هر آنچه در مورد BrisChella در هتل Calile باید بدانید

ستایش خدایان boho! وقت آن است که فلامینگوهای بادی ، جواهرات روبرو و هر چیز قلاب بافی را تهیه کنیم ، زیرا شهر رودخانه ما فقط برای یک روز کوآشلا را دارد. BrisChella با به نمایش گذاشتن تجملات کویر با بهترین کیفیت خود ، چیزهای بسیار بیشتری را ارائه می دهد تا جایی که می توانید در یک بسته فنونی جای دهید!

انگار هتل Calile قبلاً بهشت ​​تأثیرگذار نبوده است ، BrisChella در یک روز خوش گذرانی پشت بام خود را با لرزهای Palm Springs پر می کند [be]خیره کردن این جشنواره متوسط ​​شما نیست که در آن مجبور شوید یک نوار گرانولا به عنوان 5 وعده میوه و سبزیجات روزانه عمل کنید. درعوض ، شما در حال تجربه یک تجربه ناهار خوری سه دوره ای افسانه ای هستید که با منظره های بی نظیر BNE همراه است. نوشیدنی های خوشمزه با یک بسته نوشیدنی 5 ساعته ممتاز نیز در دسترس شما خواهند بود – اینجا بی آبی نیست!

چه چیزی را مورد جستجو قرار می دهید؟ موسیقی زنده و باورنکردنی باورنکردنی از کارهای خارق العاده ، این روز را جلب خواهد کرد ، از جمله بروک اورس مشهور ، دی جی بروکلین و نوح دوگا ، بنابراین می توانید مشت و ضربه چکمه های خود را بزنید. غرفه های پاپ آپ تعاملی نیز پشت بام را ملاقات می کنند و برای بسیاری از مغازه های معروف خیابان جیمز خیابان معاملات شیرینی دریافت خواهید کرد تا در کنار یک کیف هدیه لوکس به خانه ببرید. آنها حتی برای تحقق رویاهای اقامت شما در The Calile اقامتگاه با تخفیف ارائه می دهند!

بلیط ها از 450 دلار شروع می شود و مطمئن باشید که پولتان را می گیرید. نقاط بسیار بسیار محدودی هستند ، بنابراین بلیط خود را ASAP Rocky در اینجا ببندید.

PS لباس برای تحت تأثیر قرار دادن ، بدیهی است. یک پرنده کوچک به ما گفت که یک جایزه مجلل از طرف کامیلا روی کارت است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>