هر آنچه در مورد نحوه خرید اتومبیل باید بدانید

آیا در بازار مجموعه ای از چرخ ها ، برای سفر جاده ای یا فرار از آخر هفته برنامه ریزی شده اید؟ اوقات خوش! اما قبل از اینکه سریع به حیاط اتومبیل بروید ، موارد دیگری وجود دارد که باید در نظر گرفت این است که آیا شما می خواهید در شهر با یک براق 4WD قرمز و براق یا هاچ بک دو درب وصل کنید.

خرید ماشین تعادل بین سر ، قلب و جیب مفصل ران است ، و اگر قبلاً هرگز در این جاده نرفته اید (در نظر گرفته شده برای جناس) ، ممکن است به شما نکاتی را از کسانی که از این بخش ها می دانند ، کمک کند. بیرون رفتن ، و همه چیز در این بین هنگام خرید ماشین.

کمی احساس خستگی می کنید؟ عرق نکنید! اینجاست که Savvy وارد می شود. موسسه مالی پیشرو در استرالیا ، Savvy به عنوان یک واسطه بین طیف وسیعی از وام دهندگان و شما ، متقاضی ، برای کمک به شما در راهنمایی شما در مورد مراحل درخواست صلاحیت برای وام خودرو عمل می کند.

از نکات مهم در مورد نحوه درخواست وام خودرو ، Savvy می داند که چگونه به شما کمک کند تا تصمیم مناسب خود را بگیرید. ما از بیل تسووالاس ، بنیانگذار و مدیرعامل ، در مورد همه چیزهایی که باید بدانید پایین آمده ایم ، بنابراین شما می توانید با یک معامله داغ بدرقه کنید …

بسیار ساده ، ساده و ساده – روند خرید ماشین چگونه است:

ابتدا تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید پرداخت کنید. آیا شما از پس انداز استفاده می کنید یا وام می گیرید؟ در مرحله بعد ، آنچه را که توانایی خرید آن را دارید ، بررسی کنید. بسیاری از افراد با جستجوی آنلاین یا نمایندگی یا اتومبیل های دست دوم یا دست دوم شروع می کنند ، اگرچه این می تواند یک اشتباه باشد زیرا خواسته های شما به سرعت از بودجه شما فراتر می رود!

دانستن مبلغ ودیعه مهم است – چقدر می توانید در خرید سهیم باشید؟ به عنوان مثال ، 2000 دلار 20٪ وام 10،000 دلاری است و 4،000 دلار 20٪ وام 20،000 دلاری. در نظر بگیرید که هرچه وام بزرگتر باشد ، به میزان بیشتری به عنوان ودیعه نیاز خواهید داشت ، با این حال برخی از وام گیرندگان به هیچ وجه به هیچ سپرده ای نیاز ندارند. به همین دلیل ایده خوبی است که برای جستجوی راه خود در میان گزینه ها از کمک Savvy استفاده کنید.

در مرحله بعد ، به وام دهنده خود مراجعه کنید تا از نمره اعتباری خود مطلع شوید و اینکه چقدر آنها براساس درآمد اشتغال ، پس انداز و سابقه فعلی شما مایل هستند به شما وام دهند. مشاوره با یک کارگزار برخلاف بانک خودتان اغلب مطلوب است ، زیرا آنها می توانند شما را در روند کار قرار دهند ، بنابراین شما می توانید گزینه های موجود را برای شما بررسی کنید. وام دهنده های متعدد می خواهند برای کسب و کار شما رقابت کنند و یک کارگزار معتبر به نمایندگی از شما خرید می کند تا وام متناسب با نیاز شما پیدا کند.

خوب ، بنابراین شما برای وام از قبل تأیید شده اید ، اکنون در موقعیت چانه زنی قوی تری قرار دارید! شما بودجه خود را می دانید و می توانید در این مقدار هزینه به دنبال ماشین رویایی خود بروید. مهم است که به یاد داشته باشید که هرگز مبلغ نقدی که قبلاً برای فروشنده ها یا فروشندگان تأیید شده اید را فاش نکنید ، زیرا می خواهید موقعیت خوبی برای مذاکره و گفتگو درباره قیمت آنها داشته باشید. همیشه بخاطر داشته باشید که هزینه های جاده ای (حق تمبر ، ثبت نام ، بیمه و غیره) را محاسبه کنید ، بنابراین می توانید این موارد را در بودجه بازپرداخت خود لحاظ کنید.

چیزی پیدا کردید که دوستش دارید؟ قبل از ارائه پیشنهادات خود اطمینان حاصل کنید تا از میانگین نرخ رفت و آمد اتومبیل مورد علاقه خود مطلع شوید. برای یافتن بهترین قیمت ، حتی بین ایالتی زنگ بزنید و مطمئن شوید که در صورت امکان آن را رانندگی می کنید !

سرانجام ، اگر این وسیله نقلیه دست دوم است ، می خواهید یک بازرسی مستقل برای اطمینان از خوب بودن همه چیز انجام دهید و هزینه های شگفتی در گوشه و کنار نداشته باشید. برای تصمیم گیری سریع نیز تحت فشار قرار نگیرید. فروشندگان می خواهند این فروش را انجام دهند و برای ماه هدف دارند. اگر در اواخر ماه صبر کنید ، ممکن است معامله بهتری داشته باشید!

چه تفاوتی بین خرید یک اتومبیل کاملاً جدید ، نسخه ی نمایشی و خصوصی وجود دارد؟

اتومبیل های جدید با گارانتی عالی (و آن بوی اتومبیل جدید!) ارائه می شوند ، اگرچه به محض خارج شدن از سالن نمایش نیز بین 20-30٪ استهلاک می کنند. اگر چیزی جدیدتر از یک ماشین دست دوم می خواهید ، یک مدل آزمایشی یک گزینه عالی است. ارزان تر از اتومبیل های جدید است و فقط برای درایو های آزمایشی استفاده شده است.

اگر به دنبال یک معامله هستید ، فروش خصوصی یک فرصت عالی برای تهیه یک وسیله نقلیه دست دوم است ، فقط مطمئن شوید که قبل از ارائه یک پیشنهاد توسط یک مکانیک معتمد اصرار دارید ، زیرا هرگز نمی دانید چه هزینه هایی در کمین است . لاستیک های جدید ، باتری جدید ، سرویس – اینها مواردی هستند که می توانند جمع شوند. درباره ساخت و مدل اتومبیل دست دوم مورد علاقه خود تحقیق کنید و با انواع موضوعاتی که معمولاً دارند آشنا شوید. برخی از دارندگان برای جلوگیری از تعمیر احتمالی (گران) اقدام به فروش خواهند کرد – بنابراین مراقب باشید!

مهمترین مواردی که باید هنگام خرید خودرو در نظر گرفت چیست؟

اول و مهمترین ، بودجه شما. این کار را قبل از شروع جستجو انجام دهید ، زیرا وسوسه صرف هزینه های خارج از آنچه توانایی پرداخت آن را دارید به کسی کمک نمی کند. برای تهیه کمک هزینه خود از یک ماشین حساب وام خودرو استفاده کنید – این به شما یک قاب دقیق برای کار می دهد. قبل از جستجو درباره مارک و مدل اتومبیل مورد علاقه خود تحقیق کنید و قبل از ورود به مذاکره یک شکل توپک در سر خود داشته باشید.

اشتباهات رایج مردم چیست؟

  • هزینه های خارج از بودجه آنها
  • گرفتن سرمایه از نمایندگی ، که در نهایت گرانتر از وام دهنده یا کارگزار است
  • عدم در نظر گرفتن هزینه های اضافی در جاده
  • انتظارات خود را پایین بیاورید – با تمام موارد اضافی به وسیله نقلیه جدیدی احتیاج ندارید!
  • عدم خرید در اطراف
  • چانه زدن نیست!
  • بی تاب بودن

از کجا می دانید که از نظر مالی آماده خرید ماشین هستید؟

وقتی می توانید بخشی از پرداخت خود را به راحتی برای بازپرداخت کنار بگذارید ، باید برای خرید ماشین احساس راحتی و آمادگی کنید. هنگامی که زیبا نشسته اید ، وقت آن است که به یک کارگزار Savvy مراجعه کرده و نرخ وام خود را تنظیم کنید. به یاد داشته باشید ، فقط آنچه را که راحت بازپرداخت کرده اید وام بگیرید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>