هر آنچه در مورد Coolsculpting باید بدانید

بعضی اوقات ، هر چقدر هم که پیچ و تاب بخورید ، چمباتمه بزنید ، بپرید و بکشید ، آن جیب سرسخت چربی فقط نمی وزد. همانطور که ناامیدکننده است ، راه حل ساده است: خنک شدن. CoolSculpting تکنیک انقلابی و غیر جراحی چربی زدایی است که جهان را به طوفان کشانده است. به عنوان یک گزینه جایگزین نتیجه گیری برای لیپوساکشن ، ثابت شده است که به طور دائمی 25٪ از چربی صورت و بدن را کاهش می دهد. آزمایشگاه اسکین از روز اول به پشتیبانی از این فناوری پرداخته و یکی از اولین ماشین های موجود در بریزبن را دستگیر کرده است. و فهمیدن دلیل آن آسان است – کار می کند!

چگونه کار می کند؟

با استفاده از فرایندی که توسط دانشمندان هاروارد توسعه یافته ، CoolSculpting سلولهای چربی مورد هدف را در زیر پوست منجمد کرده و در طی حدود 12 هفته به آنها بوت می دهد. یک جلسه بسته به ناحیه ای که تحت درمان است از 30 دقیقه تا یک ساعت متغیر است و با کمی فشار دادن یا کشیدن احساس سرما می کند. به علاوه ، آزمایشگاه Skin دستگاه های خود را دو برابر کرده است تا بتوانند دو برابر سریعتر کار کنند!

چه نتایجی می توانم انتظار داشته باشم؟

با کاهش لایه چربی تا 27٪ ، می توانید نتایج را در شش هفته مشاهده کنید. ناحیه درمان ممکن است برای چند ساعت بعد از درمان احساس سرما کند ، اما به زمان خالی از پیش نیاز نیست تا بتوانید روز خود را کنار بگذارید. برای دیدن نتایج مطلوب یک تا سه روش درمانی در هر منطقه مشکل توصیه می شود.

چرا آن را می خواهم؟

CoolSculpting بهترین گزینه برای یک زندگی سالم و متعادل است ، و یک دست کمک به شما برای جابجایی چربی های ناخواسته است. ارائه نتایج استثنایی به معده ، چانه ، باسن ، پشت ، بازوها و رانها ، این یک روش کانتورینگ بدن است – نه یک محلول برای کاهش وزن. اما عرق نکنید ، آزمایشگاه Skin یک مشاوره 45 دقیقه ای بدون هیچ گونه اجباری برای بحث در مورد چگونگی کار کردن برای شما ارائه می دهد! با مراجعه به اینجا یا ارسال ایمیل [email protected] ، کتاب خود را رزرو کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>