگرام دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>